Skocz do zawartości

lot do Paryża


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia,

Jako że nigdy nie latałem samolotem, a chciałbym sobie zrobić wycieczkę/przeżyć przygodę, chciałem wyjechać do Francji. Czy takie oferty jakie znalazłem w stylu lot z Krakowa do Paryża od 109 zł  i to w obie strony to nie ściema ?? Śmierdzi mi to wałkiem. Czy to  wgl możliwe ? Jeśli po ok. miesiącu chciałbym wrócić to nie było by z tym problemów wróciłbym jakoś do 200 złotych?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna podstawowa cena w tanich liniach lotniczych, żaden wał. Ewentualne dopłaty to wybór miejsca na pokładzie, powiększony bagaż, priorytetowe wejście na pokład, może coś tam jeszcze. Po miesiącu możesz wrócić za 49zł albo 549 zależy jak trafisz.

 

Nie lepiej coś z południowych wysepek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena całkiem możliwe, że prawidłowa, natomiast w Paryżu jest kilka lotnisk. Sam leciałem na "Paryż Beauvais" w cenie 79 zł w jedną stronę. Jest to lotnisko w stylu "Warszawa Modlin" Oddalone o około 1.5h jazdy autokarem od centrum Paryża. Podroż jest bezproblemowa, przewoźnik Wizzair organizuje autokary z centrum miasta i z lotniska, koszt takiego przejazdu to 5 euro. 

 

Dodam jeszcze, że takie ceny są normalne i można wręcz całą Europę zwiedzić w całkiem przyzwoitej cenie. Sam złapałem na listopad loty do Madrytu po 39zł za osobę z lądowaniem na głównym porcie natomiast te oferty są mega ruchome i wręcz każdego dnia cena może być inna :D

Edytowane przez EmpireState
Chciałem rozwinąc temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qpa To nie ściema. Można wyhaczyć takie loty. Jednak popatrz dokładnie na bagaż bo WizzAir ma ograniczenia spore. Pod tym względem polecam Ryanaira - jedyne co cię czeka z opłat to opłata za płatność (nie żartuję :D ). Generalnie rezerwujesz losowe miejsce w samolocie (od 7dni do 4h przed odlotem), mierzysz sobie bagaż, ważysz i po sprawie. Drukujesz kartę pokładową albo przez apke ładujesz i idziesz bez problemu na lotnisko i bez opłat dodatkowych.

Nie, to nie jest reklama Ryanaira :P Po prostu latałem dużo razy Ryanairem i to co przeczytasz o tanich liniach to bujda na resorach. Mają w miare ok samoloty, trochę ciasne, ale narzekają tylko cebulaki. Płacisz tanio - dostajesz transport i nic więcej. Prosty deal.

WizzAir ma zjebane płatności o ile pamiętam, bo trzeba mieć kartę kredytową - zwykłych nie przyjmowali. Ale sprawdź dokładnie. Sprawdź też dobrze ile jest z lotniska do miasta, które cię interesuję. Bo np. w UK polecisz do London Stansted za 100zł a 12GBP cię kosztuje do Londynu bilet. Z Luton już prawie 20GBP.

Pozdro!

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.