Skocz do zawartości

Minister Patryk Jaki "wyjaśnił" prawników HGW, brawo!


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki bezczelny ten adwokacina, co by nie mówić to Jaki jest ministrem - mówi żeby ten przestał gadać, a tamten jak nakręcony, zero szacunku. A później jeszcze do tej biednej kobieciny podchodzili wytrenowanym odruchem i pocieszali po celowym szukaniu brudów w jej życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdziwsza  bezczelność w wykonaniu pełnomocników miasta. Zwróciła mojá uwagę łatwość z jaka oni "zobowiàzali" szará kobiecine do odpowiedzi w imieniu jakiegoś tam prokuratora. A po chwili mãdra pani pełnomocnik Hanki zdradza, że I tak zna odpowiedź. 

Cel tego oczywisty. Zamàcić i zdezorientować.

Ps. nie mam "oł" na tablecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że kobiecina chora, zdenerwowana, przestraszona kamerami i po wieloletnim horrorze z kamienicami, mówi tym odpadom ludzkopodobnym że ma dzieciaka po przeszczepie nerki, a ci nadal cisną. Ciekawe ile taki prawnik miasta zarabia - za ile kasy można stracić "czucie" sumienia? Ja bym tam bankowo nie wytrzymał ciśnienia, i adwokacina zarobiłby w dziób przy kamerach za takie przerywanie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamácik,  zdezorientować i zapomniałem dodać - sprowokować. Właśnie bezczelnościá.

Na drugim wideo ta sama taktyka. Pytania do kobity o wypadki na budowie. LOL.

Niby nic złego w tym pytaniu nie ma ale dobrze wiedzà, że to nie ona odpowiada za BHP na budowie.

Ładny przykład zderzenia "zwykłości" z "najemnikami".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rewter2 napisał:

Może. Więc doprecyzuję - a jak Twój adwokat zada w sądzie świadkowi o dwa pytania za dużo, które to pytania sąd uzna za niewłaściwe i go z sali wyrzuci, to wtedy będzie dobrze czy źle?

 

Oglądałeś w ogóle to nagranie? Jaki im przerwał bo orali ludzi pytaniami i grzebali prywatnych sprawach. Przez dobre 3 minuty się z nim bezczelnie przekrzykiwali w międzyczasie dostając 3 ostrzeżenia. Więc jakie wyrzucenie za zadanie 2 pytań za dużo?

 

To teraz ja zadam ci pytanie. A jak adwokacina przeciwnej strony na twojej rozprawie zacznie w bezczelny sposób grzebać w twoich prywatnych, niezwiązanych z rozprawą sprawach w celu wyprowadzenia z równowagi i dyskredytacji to będzie dobrze czy źle?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Imali said:

będzie dobrze czy źle?

Będzie źle. I istnieją skuteczne środki prawne żeby temu zaradzić.

 

Ale rozjaśnię też trochę może temat. Jeśli adwokat był chamem (możliwe), to wyrzucający go z sali podsekretarz stanu okazał się grać na jego niskim poziomie, czyli dał się sprowokować. Czyli nie ma za co go chwalić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz zadam wam takie pytanie, jeśli staniecie kiedyś przed sądem jako oskarżeni w sprawie karnej lub będziecie się sądzić z kimś w sprawie cywilnej. Czy chcecie aby wasz adwokat zrobił wszytko, żebyście sprawę wygrali, dyskredytował świadków, wybijał ich z równowagi, podważał materiał dowodowy ?

 

Czy może chcecie mieć miłego współczującego adwokata, który będzie otwarty na krzywdę drugiej strony i będzie spowoduje to mniejsze zaangażowanie/ nierzetelność w reprezentowaniu was?

 

Gdzie stanie na przeciw bezwzględnego prokuratora lub innego bezwzględnego adwokata?

 

To tak jak ktoś włamuje się wam na posesję, wolicie mieć ostrego psa obronnego, czy pudelka do, którego można się przytulać i pobawić piłeczką? 

 

Rolą adwokata jest reprezentowanie swojego klienta i uzyskanie korzystnego dla niego rozstrzygnięcia, to jest zawód, który kieruje się specyficzną formą etyki (można by powiedzieć bezduszną) z granicami nakreślonymi jedynie literą prawa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rolą sądu jest wydanie sprawiedliwego wyroku. 

 

Nie problem zaorać człowieka bez kasy na adwokata, bez wiedzy o króczkach prawnych który staje naprzeciwko korporacji prawniczej. 

Nie akceptuję poglądu aby słabszy miał zdechnąć tylko dlatego, że jest słabszy. 

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.