Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Konkurs dla forumowiczów odnośnie Radia Samiec (Panie też mogą).

Polecane posty

https://www.youtube.com/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ

Pęknie dziś 9 tysięcy subów? :>

A kiedy pęknie dyszka? Podawajcie daty i godziny, kiedy na kanale Radio Samiec wybije 10000 subskrypcji. Kto zgadnie (strzeli) wygrywa jedno moje nagranie synchronizujące (do wyboru) i jedną e-książkę (do wyboru).

Oczywiście jedna osoba może dać tylko jedną wypowiedź :) Temat zamknę w poniedziałek, wtorek, żeby nie było za łatwo.

• Like 1

O ile lat można się pomylić? 

• Like 1
  • Haha 3

26 listopada, godz. 4:00 rano

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marek Kotoński
      No cóż, od niedawna wiedziałem że los mojego kanału jest przesądzony. Na kafeterii zrobiono dużą akcję zgłaszania moich wszystkich filmów, i w końcu cel hejterów się powiódł - kanał został skasowany za naruszenie regulaminu. Odwołam się jeszcze dla zasady, ale szanse są praktycznie zerowe.

Moja postawa w tej sytuacji jest taka - zero nerwów, poczucie dużej energii i ulgii. Kanał na youtube to tylko forma w której przejawiałem siebie, co oznacza że niewiele straciłem - umiem mówić, wiem o czym mówić - i to jest ważne, to jest prawdziwy kapitał. Będę mówił na vimeo, Dtube, twitchu i być może w innym miejscu. 

Wszystkie filmy są zachowane. W obecnej chwili na vimeo mam 556 filmów, a reszta jest na dysku znajomego, więc stopniowo będzie się to przesyłać - także wszystko jest zachowane.

Ogólnie to czuję się zadziwiająco lekko - jakby mi spadł z ramion duży ciężar. Zacznę od nowa. Na vimeo i dtube hejterzy już tak łatwo mieć nie będą. Poszło też dużo donosów do skarbówki, czyli kolejna kontrola, ale wszystko gra więc tylko czas stracę. Strasznie są pobudzeni ostatnio, czyżby doszły wezwania na przesłuchania i są pod ścianą?

Kanał na vimeo, zapraszam: https://vimeo.com/radiosamiec

EDIT! Właśnie sobie przypomniałem, że do upiększenia kanału zapłaciłem najpierw bodajże ponad cztery kafle, później też chyba cztery i jakieś dopłacanki robiłem. Czyli łączne straty zwiększają się o prawie 10 tysięcy złotych.
    • Przez Marek Kotoński
      Szczerze mówiąc, to bardziej mówią o mnie i moich rodzicach, dziś mi to radiosłuchacz wkleił pod audycją:

https://f.kafeteria.pl/temat/f22/radio-samiec-i-mareczek-p_6883938
    • Przez Marek Kotoński
      Proponuję tak - jak są mądre osoby, mające coś ciekawego do powiedzenia, to na strimie głosowym mogę do nich zadzwonić, i sobie pogadamy na jakieś mądre tematy.

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę na priv napisać mi w czym się specjalizujecie, co umiecie, i jak ocenię że to się nada dla Radia Samiec, to poproszę was o telefon (albo wy możecie do mnie zadzwonić, jeśli wolicie mi nr nie podawać), i sobie przed słuchaczami porozmawiamy.

Odpowiadam czasem po dłuższym czasie, proszę się więc nie obrażać.

Jak macie Bracia jeszcze jakieś ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie strima, będę wdzięczny.
    • Przez MichaelLevitt
      Słuchając audycji pewnego Pana z naszego forum, który opowiada o swoich problemach z dzieciństwa, jak to musiał się bić z ulicznikami.
      Ten teledysk to wizualizacja .  

Tekst:

There`s things I haven`t told you
      I go out late at night
      And if I was to tell you
      You see my different side

I go out late at night
      And if I was to tell you
      You`d see my different side

I go out late at night
      And if I was to tell you

I go out late at night
      And if I was to tell you

I go out late at night
      And if I was to tell you

We don`t care 
      What you say 
      I`mma do my thing 
      From day to day 
      (Get it?) 
      We don`t care 
      What you think 
      `Cause in this world 
      It`s Swim-or-Sink 
      (What the fuck?!)
    • Przez Marek Kotoński
      Obmyśliłem z chłopakami cwany plan. 

Jeśli ktoś ma pasję, lubi coś robić i czuje się w tym dobry, a chce wypłynąć na szersze wody, chętnie mu to umożliwię. Wyglądać to będzie tak, że kandydat do sławy nagra swoją audycję, a ja ją po prostu wstawię na Radio samiec na youtube. Bez wywiadów, moich głupich żarcików - całość eteru należy do Ciebie. 

Wymyślimy jakąś nazwę playlisty (np. talenty Radia Samiec czy coś w ten deseń), i nadajesz w eter o tym, co Cię pasjonuje i spełnia. Nie będę się do tego wtrącał, chociaż muszę to zatwierdzić.

Korzyści będą obopólne. Ja będę miał cały czas jakiś ruch na kanale, a Ty możesz się wybić na mojej wieloletniej harówce. Nie oszukujmy się - półtora miliona unikalnych wyświetleń (ciągle rosnące w coraz szybszym tempie), to nie jest byle co, zwłaszcza że patrzą na nas najwięksi - bo do gry wkracza nowy, silny drapieżnik głodny fejmu i hajsu. Jeśli masz jakiś talent, oszczędzisz sobie wielu lat pracy by Cię zauważono, a ja będę zadowolony że pomogłem komuś od nas spełnić swoje marzenia. Wy mi wiele razy pomagaliście, teraz ja pomogę wam.

Na początek rzucamy zajebista audycję z @HORACIOU5, i mam nadzieję że wielu mądrych gości nie dopuści do sytuacji, że ich wiedza i doświadczenia pójdą w pizdu i w proch czasu.

Tak więc przemyślcie to sobie, nie bójcie się ujawnić ze swoimi pasjami, nagrywajcie i niech youtube należy do nas. Lamusy wypad do tesco wykładać kondomy na półki, a youtube należy do nas  Ja na forum widzę wiele talentów - ale talent trzeba szlifować i nagłaśniać, by inni chcieli w niego inwestować. Radio Samiec chętnie w tym pomoże. 
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.