Skocz do zawartości

Gdzie powygrzewać się tanio w grudniu?


Rekomendowane odpowiedzi

a podobno jest nabor do pracy przy ropie w Syrii i Iraku, nabor i selekcje prowadza panowie z Panstwa Islamskiego, ale podobno dobre zarobki :)

 

Taaakkkk, i dostajesz gratis szanse zostania filmową gwiazdą internetu. Masz w nim główną rolę choć trochę monotonną. Klęczysz i płaczesz, mówisz jaka kultura zachodu jest be, a potem podcinają Ci gardło jak koźlęciu.........

 

A co do tematu. Może ciut więcej niż 1,5k w kierunkach bliskich europie, sensowna jest Fuerteventura : http://www.travelplanet.pl/przewodnik/hiszpania/fuerteventura/temperatury/ Nie dosyć że odpoczniesz, to jeszcze pocieszysz oko widokami topless. A jak się dobrze zakręcisz, to i się zrelaksujesz :D Oczywiście, jeżeli będziesz się tam wybierał, poszperaj w necie co gdzie i jak. No i miej na uwadze, że w porze zimowej, ruch turystyczny fajnych ciasnych szparek jest mniejszy :)

 

Moim zimowym marzeniem na grudzień/styczeń jest Goa w Indiach. Choć zdecydowanie przekracza to Marka budżet. Niemniej, kiedyś się tam wybiorę ;)http://www.travelplanet.pl/przewodnik/indie/goa/temperatury/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panstwo islamskie potrzebuje fachowców, o ile przejdziesz na islam, to zarobisz kupę siana, i bezkarnie bedziesz mógł prac baby po pyskach jak tylko nieodpowiednio sie odezwą :D zadnych kurwa slubów cywilnych, a potem alimentów,utraty mieszkania, połowy majątku. wystarczy- wysłac inpostem list polecony do żony ze sie rozwodzisz :D  Kurwa, nie rozumiem jak mozna ich nienawidziec, z powodu obrazków serwowanych przez polskojezycznych "szturów" z GW i TVN48?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że lubię ciepłe regiony świata, a Morze Czerwone jest świetne go snurkowania/nurkowania w fajnej relacji ekonomicznej, przytoczę pewne zdarzenie. Będąc na jakiejś tam wycieczce fakultatywnej, bodajże do Luxoru, dużo czasu rozmawiałem z przewodnikiem archeologiem, człowiekiem ok 35 letnim, który kilka lat pracuje w arabskich krajach. Pracuje on w rytmie pół roku na wyjeździe, pół roku w kraju. I o ile klimat mu odpowiada, to po pół roku musi wracać do kraju, bo psychika nie wytrzymuje. Mówił, że Ci ludzie są tak mentalnie leniwi, jakby zatrzymali się w rozwoju 500 lat temu. Zero pomysłu, zero organizacji. I coś w tym jest, ponieważ stojąc na balkonie w hotelu, niejednokrotnie widziałem obrazek: 3 arabów zamiata szpalerem chodnik o szerokości 2m metrów, a 2m za nimi idzie i ich pilnuje manager. I trzeba było widzieć tempo w jakim to robią. I gówno prawda, że lubią się targować. Ja uwielbiam, a że przed targowaniem znam średnie ceny tego co chcę kupić, po pół godzinie wygodnego siedzenia w sklepie zostałem wyproszony, bo nie dałem się orżnąć x10 w stosunku do normalnych cen. Rozumiecie ? Wyproszony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to przemyśleć wszystko, w sumie mam pieniądze - puściłem prawie dwójkę na książki, więc półtora na wyjazd bym uzbierał. Kurde, latami siedzę w Polsce, dzień w dzień cięzka praca przy pisaniu, czy mi się raz na dziesięć lat nie należy coś od życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek a jaki termin konkretnie planujesz i gdzie jechać? Bo ja mam w planach 26-28 grudnia wyjazd, ogólnie na stopa chcę Polskę zjechać (w tym góry i morze), a drugi wariant to zahaczyć o Pragę albo Bratysławę. Bardziej niskobudżetowo, bo w połowie marca po Europie trip no i sylwek w zanadrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

W Syrii kreca najkrotsze filmy akcji! John Rambo to przy tym pikus. Tam zawsze filmik trwa 30sek i zazwyczaj jest "hamanakaramanakarbralebraralonama" i JEB! Pozniej tylko kupa dymu, ewentualnie ktos traci glowe od pocisku :) Srednie miejsce na relaks. Jeszcze ze 3lata temu Hurghada byla spoko, cieplo, dobre piwko, jedzenie dobre i taniutko. W Grudniu z byla tam polecielismy all-in za 1500zl. Naprawde idealnie do relaksu. Teraz po tym co bylo w Tunezji jak zaczeli strzelac na plazy to nigdzie w tamte rejony :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.