Skocz do zawartości

Muzyczna integracja i rekreacja


HORACIOU5

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia i Siostry. Tak sobie ostatnio rozmyślałem, że od jakiegoś czasu było bardzo dużo różnego rodzaju spięć i na forum wkradła się taka trochę niezbyt przyjemna atmosfera. W związku z powyższym mówię basta! Tak nie będzie! Muzyka rzekomo łagodzi obyczaje więc oto moja propozycja. Specjalnie dla użytkowników forum zrobię audycję w klimatach lat 70, 80 oraz 90 i to wy będziecie mogli wpłynąć na to, jakie utwory z tego okresu wtedy polecą. W jaki sposób? Ano w taki, że podacie w tym wątku swoje propozycje, a ja postaram się pozyskać te utworu i puścić je podczas audycji. Oprócz tego nie będzie tak jak podczas setów z muzyką trance, kiedy to milczę i koncentruję się na graniu. Tym razem po pierwsze będę mówił kto zasugerował dany utwór oraz będę się zwracał do słuchających mnie wtedy użytkowników.

 

Jaki jest sens tej audycji? Bardzo prosty. Uspokojenie nerwowej atmosfery oraz zintegrowanie wszystkich użytkowników forum. Dlatego też jeżeli @Stulejman Wspaniały wyrazi zgodę chciał bym, żeby wyjątkowo w tym wątku mogły udzielać się samice i umieścić swoje propozycje dotyczące utworów. Mogą być to produkcje zarówno Polskie jak i zagraniczne. Jedynie proszę, abyście ograniczyli się do max 2 pozycji, tak żeby każdy mógł włożyć coś od siebie w tę audycję.  Myślę, że będę przyjmował wasze pomysły do końca przyszłej niedzieli. Po upływie tego terminu ogarnę wszystko i założył bym nowy wątek z datą owej audycji, a kiedy miała by się zacząć umieścił bym tam link do odsłuchu. A jak wyglądała by wasza komunikacja? Pisali byście w tamtym wątku, bądź też na chatboxie.

 

Taki oto pomysł przyszedł mi do głowy ale zanim zaczniecie wrzucać swoje propozycje chciał bym poznać zdanie @Stulejman Wspaniały odnośnie tego co wymyśliłem. Czy udzielisz swego błogosławieństwa i zatwierdzasz ten pomysł? Natomiast was Bracia i Siostry bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi w tym wątku, więc wszelakie złośliwości proszę odłożyć na bok, bo to nie czas i miejsce na takie coś.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dla mnie wręcz symbol muzyki filmowej lat 80 i 90. Niedoceniony, zawsze wyglądający jakby obudził się 30 sekund wcześniej, ale bardzo skromny i równy gość czyli Steve Stevens - gitarzysta Billy Idol'a oraz legendarny już Harold Faltermeyer (m.in. "Gliniarz z Beverly Hills", "Top Gun", "Tango i Cash").

Tak się kiedyś robiło główne motywy do filmów! :)
 

 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz @HORACIOU5 że mam rockowo-metallową duszę. I akurat mam fajny a w dodatku podwójny numer z obrzeży Twojego przedziału czasowego. Pierwsze wykonanie Thin Lizzy (nudnawe) z '73 i prawilno skorygowane z '98 by Metallica. Jeśli wyobrażam sobie samczą imprezę integracyjną, to właśnie tak ;) (ech, kolesiowi z cygarem, to mogę najwyżej ogień podawać).

A może Ci się uda zmiksować obie wersje?

 

Kusiło mnie, żeby dać drugi, również klamrujący ten przedział czasowy w postaci dowolnego utworu, który Ci przypasuje do koncepcji w postaci Queen.

Ale jednak wybieram prostsze frazy i riffy:

Akurat ten numer przypomina mi studenckie odwiedziny w domu "znajomej" ;) której starszy brat miał potężną kolekcję winyli. Jak wrzucił to na patefon, to narodziłem się jako metalowiec (rżnąłem, ciąłem i spawałem :D)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext chciałeś napisać "Samczą Audycję Integracyjną". Co do utworów, to niczego nie obiecuję w kwestii połączenia ich. A podczas wspomnianej audycji nie będzie mixowania utworów. To raczej będzie coś w stylu radiowego puszczania kawałków, tyle że bez reklam i z większą interakcją ze słuchaczami.

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.