Skocz do zawartości

DanielMagical stream 30.08.2017


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając problemy techniczne, całkiem dobrze wyszedł ten temat Faziego.

Szkoda, że Daniel z wyprzedzeniem nie dowiedział się nic więcej o jego przeszłości artystycznej, o Nagłym Ataku Spawacza itd. Ale wiadomo, u magicala większość rzeczy jest

spontaniczna i bez przygotowania, także luz. Ciekawe, czy dzięki temu rajdowi wpadnie trochę łapek w górę, chociaż wiadomo, że to drugorzędna kwestia.

 

Dobre w tej sprawie jest to, że pokazała, iż ekhm "potęga" niektórych Youtuberów z milionową widownią jest mocno przesadzona, a osoby bez miliona subów są w stanie wyjaśnić takich cwaniaków

którzy obrośli w piórka. :) 

 

A Wy co myślicie na ten temat?

 

I humorystyczny aspekt, gdy gocha jeszcze nie wiedziała co jest pięć, i pokazując palcem na Faziego spytała "Ten Frajer?" :D 

BTW Słaba zmiana layoutu na YT, że nie widać dokładnie ilości ocen, tylko zaokrągla do tysiąca. Kiedyś tak było przez chwilę i wróciło szybko do normy, było by miło, gdyby teraz też tak się stało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że śmieszne i dziecinne jest gadanie Faziego o tym, że ktoś leci na kasę - a Fazi nie leci na siano? A o co mogli się poprztykać z Cypisem jak nie o hajs? Każdy zarabia, jutubery normalne i patojutubery, rapery i wszyscy inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Ja myślę że śmieszne i dziecinne jest gadanie Faziego o tym, że ktoś leci na kasę - a Fazi nie leci na siano?

 

Po prostu wskazał benefaktorów komercyjnego sukcesu kilku youtuberów ["hajsy masz z dzieci, laysów i coli"], czym trafił blisko sedna tarczy.

Do tego dodał, że zarabiają na czymś, co w jego ocenie nie jest wiele warte. "Wszystko dla sałaty" - czyli niektórzy zjedliby własny kał dla pieniędzy.

Nie widzę nic niestosownego w tym co powiedział. Przy okazji ładnie ustawił rafonixa do pionu, miło było zobaczyć go wystraszonego, udającego dystansik z wymuszonym uśmieszkiem.

 

Fazi ma elegancką robotę przy katalizatorach, jest/był tłumaczem (język włoski), na tym głównie zarabia.

 

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A o co mogli się poprztykać z Cypisem jak nie o hajs?

 

Ma wyjść jeszcze jeden diss i temat będzie zamknięty.

 

 

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.