Skocz do zawartości

Służba przygotowawcza


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

W maju tego roku stuknęła mi 30-stka i w końcu coś do mnie dotarło. Od tego czasu zrobiłem więcej ciekawych rzeczy niż przez ostatnie 10 lat. Spałem sam w nocy w lesie, skoczyłem ze spadochronem, zrobiłem tygodniowa głodówkę i zacząłem lżej się odżywiać (+codziennie siemie lniane), zapisałem się na strzelnicę, i zrobiłem laserową operację wzroku. Zrobiłem listę rzeczy które chce zrobić przed kopnięciem w kalendarz (którą ciągle uzupełniam i wykreślam to co już zrobiłem). Jednym z punktów jest złożenie papierów do służby przygotowawczej. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się być może jakie dokumenty trzeba złożyć? Z tego co się orientuję to ostatnie świadectwo/dyplom, wniosek do WKU, świadectwo niekaralności, kopie świadectw pracy, CV (coś ominąłem (?). Czy ktoś kto ma za sobą służbę przygotowawczą  mógłby opisać jak to wygląda. Wymagania fizyczne znam. Przyznam że obawiam się wojska, ale zorientowałem się ze to właśnie to czego się boje to to co powinienem robić żeby przesunąć granice strachu. Jeszcze kilka lat temu bałem się wszystkiego. Dziś wiele się zmieniło i widzę że zmierzam w dobrym kierunku. Pracuję w Call Center, ale nie na słuchawce. Po operacji laserem nie mogę jeszcze ćwiczyć (minęło 3 tygodnie) i przez ten czas nie mogłem ćwiczyć, a z przebytym zapaleniem oskrzeli nie ćwiczyłem już ponad 1,5 miesiąca. Jeśli złożyłbym papiery teraz to pewnie wezmą mnie w styczniu 2018. Do tego czasu musiałbym wyrobić normy na 5 żeby mnie przyjęli. Najciężej będzie zrobić 3 km w 13 minut. Dodam że od biegania nogi mam jak koń pociągowy, ale popracowac trzeba bedzie też nad szybkością choć od 18latków dużo nie odstaje przy bieganiu po kopercie. Podciągam się na luzie 4 razy - max 8 (a trzeba by tak ze 26 podciągnięć robić max żeby te 16 na luzie zrobić do testów. Jeśli ktoś z Was ma za sobą służbę przygotowawczą dajcie znać jak fizycznie i psychicznie przygotowywaliście się do testów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.