Skocz do zawartości

Antywirus do Samsung Galaxy


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam telefon SG  z systemem Android, zawirusowało mi telefon po przeglądaniu internetu, chciałem postąpić tak samo, jak w laptopie

 

kiedy to poradziliście mi, jak skutecznie walczyć z wirusami, ale niestety ściągnąłem program AdwCleaner ale nie mogę go odpalić na telefonie, pomyślałem, że przyczyną jest to, że ściągałem normalnie przez neta w telefonie, a może trzeba ściągnąć specjalny AdwCleaner dedykowany dla Androida? Nie znalazłem takiego w Google Play, ale są inne programy do ściągnięcia, np. Malwarebytes for Android, tutaj kolejne pytanie, czy są one płatne jednorazowo? Bo klikając ściąganie trzeba zaznaczyć opcje, że program będzie miał dostęp do aplikacji na telefonie jak np. ''zakupy w aplikacji'', ''SMS'' itd.

 

Pytam w kontekście tego, że mam taki telefon od niedawna po raz pierwszy i nie wiem, jakim cudem zniknęło mi z konta 100 zł doładowania w sieci. Poszperałem w necie i wyłączyłem opcje ściągania plików na bieżąco, ale czy teraz na pewno nie będę tracił kasy? Czy mogę udać się do mojego operatora i tam spytać, na co poszła ta kasa? Czy ktoś tam pomoże mi tak ustawić telefon, by nie płacić za coś, co ściąga mi się bez mojej wiedzy?

 

Jakie programy najlepiej ściągnąć by gruntownie, na maksa wyczyścić S Galaxy i czy jest możliwa opcja z użyciem zalinkowanych wyżej programów?

 

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.