Skocz do zawartości

Spotykacie niskie dziewczyny?


Anderson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to możliwe, ale od dłuższego czasu w ogóle nie spotykam niskich dziewczyn. Bez względu na to w jaką stronę miasta się udam to mijają mnie kobietki powyżej 170 cm wzrostu. Często nawet takie 175 i więcej - wiem bo mój kolega ma 172 i są od niego zdecydowanie większe. Żeby było jasne, laski latają w płaskich butach.

 

Nie zamierzam w tym wątku narzekać na swój wzrost, jednak zastanawia mnie to, czy w innych miastach też spotykacie same dziewczyny powyżej 170, czy jednak dość często mijacie niskie dziewczyny?

 

Odnoszę wrażenie, że w mojej miejscowości mieszkają same wysokie dziewczyny. Od miesiąca zapisuję liczbę mijanych dziewczyn oraz ich mierzony na oko wzrost.

Najczęściej mijam na ulicach kobiety powyżej 170 cm wzrostu, potem takie 175, czasami takie około 170. Dziewczyn 165, w ogóle nie spotykam, nie wspominam o tych poniżej 160 - bo tych dawna nie widziałem.

 

Jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę się zafiksowałeś na szukaniu takich i potwierdzenia sobie, że jesteś w "nieciekawej" sytuacji i tylko na takie zwracasz uwagę. Ja widuję całą masę kobiet i przekrój wzrostu jest bardzo widoczny. Jedne wyższe, inne niższe... Jasne, sporo jest lasek 170+, ale jest cała masa niższych.

 

ps. Jak ja widzę babkę 180+ to już nie myślę sobie - boże, ale jestem niski. Teraz myślę, lol, ale wyrośnięta baba :) Jednak praca nad samooceną zaczyna przynosić owoce.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson

 

Ja spotykam bardzo dużo dziewczyn o wzroście 155-165 cm. Oczywiście dużo jest wysokich, ale myślę, że przesadzasz. Możliwe, że zwracasz uwagę na te 170 cm i więcej, ponieważ lubisz wysokie dziewczyny. Mam to samo- bardzo podobają mi się wysokie kobiety i dlatego zwracam na nie uwagę. Co nie zmienia faktu, że tych niższych jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to widzisz Anderson,  takie pokolenie wychowane na kurczakach faszerowanych hormonami wzrostu :D    No ja też mam wrażenie, że teraz ta średnia wzrostu kobiet, zwłaszcza z roczników 90-97 to jakaś taka "zawyżona". No ale to może ciągle mój kompleks niskiego wzrostu się odzywa. I mogę nie być tu obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anderson napisał:

Z jakiego rejonu Polski jesteś? Serio, ja widuję tylko takie co mają 170 i wyższe.

A Ty z jakiego?

Może bym się przeprowadził, bo często muszę się garbić rozmawiając z płcią przeciwną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Anderson said:

Z jakiego rejonu Polski jesteś? Serio, ja widuję tylko takie co mają 170 i wyższe. Powiem więcej, takie 180 to norma, a 160 w ogóle od jakiegoś czasu nie spotykam.

Ja jestem z Lubelszczyzny. Studiuję w Lublinie, mieszkam w Hrubieszowie. :) Bardzo dużo niziutkich, ale także znam takie wyższe. Ja mam 183,5 cm i nawet wśród tych 170+, a nawet 180 cm daję radę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamiętam to w moim mieście na 10 kobiet, 7 było wysokich. Od jakiegoś  dłuższego czasu widuję tylko takie około 170 i więcej. Rzadko spotykałem 165, o niższych nie wspominam.

 

Jednak mężczyźni są też więksi. Właściwie każdy ma ponad 180, tych chłopaków z 175 rzadko się widuje. Powiem więcej, kiedy wychodziłem ostatnio z Kaufland, przy wyjściu mijałem gości, którzy mogliby grać w siatkówkę. Tutaj 180 jest uważany za "niewysokiego". Mam znajomego co ma 180 i mówi o sobie, że jest "mały". Wybrałem się nie dawno do punktu ksero. Stałem w kolejce. 4 łebków przede mną, każdy ponad 185 miał.

 

A co do lasek, trochę wpędza mnie to w kompleksy, że np w sobotę poszedłem na spacer - minąłem 15 dziewczyn i wszystkie ode mnie pół głowy i więcej wyższe. 

Kolejnego dnia ponownie pospacerowałem, wybierając tym razem centrum miasta. I małych lasek takich z 165 nie było, 160 również, ale takich którym dosięgałem do ramienia, sporo. Najczęściej jednak ponad 170 mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anderson gdyby pchły tak hołubić jak Ty swój kompleks wzrostu, to by na słonie powyrastały. Twój problem naprawdę leży gdzie indziej.

Dostałeś tyle materiału do przemyśleń w poprzednich wątkach i nie zrobiłeś z tego qrrrwa żadnego użytku. 

 

Zamykam temat i ostrzegam, że osobiście wpie#olę Ci bana, jeśli nadal będziesz kwękając trollował i podstępnie próbował wyłudzić od userów miejsca zamieszkania. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.