Skocz do zawartości

Czy kobieta potrafi poprawić nastrój po chujowym dniu?


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Któregoś dnia wróciłem z tyrki w dość złym nastroju i wkurwiony.

Umawiamy się na wieczorne "barabara", ona widzi i wie, że nie jestem w dobrym nastroju, sugeruję że potrzebuję takiego relaksu:

Kiedy-tw%C3%B3j-facet-m%C3%B3wi-%C5%BCe-

 

Czy baby z którymi mieliście do czynienia stawały na wysokości zadania?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć poprawiony nastrój po powrocie? Zainwestuj w psa lub kota. Te stwory zawsze się ucieszą na Twój widok czy wrócisz na bazie wkurwu czy na luziku. Raczej nie pójdą na zrobienie loda czy innej mrożonki  :P, ale psychicznie poczujesz odprężenie.

 

Ja nie mam jednak zwierzora, bo akurat moja ślubna jest spoko w temacie, ale ona już tak miała odkąd się poznaliśmy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MichaelLevitt napisał:

Jak nazywa się ta aktorka na zdjęciu?

Chyba Eva Longoria. Z makijażem wygląda jeszcze całkiem przyjemnie ale bez jako, że wiekowa jak na kobietę to już niekoniecznie :lol: 

12 godzin temu, Brat Jan napisał:

Czy baby z którymi mieliście do czynienia stawały na wysokości zadania?

Rozumiem po pytaniu, że Twoja nie stanęła :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Rozumiem po pytaniu, że Twoja nie stanęła

Stanęła, z tygodniowym opóźnieniem ;)  Cierpliwość i stanowczość się opłaciła, ale nie tego się oczekuje w związku...

Być może odbyłoby się to jeszcze wtedy, ale włączyłem heavy metal i ona przy tej muzie nie będzie loda robić bo to ją nie nastraja:D

 

 

@ReddAnthony To nie ten temat, żeby chwalić się swoimi przeżyciami z Tajlandii;)

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.