Skocz do zawartości

Dwulicowość ludzi wiary


marios27

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano bracia. Od dawna prowadzę stronę i fanpage poświęconą drużynie piłkarskiej, której jestem wychowankiem. Jako że na razie wracam do formy po kontuzji, robie zdjęcia, relacje i współpracuje z paroma lokalnymi gazetami oraz portalami mającymi na celu rozpropagowanie ww drużyny i zachęcanie do uczestnictwa w nich jako kibice. Niedawno pierwszy raz w historii został zgłoszony u nas Egipcjanin (muzułmanin). Wcześniej truł mi głowę na fb o telefon do kiero lub trenera po angielsku na co odpowiedziałem mu żeby się nauczył Polskiego. Wielu osobom z drużyny nie podoba się to że taka osoba zagra u nas ale nie mają odwagi tego powiedzieć. Zachowuje się wporzo, miły, kontaktowy itd. Oni się nabierają, ja nie mam zamiaru. Nie mam zaufania do takich ludzi i nie będę miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, marios27 napisał:

Wcześniej truł mi głowę na fb o telefon do kiero lub trenera po angielsku na co odpowiedziałem mu żeby się nauczył Polskiego

 

Godzinę temu, marios27 napisał:

Zachowuje się wporzo, miły, kontaktowy itd.

Miły natręt to się nie bardzo łączy ze sobą,podejrzewam,że drużyna w,której grasz może być dla niego jedynie środkiem do celu,mianowicie może za jej pośrednictwem chce pozyskać tłum mokrych i dzikich loszek,które na myśl o "habibi" płoną XD lub za jej pośrednictwem chce dołączyć do waszej społeczności rozwijać się i w ogóle mamy do czynienia z dobrym muzułmaninem,który nie jest terrorystą i nienawidzi zachowań braci w wierze....Nie stop! Przeczytajmy choć kilka fragmentów Koranu i zrozumiemy,że dla nich my niewierni jesteśmy uznawani za gorszych. Muslimy będąc w bardzo małej mniejszości prawie zawsze wydają się być niewidzialni,mili i bez problemowi,problem pojawia się gdy ich liczebność zaczyna przekraczać "dopuszczalny poziom",wtedy zaczynają się roszczenia i ataki...najpierw werbalne,później...

Możliwe jest też,że jest on muslimem niepraktykującym,którego w ogóle nie interesuje jego religia i wtedy może być dotknięty nie słusznymi oskarżeniami,ale ideą sportu jest chyba "wyżej,szybciej,dalej",a nie bardziej tolerancyjnie,milej i bardziej przychylnie :P

Edytowane przez Perun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to zamieściłem info o nim jako nowym zawodniku - wiadome i posypały się komentarze dające do zrozumienia że nie jest tu mile widziany na co on zrobił screena, wrzucił na grupe zamkniętą na fb gdzie się żali czemu go tak potraktowano. Jaki ma cel nie wiem ale dziwne że przyszedł do zespołu A-klasy z I ligowego Łotewskiego klubu. Naturalnie chłopaki dadzą mu szansę, tolerować go muszę ale znajomymi na pewno nie zostaniemy

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest atencyjną ciotą, która kreuje się na ofiarę, dobrze byłoby znaleźć sposó by dostać sie do tej grupy na fb i obserwować co tam wyczynia, doskonale wiemy jak to działa, czekajcie aż okręgowa lewacka gazetka o tym napisze. Warto się zebrać w parę osób i powiedzieć kierownictwu, że nie chcecie tego kolegi w zespole, jeśli rzeczywiście takie są nastroje w ekipie. Ja osobiście nic pewnie bym do niego nie miał, ale mój maks oporu przeciw uchodźcom to nie głosować na PO i Nowoczesną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też chce pomóc przy grafice strony i fanpage, tylko że ja już mam odpowiednią osobę do tego i zmiany nie zrobię. Oczywiście to rozumie bla bla ale nie wierzę w szczerość jego wypowiedzi. Grupa się nie zbierze a sam i tak nic nie wniosę. Gadać to umieją między sobą ale jak coś trzeba zrobić to już odważni nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.