Skocz do zawartości

Audycje Radia Samiec za hajs, co sądzicie?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na forum pisał o gościu, co nagrywa audycje za hajs. Wygląda to z tego jak ja to rozumiem tak, że zainteresowany pyta mnie, czy nagrałbym dla niego audycję z odpowiedzią na jego pytanie, skierowaną imiennie. Jeśli temat mi podejdzie, po zaksięgowaniu pieniędzy nagrywam dla tej osoby audycję.

 

Czyli ludzie by mieli audycje jak zwykle - a ja bym podreperował budżet. Byłoby tak normalniej troszkę, bo jednak taka audycja to kilka godzin w plecy wysiłku, i jeszcze muszę za to dopłacić. Po audycji ludzie do mnie piszą nie tylko w komciach ale i prywatnie, a jak nie odpowiadam bo nie mam czasu i już siły, to się obrażają.

 

A tak byłaby uczciwa praca, i płaca za nią.

 

Oczywiście zwykłe audycje też by były. I jaki cennik byłby rozsądny?

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzę? Jestem za i trzeba się rozwijać. Dział z pytaniami do Radia Samiec pęka w szwach. Zresztą zawsze tak było od pradziejów. Chcesz coś się dowiedzieć od wyroczni, złóż ofiarę:D Lepiej dla wszystkich będzie (właściciela forum i użytkowników), gdy znajdziemy sposób finansowania, który będzie nieinwazyjny i bezpieczny, czyli bez reklam, które MOGĄ się wiązać z jakimiś obostrzeniami co do treści. Pozwoli to zatrzymać tożsamość forum.

Jeśli chodzi o cennik to pewnie należałoby zastanowić się nad złożonością pytania, a poza tym zawsze mówiłeś, że Twoja książka kosztuje tyle, co butelka wódki :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, może w ten sposób.

Zintegruj te donejty ze streamem tak, aby treść "donejta" była widoczna na ekranie twoim i widza.

Pytania w "donejtach" będą miały wyższy priorytet, i to na niej byś w pierwszej kolejności odpowiadał.  

W takiej formule wpływ z "donejtów" wzrośnie o jakieś 1000%. O ile to prawda, że zarobiłeś 20pln na streamach :) 

Edytowane przez MichaelLevitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem uczciwe. Tylko by trzeba dobierać dobre tematy/pytania zainteresowanych poradą/wsparciem. Takie tłumaczenie na przykładach najlepiej działa na chłopaków, mogą się dużo nauczyć ,zrozumieć jak ta przyroda działa.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

A tak byłaby uczciwa praca, i płaca za nią.

Myślę, że nikt tu Ci pieniędzy nie żałuje, jeśli masz okazję zarobić to zrób tak :) 

11 minut temu, MichaelLevitt napisał:

Zintegruj te donejty ze streamem tak, aby treść "donejta" była widoczna na ekranie twoim i widza.

Pytania w "donejtach" będą miały wyższy priorytet, i to na niej byś w pierwszej kolejności odpowiadał.

To jest ciekawy pomysł ale ja do tego dodałbym odpowiedzi na pytanie w postaci audycjii jak to mówił Marek, które byłyby już znacznie droższe, reasumując:

Marek robi stream - dajesz donejta, odpowiada na Twoje pytanie, kolejna opcja: 

29 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

zainteresowany pyta mnie, czy nagrałbym dla niego audycję z odpowiedzią na jego pytanie, skierowaną imiennie. Jeśli temat mi podejdzie, po zaksięgowaniu pieniędzy nagrywam dla tej osoby audycję.

Właśnie taka. I ta już droższa bo cała audycja na ten temat ;) Jeśli chodzi o cennik to nie mam pojęcia, jak to mawiają w KK "co łaska" :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

 

19 minut temu, MichaelLevitt napisał:

Zintegruj te donejty ze streamem tak, aby treść "donejta" była widoczna na ekranie twoim i widza.

Pytania w "donejtach" będą miały wyższy priorytet, i to na niej byś w pierwszej kolejności odpowiadał.  

dodatkowo  pomysł @MichaelLevitt jest ciekawy. Robi pan strima na ekranie wyświetlają donejty wraz z pytaniami, a Pan wybiera sobie pytanie które Panu odpowiada lub nie, robi o nim audycje lub odpowiada od razu świetna opcja, wygodna + wpadnie kasa za uczciwą prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie, bałem się że będzie znowu że się skurwiłem i sprzedałem :> Ostatnio taka była atmosfera że co powiedziałem, to były ataki i maskowane szyderstwa, po banach tutaj ustało, a na wykopie się znowu pojawiła wściekłość. Czyli koledzy moderatorzy ustrzelili niejednego ptaszka.

 

Dodam że w kanał wrzuciłem chyba nawet ponad 10 tysięcy złotych, i było z tym sporo cyrków różnych - czyli płacę ludziom żeby im pomóc i odpowiadać na pytania nie tylko czasem i energią, ale też muszę zarobić pieniądze i je oddać. 

 

@MichaelLevitt Nie umiem zrobić tej planszy z donejtami, nie umiem opanować OBS, bo muszę go włączyć żeby się nauczyć i wtedy się robi czat i burdel. Na strimach zarobiłem ponad 50zł z czego zapłacę podatek, a zainwestowałem dużo więcej. Np. pizza z Kamilem wybuliłem 50zł, napoje :> też swoje kosztowały, chociaż Kamil przyniósł napoje po równo. Czyli do strimów dopłacam, do audycji dopłacam.

 

O ilości energii która poszła łącznie na chyba ponad 20h strimów i pomocy ludziom w ich problemach, nawet nie będę mówił - 5h gadania non stop przed kamerą, to chyba każdy może sobie wyobrazić jak się czułem. W sumie dobrze, ale zmęczenie było i głos się trochę popsuł.

 

Cała lista wpłat, oczywiście serdecznie za nie dziękuję:

 

http://imgur.com/a/WB6PA 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 600 audycji naszego Guru - darmowe, potężna kopalnia wiedzy, gotowe rozwiązania za free. Tak więc chyba nikt złego słowa nie powie jeżeli chodzi o sponsorowane audycje. Jak kasiora wpadnie to będzie też motywacja aby robić cały czas audycje za free, streamy. Nie ma lepszej motywacji niż wynagrodzenie za swoja pracę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurwiłeś się i sprzedałeś, Mamona Ci siadła na głowę : >

 

A tak serio to jestem zdania, że to uczciwa wymiana. Ktoś płaci pieniądze i utrzymuje odpowiedź w obszernej audycji. Prosta i najzwyklejsza wymiana dóbr i usług :)

 

Wydaje mi się, że popyt na nie będzie wysoki, więc hajs powinien się zgadzać :lol:

 

Edytowane przez Samiec Alfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Nie umiem zrobić tej planszy z donejtami, nie umiem opanować OBS, bo muszę go włączyć żeby się nauczyć i wtedy się robi czat i burdel.

 

Od wczoraj śledzę temat tego programu, przykładowy tutorial:

 

 

Wydawał mi się skomplikowany zanim zacząłem się dowiadywać szczegółów, no ale skoro Łoboda to ogarnia, to chyba my też powinniśmy dać radę. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dobryziomek napisał:

Pomysł może wydać Wam się dziwny, ale tak sobie myślałem, że chciałbym posłuchać audycji Kotoński vs Szczuka albo jakaś inna feministka - taka debata na żywo może być płatna

Nie jest dziwny. Jest bez sensu. Całe forum tłucze do głowy, że z kobietami się nie rozmawia na argumenty. Z lewackimi kobietami to już combo wombo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi wstyd, że jeszcze żadnej darowizny na forum nie dałem. 

 

Ile kasy ludzie wydają na psychoterapię? Jedna wizyta to koszt 150 zł, przeciętny pacjent chodzi raz w tygodniu i wychodzi 600 zł/msc.

 

Skuteczność takich terapii często jest znikoma, a tutaj masz problem piszesz posta i dostajesz często sporo konkretnych infromacji zwrotnych :) Ilu osobom pomogło forum? Wielu, więc niech Marek zarabia jak najwięcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zestaw najtrudniejszych (lub takich które są naprawdę ciekawe) pytań - to w formie pliku mp3 sprzedawać w sklepie ? Najpopularniejsze pytania odpadają, znane też, ale wartościowe (np: wedle uznania @Stulejman Wspaniały przy asyście forumowiczów) czemu nie. Czyli zmodyfikowana pierwotna wersja zamysłu Bossa. Ludzi z pytaniami odsyłać do sklepu lub na streamy np: co dwa miesiące.

A pierwszy pomysł owego Bossa ? Intuicja mówi mi,że mimo iż zarobi, ogólny poziom antymatrixowego miejsca spadnie.

 

 

1 godzinę temu, I_am_the_Senate napisał:

 gdy znajdziemy sposób finansowania, który będzie nieinwazyjny i bezpieczny

 Wprowadzenie płatności SMS ?

 

 

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Na streamach natomiast powinna działać zasada donejt -> pytanie -> odpowiedź.

 

 

Popieram.

 

31 minut temu, dobryziomek napisał:

Pomysł może wydać Wam się dziwny, ale tak sobie myślałem, że chciałbym posłuchać audycji Kotoński vs Szczuka albo jakaś inna feministka - taka debata na żywo może być płatna :)

@Wotankeld wyjaśnił temat. 

Za to rozmowa :Marek Kotoński i fighter/facet od biznesu/@MoszeRed/znani ludzie ale antymatrixowi - posłuchałbym.

 

 

 

ed.

Racja @I_am_the_Senate. Dzięki za zwrócenie uwagi.

W takim wypadku to mogło by wypalić. Należałoby ustalić grupę odbiorców i do nich dopasować ceny: średniozamożni którzy są w stanie przeznaczyć pieniądze dla sprawy 59 zł od pytania.

 

 

@radeq podsunął ogólny pomysł

Gdzieś w trakcie szeroko rozumianej transakcji wprowadzić elementy miłe dla podświadomości (plus zabawne dla świadomości).

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za.

 

Obecne audycje nie jednego przywróciły do świata żywych (choćby Jarek z Finlandii i jego historia ze strimów). Mnie też.

 

Ktoś by miał problem, zgłasza Tobie i jakbyś miał wenę i ochotę to mu w audycji odpowiadasz. Taka audycja nie powinna mieć znamion, że jest "komercyjna" - po prostu omawiasz temat a że jest on na zamówienie to tylko Twoja i zamawiającego sprawa.

 

Cena winna być konkurencyjna w stosunku ofert seansów niby psychologicznych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.