Skocz do zawartości

Rafonix pomaga Cypisowi dislajkować piosenkę Faziego


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie pizdy i zgraja gimbów bez własnego zdania...przed tą akcją pod dissem Faziego było ponad 60% lajków, niecałe 40% disslików. Na ten moment ~85% disslików.

Nawet lubiłem cypisa, głównie za stworzenie postaci Leszcza, teraz mnie zwyczajnie brzydzi. Na fb pisał, że nie będzie odpowiadać na ten pocisk, bo nie warto, a jednak go zabolało.

O Rafonixie nie będę pisać, bo nie ma o czym heh. Czy on nie płakał jakiś czas temu, że grubas czy ktoś inny namawia do łapkowania w dół jego streamów? :D 

Mógłby tutaj wykop zareagować. ;) 

 

Dobrze, że mocno ograniczyłem śledzenie tych streamów, wojenek itd. ale to mnie trochę wkurwiło, ze względu na to, że słuchałem Faziego

intensywnie przez kilka lat i nagrał trochę wartościowych rzeczy, jak np. pierwszy TBS z '98r.

Na 100% Fazi oleje ten śmieszny rajd, bo nie o łapki tutaj chodzi, ale ciekawe czy powstaną następne pociski w kierunku cypisa i na ten temat też nawinie.

W sumie zastanawiam się jak się sytuacja rozwinie.

 

Edit: https://www.wykop.pl/wpis/26395259/walikonix-chyba-dawno-lapek-w-dol-nie-dostal-albo-/

Może coś będą działać na wykopie.

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.