Skocz do zawartości

Fantazje seksualne kobiet - Jordan B Peterson


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A mnie nie przekonuje - posłuchajcie co gość prawi na temat małżeństwa: 

Ma zbyt idealistyczne podejście do tej staromodnej instytucji,  w jego wydaniu równa się promocji białorycerstwa i loszkologiki.

 

Przykład: "Jeżeli macie małżonka, któremu ufacie możecie z nim pogadać. >>Hej zrobiłem straszny błąd finansowy i dręczy mnie to, czuję się jak idiota i to naprawdę niebezpieczne<< Druga osoba pomoże ci wymyślić co z tym zrobić i będzie wiedzieć, że kiedy ona zrobi głupi błąd, a z całą pewnością go zrobi, to będzie się mogła zwrócić do ciebie i razem sobie z tym poradzicie"

 

WTF? Seriously??? Biały rycerz naprawi błąd finansowy swego kwiatuszka, wybaczy także skok w bok ("Miś...to było silniejsze ode mnie, a ty tyle pracowałeś, nie dbałeś o nasz związek). No miś naprawiał błąd finansowy swej loszki bo przecież miał do niej zaufanie :D. Jak to działa w drugą stronę widać jak na dłoni w co bardziej hardkorowych historiach braci zamieszczonych w świeżakowni...

Edytowane przez Komti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@and Owszem, tylko z nim jest ten problem, że on daje pożywkę dla debili ponieważ nigdy nie tłumaczy sensu swojej wypowiedzi. Co inteligentniejsi zrozumią o co mu chodzi, ale jednak ogół ludzi to lemingi. Jemu tu chodziło właśnie o to, że kobietę często trzeba po prostu zdominować bo same nie wiedzą czego chcą. Janusz rzuci jakieś hasło i feministki i inne niedojebane kobiety plują na niego w TV i mediach. Oburzenie. A wieczorem w wannie te same kobiety z palcami w cip..e siedzą i fantazjują jak na siłę ich bierze dobrze zbudowany i spocony mechanik na masce auta w warsztacie.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć wszystkim :) To mój pierwszy post tutaj.
Co do Petersona, to widziałem jego filmy jeszcze kilka lat temu, gdy nie było taki popularny i on ma dość ciekawą historię. Wiele mówi z własnego doświadczenia, co nie zawsze jasno rozgranicza od tego co mówi na podstawie badań, to jest największy problem. Ja zawsze biorę to co mówi przez palce, mając w pamięci, że nawet jakby chciał, to nie wszystko może powiedzieć - jest osobą publiczną, profesorem, a do w związku z jedną kobietą, którą zna od dziecka. To go już wstawia w konkretne schematy. Chyba najlepszą jego analizę zrobił Paul:
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.