Skocz do zawartości

Brak higieny u panny i jak jej to oznajmić?


GurneyHalleck

Rekomendowane odpowiedzi

Mam śmieszno-straszny problem z ostatnio poznaną panną. Zresztą temat ten był chyba poruszany na forum, aczkolwiek nie mogę teraz tego znaleźć.

W skrócie: po wylądowaniu w łóżku okazało się, że pani niezbyt dba o higienę narządów intymnych. Zapach unoszący się stamtąd przypomina skrzyżowanie gnijącego kurczaka ze świeżym śledziem.
Panna jest ładna, odpicowana, wysoka i nawet mi pasuje, ale po dwóch spotkaniach zakończonych ostrym sexem ;) mam chęć po prostu jej powiedzieć co mi nie pasuje.

Na razie skłaniam się do powiedzenia jej prosto z mostu, że śmierdzi i liczę się z fochem i zerwaniem stosunków ;) - trudno. Mam na to generalnie wyjebane.

Ewakuacja z tego układu to też jest rozwiązanie.

Ale może ktoś to przerabiał i zna sposób na w miarę delikatne ogarnięcie tego tematu ?

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj przed stosunkiem wspólną kąpiel, ewentualnie postaw jakoś róże w łazience, świeczki itd, wiesz o co chodzi, aby był klimat :) 

Jeśli dalej będzie jebać, to znaczy że coś nie tak z jej organizmem, wtedy tylko lekarz i badania...

 

 

Możesz powiedzieć, kochanie dzisiaj trójkąt z doktorem;P hahaha, żartuje, to tak bardziej humorystycznie.

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Assasyn napisał:

Zaproponuj przed stosunkiem wspólną kąpiel, ewentualnie postaw jakoś róże w łazience, świeczki itd, wiesz o co chodzi, aby był klimat :) 

Jeśli dalej będzie jebać, to znaczy że coś nie tak z jej organizmem, wtedy tylko lekarz i badania...

 

Dokładnie tak zrobiłem na drugim spotkaniu :) i niestety efekt był mizerny ...

Do tego stopnia, że po drugim razie odechciało mi się kolejnych :(

Dziś chcę ogarnąć temat czyli powiedzieć co i jak, zasugerować lekarza. Jak się obrazi to cóż, bogowie tak chcieli ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatny temat, więc praktycznie nie masz wyjścia...:) Po zwróceniu uwagi możesz spodziewać się także takich rzeczy jak uderzanie w Twoje poczucie wartości, znajdowaniu Twoich wad, jeśli tak się stanie ewakuuj się z relacji. Oczywiście zrobisz jak zechcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Assasyn napisał:

Delikatny temat, więc praktycznie nie masz wyjścia...:) Po zwróceniu uwagi możesz spodziewać się także takich rzeczy jak uderzanie w Twoje poczucie wartości, znajdowaniu Twoich wad, jeśli tak się stanie ewakuuj się z relacji. Oczywiście zrobisz jak zechcesz :)

Dzięki. Zdaję sobie z tego sprawę, ale to mnie nie ruszy. Nie mam stresu na utrzymywanie tej relacji, jeśli coś nie będzie mi pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GurneyHalleck wiesz, jeśli kobieta ma choć trochę oleju w głowie to normalne jest że przyjmie sprawę do wiadomości i coś z tym zrobi, na tym polega budowanie relacji, nie chodzi o to że masz jej powiedzieć że ''pierdoli Ci z cipska'' bo to było by chamskie, ale delikatna sugestia,  jak Ci coś nie pasi to się mówi, no i vice versa, ale jak druga strona sie opierdala i chce tylko brać (99,9% kobiet) to nie ma sensu...

 

@Pikaczu powiedział mądrą rzecz kiedyś, nie oczekuj ale wymagaj i stawiaj granice...

Tak więc, powodzenia stary :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji wynika tylko jedno skoro dba zewnętrznie to coś nie gra w odżywianiu lub trawieniu  !

Loszki na dietach nie kapuścianych bez konserwantów i ogólnie lekkim am am mają smrodek neutralny.

Taka jedna to nawet po spaniu była tam brzoskwiniowy powiew smoczej jamy :P (40) ka.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólny prysznic i sam ją czyścisz wyciorem :D

Albo delikatna sugestia, że będziesz u niej wieczorem więc ma się przygotować z każdej strony, zwłaszcza ze strony małża.

 

Nie kumam jak jakakolwiek samica może nie dbać o higienę w tych miejscach, serio nie mogę tego pojąć.

Zwłaszcza jak wie, że dojdzie do zbliżenia.

Obym się nigdy nie dowiedział :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej. Prysznic nic ci nie daje, trzeba znalezc zrodlo problemu a nie zamaskowac skutki. A jak ma cos nie tak, to niedaj boze ty bedziesz potem ze swedzacym chujem chodzil.

Mozesz po dymanku jej od razu wsunac do buzi hehehe :) Taka delikatna sugestia dla niej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi mieć jakąś infekcję bakteryjną ( w najlżejszym przypadku). Jakieś żele antybakteryjne czy maść z apteki szybko pomoże. Gorzej jak są jakieś grzybiczne. 

Dieta również ma wpływ ale to obstawiałbym na końcu. 

Jak się wymyje przed każdym stosunkiem to infekcji bakteryjnej nie poczujesz a jak będzie nadal śmierdziało to coś grzybiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

A z buzi jak beknie tez capi?

 

Zostaw kompa z odpaloną stroną, którą wyszukasz w googlach pod hasłem: smród z cipy...

 

I jak przychodzi to pros o tampony i wciskaj se do nosa ;)

 

Na powaznie - stawiam na dietę. Moje koleżanki nie muszą pic kawy i jarac fajek, bo te smaki wysysaja z mego jaspisowego kołka. Same to mówią.

Oprócz diety dodatkowo warto sprawdzić:

https://portal.abczdrowie.pl/co-moze-oznaczac-nieprzyjemny-zapach-z-pochwy

 

Ale bez powiedzenia tego jej prosto w oczy nic nie zdzialasz...

 

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego opisu wynika że ten zapach jest znacznie ponad norme . ?

Brzydki zapach może być spowodowany infekcją grzybiczą lub chlamydią. Nie chcesz tego ...... Osobiście unikam "kutrów rybackich" . Znam przypadek z mojego blizkiego otoczenia , facet przeleciał laske i od trzech lat zmaga sie z nawracającą infekcją grzybiczą swojego kutanga. Leki ( nizoral ) niszczą wątrobe i obniżają testosteron ...... 

Poczytaj sobie o grzybicy penisa i komplikacjach z tego powodu.

Nawet najlepszy sex nie jest tego warty .

Normalnie jej powiedz , albo cos z tym zrobi albo ty rezygnujesz . I niech ją jakiś inny leszcz rucha .... 

Sam się wybierz do lekarza i opowiedz o wszystkim , niech cię zbada . 

 

 

Edytowane przez Red_Pill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona napewno wie że coś nie halo , Kobiety mają znacznie lepszy węch . 

Liczy na to że misiu na widok jej nagiego ciała zgłupieje ? i zakisi ogóra mimo wszystko .

Gdyby wiecej facetów mowiło kobietom wprost o takich żeczach , nie miały by wyjścia i zaczeły dbać o siebie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Gadalem o tym z moja ex. Kobiety nie przywiazuja.wiekszej wagi do zapachow tam. Wiele z nich nawet nie zagladala w lusterku co one tam maja. Jesli chodzi o smak to nie sa w stanie stwierdzic czy cos jest nie tak.

 

W takim wypadku jednak jak jebie to jest to dosc oczywiste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.