Skocz do zawartości

MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały Od 53 sekundy Magical włączył odgłosy szczekających psów, sugerując dosyć wyraźnie, kim jest dla niego małysz.

 

Tak to jest, gdy osoby będące w przeszłości popychadłami nie wyleczyli się ze swoich traum i zamiast być lepszymi ludźmi chcą sobie odbić krzywdy na innych.

Popatrz np. na mowę ciała Daniela na archiwalnym zdjęciu ze studniówki:

 

comment_1ou6cEdAa6weTyvBieq2BW8WkV7gTCDY

 

Małysz dał przyzwolenie na takie zachowanie, kiedy po tym jak magical powiedział do niego "moje problemy są sto razy ważniejsze niż twoje problemy śmieciu" dalej pojawiał się na urzędniczej.

Normalny człowiek po czymś takim wyszedłby i nie wrócił.

Co nie zmienia faktu, że to co robi DM jest bardzo słabe i straciłem do niego część sympatii...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogromca_wdów_i_sierot nie dziwię się jego mowie ciała, w domu syf i napierdolona, agresywna matka, brak pieniędzy, nadwaga... ale to co zrobił z Małyszem, popisówka przed innymi jego upokorzeniem, to obrzydliwość. Straciłem resztki sympatii do grubasa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.