Skocz do zawartości

Śmierć Richa Piany


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś do świadka kulturystyki i nie tylko dotarła smutna wiadomość:

http://eurosport.onet.pl/inne-sporty/zmarl-rich-piana-mial-46-lat/cxflmx

Zmarł Rich Piana, miał zaledwie 46 lat. 

Tu widać jaki kawał chłopa z niego był:

19248069_1324731784310120_49944921233613

Do tego cenię go sobie za szczerość i całkiem fajny materiał na YT jak np ten:

lub:

Jak widać, branie sterydów i to w takiej ilości, to "powolne" uśmiercanie się. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maynard napisał:

serce kiedyś musiało mu wysiąść

z tego co sie orientuje to miał udar i nie wiem czy dodatkowo jakichś narko nie znaleziono u niego ale to musiałbym akurat sprawdzić :) 

20 minut temu, Maynard napisał:

czyli nie udało się chłopa odratować?

kilka dni śpiączki a i tak zmarł, sam myślałem, że go odratują ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ "o śmierci poinformowały- jego partnerka i małżonka" 

+ "Rich znowu przedawkował"

 

Narkotyki+kobiety+duży hajs= nigdy nie wiesz co było prawdziwym powodem.

 

Tak czy siak, nie nasz problem, nic nowego. Smierć rzecz naturalna. Branie koksu już nie natomiast nie uważam tego za coś złego dopóki nie namawiamy na to innych. To tak jak z fajkami, alkoholem, dragami a NAWET jedzeniem. Wszystko w złych dawkach, za dużych ilościach szkodzi( w przypadku dragow i sterydów każda dawka jest za duża). To jest jedna z wielu dróg która możemy obrać, będąc świadomym konsekwencji. 

 

Jeżeli nie szanujesz samego siebie, wstępujesz na ścieżkę "przechytrzyć naturę" - podpisujesz niejako pakt z diabłem. Prędzej czy później moi drodzy dojdzie do wyrównania sił i w ostatecznym rachunku to co dostaliśmy za życia zacznie ważyć trochę za dużo i skończy się jak widać bardzo drastycznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qbacki napisał:

+ "o śmierci poinformowały- jego partnerka i małżonka" 

+ "Rich znowu przedawkował"

 

Narkotyki+kobiety+duży hajs= nigdy nie wiesz co było prawdziwym powodem.

To samo wczoraj pomyślałem czytając o tym wszystkim, zwłaszcza, że chyba jego ukochana zadecydowała o odlaczeniu go od maszyn utrzymujących przy życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopie temat, bo jestem nowy na forum.

Na koncu mojej wypowiedzi link z ciekawa rozmowa jakiegos youtubera z przyjacielem Richa.

O ile dobrze pamietam, bo dawno ogladalem to nagranie to wynika z niej, ze przyczyna smierci Richa nie byly sterydy i narkotyki

same w sobie. Byl to raczej taki mix, kombinacja naduzywania roznych specifikow i za duza masa ciala. Tak jak w przypadku

ludzi bardzo otylych jego serce nie wytrzymalo i mial zawal(ewentualnie cos podobnego) .

Ogolnie brakuje mi troche tego goscia, byl naprawde spoko.

Jezeli chodzi o takich freakow jak on, to mial dodatkowo charyzme i fajnie sie go sluchalo, pomimo faktu, ze mial ewidentnie

problemy ze soba i cierpial na bigoreksie.

No i jesli macie chwile zbednego czasu obejrzyjcie nagranie.

 

 

Edytowane przez astraldreamer84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie.

HGH + Insa + test i inne suple = wysokie cięsnienie

+ tona koksu przy sobocie i okazjonalnie na tygodniu i alkohol.

=

Cholernie wysokie ciśnienie

Serducho w końcu nie wytrzymało.

 

Suple same w sobie nie są aż tak szkodliwe. Nie są zdrowe ale to nie jest śmierć w strzałąch.

Przyczyną chorób i zejść jest z reguły prowadzenie się na bombie i brak wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genetycznie ludzkie ciało jest zaprojektowane na jakąś tam ograniczona masę, głównie ograniczoną masę mięśniową, bo ta potrzebuje dużo tlenu i innych substancji. Sam tłuszcz tak mocno nie obciąża w trakcie wysiłku. Dlatego np. Pudzianowski puchnie w trakcie walk, mimo że nie ma wcale takiej dużej masy. Są od niego ciężsi, ale mniej umięśnieni, więc kondycji starcza im na dłużej. Ogólnie sterydy to gówno, bo orają wszystko, głowę, wnętrzności, serce. Pomóc mogą na problemy ze stawami i w nadmiarze tkanki tłuszczowej. Generalnie jak nie zamierzacie wiązać swojej kariery ze sportem zawodowym to nie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.