Skocz do zawartości

Co najbardziej przypomina pierwszego Deus Ex?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc nie ma chyba drugiej takiej gry jak Deus Ex. Ona jest niepowtarzalna i bije na głowę większość dzisiejszych produkcji jeśli chodzi o ilość możliwości rozwiązywania problemów. Też się w nią zagrywałem za dzieciaka. Aż chyba ją sobie znowu odpalę. Smaka mi narobiłeś Administratorze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W starego nie grałem. Ale przeszedłem nowego. Jak na obecne produkcje, to całkiem zacna skradanka. Dobrze, że wątek romansowy jest mocno okrojony, bo w Mass Effect, to momentami miałem ochotę przypierdolić w monitor przez te gejowskie gadki. Ponadto schemat: protagonista-SpecOp + lalka-naukowiec jest oklepany w te i na zad do wyrzygania.

 

Ale ogólna grywalność, bronie i pojedynki z bossami całkiem w pytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynkę niestety tylko statuę wolności zrobiłem :P To były czasy kiedy taka ilość tekstu po angielsku mnie jeszcze przerastała :P

Natomiast "Human Revolution" chwale sobie bardzo i przeszedłem z niekłamaną przyjemnością zarywając kilka nocy i dostająć prawie oparzeń na kciuku (bo mam kartę graficzną w lapku pod spacją i potrafi dobrą temperaturę łapać przy takich gierach, polecam 7 godzin z palcem na 40+ stopniach).

A z podobnych? Ale o co pytasz? Szukasz dobrej głębokiej fabuły? Wolności świata i wyborów? Czy takiego samego settingu i klimatu? Bo niestety, ale chyba nie można mieć wszystkiego jak Deus Ex poza Deus Eksem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Deus Exie jest dużo zawartych ciekawych prawd na temat tego co sie dzieje albo bedzie dziac, cos jak w Matrixie albo Fight Clubie, przekaz jak ktos wie gdzie szukac.

 

np.

 

Leo Gold: Number one: In 1945, corporations paid 50 percent of federal taxes. Now they pay about 5 percent. Number two: in 1900, 90 percent of Americans were self-employed; now it’s about two percent. JC Denton: So? Leo Gold: It’s called consolidation. Strengthen governments and corporations, weaken individuals. With taxes, this can be done imperceptibly over time.    
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.