Skocz do zawartości

Aaron Sleazy: trzeźwe spojrzenie na PUA


Tonieja

Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.aaronsleazy.com

 

Aaron Sleazy, krytyk PUA, w jego opinii mistrzowie PUA to ściemniacze lub samo - oszuści, którzy jak coś wyrwą, to pomimo swoich przekonań. Sam Sleazy udostępnia swoją darmową książkę weryfikującą mity PUA a także darmową innego, nieszczęsnego adepta PUA. Sleazy osobiście zajmował się, nie wiem czy jeszcze to robi, podrywem w klubach. Wyczyny opisał w dziele pt. Sleazy Stories, jak wyrywać poradził wstępnie w pracy pt. Minimal Game, oba w formie ebooka a dla zaawansowanych napisał Club Game; zaawansowanych czyli czających mniej więcej o co chodzi kobietom, umiejącym odczytywać ich sygnały i ogarniających podryw. Club Game ma zwiększać ich efektywność. Jest w formie tylko papierowej, nie czytałem, nie wiem czy dobra czy taka se to książka. 

 

Sleazy to umysł logiczny, trzeźwy, wrogi wobec lewackich durnot. Polecam panom pod rozwagę.             

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

First, you have to maximize the potential interest you can get from women. This means improving your looks, and accepting your limitations. That your mother never dressed you well as a kid doesn’t give you an excuse for still wearing the same clothes as back then.

I tu już wystarczy . Many sam sobie przeczy .

Jeśli od loszki dostaniesz maxa na początku to co potem ????

Gdzie pusz and pul , cały fan  z oblężenia ? 

Każdy PUAs ci powie , że mama cie dobrze nie ubierze, o tym kreśli stereotyp wizerunku.

Bełkot i kicz dla nabicia szmalu.....zero customu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUA to jak dla mnie jedno wielkie gówno.

 

Przeczytałem kiedyś książkę napisaną przez naszych rodowitych chłopaczków, i szczerze powiem, że im dalej brnąłem w lekturę, tym bardziej zażenowany byłem, pomimo tego, że wówczas moje relacje z kobietami były nienajlepsze.

 

Moje zdanie jest takie, że jeśli facet dba o siebie i swoje interesy, to kobiety będą się nim interesowały, bo nie ma nic gorszego, niż chłopiec, który błądzi we mgle.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2017 o 22:16, Zan napisał:

 

Pierwszy raz słyszę o tym gościu. Osobiście polecam ekipe z RSD, oni raczej nie są oszustami i udostępniają naprawdę dobry materiał. 

A kojarzę RSD, konkretnie Tylera Durdena, jego Tyler Dyrden's Digest i Blue Print Decoded, czy jak to się zwał ten grubaśny zestaw video. Sleazy to krytyk RSD i tym podobnych szkół opartych generalnie na wierze, że tzw. mindset zrobi za ciebie robotę. Szukaj swojej drogi ale bądź krytyczny, gros książek Sleazy'ego ściągniesz, piracko, za darmo, poczytasz, może Ci się takie krytyczne spojrzenie przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2017 o 01:48, Tornado napisał:

First, you have to maximize the potential interest you can get from women. This means improving your looks, and accepting your limitations. That your mother never dressed you well as a kid doesn’t give you an excuse for still wearing the same clothes as back then.

I tu już wystarczy . Many sam sobie przeczy .

Jeśli od loszki dostaniesz maxa na początku to co potem ????

Gdzie pusz and pul , cały fan  z oblężenia ? 

Każdy PUAs ci powie , że mama cie dobrze nie ubierze, o tym kreśli stereotyp wizerunku.

Bełkot i kicz dla nabicia szmalu.....zero customu...

No akurat ten koleś nie szukał frajdy w push pull i z faktu oblężania. No chyba, że w wyrku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheWalrus U mnie było bardzo podobnie, nie byłoby mnie też tu gdyby nie najpierw pua ( które zryło mi przy okazji gar) ale każda droga do rozwoju dobra. Dzięki pua zacząłem zadawać sobie coraz więcej pytań. Jedynie szkoda że początkową motywacją do rozwoju jest często chęć zamoczenia i przypodobania karynkom a nie rozwój dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 mnie też tutaj by nie było ;) trafiłem tutaj właśnie dzięki pua w pewien sposób - otóż czytałem w necie jakiś zagraniczny blog puasa o smv i zaciekawiony tematem, wbiłem "smv"w przeglądarkę i tak trafiłem tutaj ;).

Mnie pua pozwoliło nabyć pewności siebie w stosunku do loszek (opartej na słabych fundamentach, jak się potem okazało), ale dzięki temu zrzuciłem je z piedestału i mogłem ruszyć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2017 o 22:16, Zan napisał:

 

Pierwszy raz słyszę o tym gościu. Osobiście polecam ekipe z RSD, oni raczej nie są oszustami i udostępniają naprawdę dobry materiał. 

Todd odszedł z RSD. Nie dogadali się co do hajsu i po zawodach. A to był jeden z filarów Real Social Dynamics. Ale Todd już koło 40-tki. Uganianie się za kobietami jest dobre jak się ma 20 lat, a nie 40 :D W końcu trzeba dorosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem.

I zrozumiec ze to mezczyzna jest punktem centralnym, nie cipa w ktora da sie wlozyc oddajac za to wlasna dusze (i cala kase jaka sie ma, tak na marginesie).

Jesli tak na to patrzymy - jestem za.

To baba ma sie dostosowac do mezczyzny, nie facet co sprzeda mamę za bzykanie.

Zdaje sie ze mentalnie jestem ok 300 lat wstecz ale mam zamiar tam pozostac.

Tam mezczyzni byli mezczyznami a nie pizdami w rurkach.

Wlasciwie zawsze mozna przejsc na islam. Oni maja odpowiednie podejscie do kobiet.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.