Skocz do zawartości

Poczucie humoru


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

jak to u was z tym poczuciem humoru? Jak to w ogole z tym jest, przydaje sie w kontaktach miedzyludzkich? Swoja droga bardziej lubi sie osoby ktore maja inteligentne poczucie humoru ale czasami mozna przekrocyc granice i powiedziec cos niestostownego...jak kobiety na to reaguja? We wszystykich rankingach poczucie humoru to jedna z najlepszych cech ale jak to u kobiet bywa mowia jedna a robia drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru jednocześnie ma znacznie i nie ma go wcale. Dlaczego ma znaczenie? Bo humor ma duże znaczenie w sytuacjach stresujących. Odpowiednio aplikowany powoduje rozluźnienie napięcie, co ma niebagatelne znaczenie w procesie poznawczym. A dlaczego znów nie ma znaczenia? Bo jak już wielokrotnie tu powtarzałem - jak się dziewczynie podobasz to takie detale nie mają żadnego znaczenia - ona sobie sama dośpiewa, że chłopak jest inteligentny (nawet jak jest przygłupem), ma świński humor, którego ona jakoby nie znosiła - to nagle polubi! Nadrzędny cel i hormonalne bombardowanie dywanowe niewieściego mózgu w 5 minut przewróci jej dotychczasowe preferencje i gusta. Facet będzie zabawny, choćby był niemcem. Z kolei jak koleś nie podejdzie lasce - to nie będzie zabawny - będzie "dziwny", "nudny" - lub z angielska "creepy". 

 

Mała historia do zobrazowania tematu: niedawno spotkałem znajomego. Koleś był metaluchem (jak i ja kiedyś ;)  i stąd się znamy), 5 lat starszy ode mnie. Koleżka był kwardym kwasopijcą. Metal forever, wolność, gitara, skóra i glany. Ów typek kiedyś tam wpadł w oko różowej blond, klientce dyskotek. Dziewczyna w moment przestawiła stylówę. Różowe bluzki poszły w kąt. Jej miejsce zajęła czerń, która rozlała się także na jej dotychczas blond włosy. Nagle jej ulubioną muzyką stał się metal. No i zaczęli ze sobą chodzić. Potem wpadka, Ślub+dziecko. No zaczął  się proces przemiany. Ona zaczęła negować jego dotychczasowe pasje. Rozpoczęło się kupowanie "ciekawszych" ubrań. Zaczęła go męczyć o ścięcie włosów - "bo długie ci wypadają misiaczku". Ona w pewnym momencie przestała się farbować i na końcu założyła z powrotem różową bluzeczkę. 

 

Wszystkie te mecyje tylko w jednym celu: żeby zdobyć i zachować faceta, który jej się podobał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leviatanie dobra historia.ale szczerze to wolałbym różową niunie od metalówy.chociaż niektóre z ryjka są laser rakieta,no ale...czarne włosy czarna dusza szatan piekło krew dziewicy :D kurwa gdzie te czasy 2002/3/4 gdzie na ulicach pełno było blond różowych panterek...eh...aja wtedy byłem obsmarkanym gimbem

Wracając do tematu.o humorze juz pisałem do czego sie zalicza itd.co jest stosowne a co nie jest stosowne.w ODPOWIEDNIM momencie mozesz jej wszystko powiedzieć.jak cos pierdolniesz wychodzącego po za kontekst to wychodzisz na buraka i masz minusa :D

sytuacja

Siedze z kumplem na plaży.Przyniosłem dla mnie i kumpla krzesełka a lale niech sobie na piasku siedzią bo maja kocyk. Lale sobie gadają ja sobie z kumplem gadam i nagle wypalam z hasłem, ja pierdole kobiety to pustaki,laski zamilkły,i w tym momencie czuje na sobie 3 pary oczu niczym pająk morderca.Ratując sytuacje oczywiście wyskoczyłem ,nie wy wasze kolezanki których nie znacie. Efekt był taki ze przez poczatek byłem uwazany za buraka.potem chama.a na końcu otoczyły mnie jak pajak morderca

dalszą częścią histori jest historia o x.y.z gdzie 2 były zazdrosne o jedną.


inna mańka

stoje z laską sam na sam.palimy peta.ja podpity(kurwa nie wiem jak tego dokonałem ale podobno stałem prosto i nie bełkotałem)gadalismy na temat randek itd.zadałem jej pytanie czy by poszła z facetem do wyra po pierwszej randce.a potem lekko wysmiałem jej "przyszłego faceta"jak powiedziała ze juz prawie są razem.co za mało sie stara?az oczka sie jej zaświeciły

nie wypierdolił bym do lali z takimi tekstami gdyby nie było wczesniejszego kontekstu.


Jak dalej ktos nie łapie

Podejdź do obcej kobiety i powiedz jej prosto w oczy "działasz na mnie tak ze ruchałbym cie jak dzika kuna w agrescie" to zobaczysz kuwa gwiazdy jak ci torebką wypchana cegłami da po łbie

Powiedz to samo na ucho do swojej kobiety która siedzi tobie w lokalu na kolanach.to zobaczysz całkiem inny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leviatanie dobra historia.ale szczerze to wolałbym różową niunie od metalówy.chociaż niektóre z ryjka są laser rakieta,no ale...czarne włosy czarna dusza szatan piekło krew dziewicy :D kurwa gdzie te czasy 2002/3/4 gdzie na ulicach pełno było blond różowych panterek...eh...aja wtedy byłem obsmarkanym gimbem

 

 

Na szczęście dobry buk dał nam taką mnogość opcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiają dwie przyjaciółki:
- Słyszałam, ze chcesz wrócić do swojego byłego? Dlaczego???
- Bo cholera mnie bierze, gdy widzę, jak spokojnie sobie żyje...

 

I coś dla naszych emigrantów:

 

Dlaczego Brytyjki noszą korale?
.
.
Żeby było wiadomo gdzie przód gdzie tył.

Edytowane przez Saint
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.