Skocz do zawartości

Czy kobiety lubią dupków? Uliczna ankieta


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie rozbroiła logika Pani w zielonej bluzie i czapce z daszkiem :D pierwsze pytanie i odpowiedź "no bo kobiety bardziej ciągnie do dupków..(bla bla)) a na koniec ankiety, gdy pada pytanie "Jak mili mężczyźni mogą zwiększyć swoje szanse u kobiet?" odpowiada "Swoim dobrym zachowaniem, kwiaty..." Taaaaaaaak. Uśmiałem się :lol: 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do porannej kawy jak znalazł :D

 

Straszne farmazony tutaj nam Panie sprzedają. Oczywiście, że żadna się publicznie nie przyzna do tego, że woli dupka od posłusznego misia. Zasada jest bardzo prosta, facet dupek dostarcza emocje, nie daje sobie wejść na głowę, kobieta stara się nieudolnie takiego gościa zmienić, co jeszcze bardziej wzmaga jej pożądanie. 

 

W wywiadzie każda woli miłego gościa, który zatańczy tak jak ona zagra, zapomniały dodać jednego... Taki facet bardzo szybko się nudzi, bo skoro udało się takiej pannie "zbudować" swój ideał, to bardzo szybko ten ideał traci na wartości, i co ważne nie jest w żaden sposób interesujący.

 

Hipokryzja Pań w tym wywiadzie aż bije po oczach :P 

Edytowane przez Przemek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zauważam że jakiekolwiek wsłuchiwanie się w babski bełkot grozi ścięciem białka w mózgu.  Jak ja mam poruchać jak większość z nich nie musi nawet buźki otwierać a już widać bezkresną pustą przestrzeń  jej czaszki ? A nawet jak mądrze mówi to do mojego trzeciego pytania by znów trafić na piaski pustyni. I potem się dziwić że wybieramy Saschę Grey. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żadna się nie przyzna ;), że woli takiego co jest dupkiem, zjedzie z góry na dół a potem wydupcy na stole i pójdzie. A ta będzie przez niego ryczeć ale i tak "ja go tak kocham!". Według mnie dlatego, że ciężko nad takim zapanować i wejść na głowę. Taki facet trzyma "bata" nad nią a jak nie to zdupcaj i znajdzie sobie inną. Wszyscy ci potulni i kochani to miękkie fajki, które dają sobie wejść na głowę. Potem masz efekty "tak kochanie", "dobrze zrobimy jak chcesz".. itd. I dziewczyna nudzi się bo ma wszystko co chce na skinienie palca i zaczyna szukać bolca na boku.

 

Trzeba mieć własne zdanie, zainteresowania i umieć postawić na swoim. Nie podoba się.... nie ty to inna, łaski nie robi, że popuści szpare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z innej beczki - zwróćcie uwagę, jakie są wg. pań cechy dupka i jak owo negatywne określenie jest używane w charakterze bata.

Stawiasz siebie na pierwszym miejscu - jesteś dupkiem.

Ważniejsze są twoje interesy niż panienki - jesteś dupkiem

Nie cenisz dostępu do konkretnej "złotej groty" - jesteś dupkiem

Nie zachowujesz się funkcjonalnie i służalczo - jesteś dupkiem

Nie podwieziesz czy nie zasponsorujesz kolacji - jesteś dupkiem

 

Wiecie co, super jest być dupkiem. Przecież to komplement.

  • Like 12
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Rnext said:

Ale z innej beczki - zwróćcie uwagę, jakie są wg. pań cechy dupka i jak owo negatywne określenie jest używane w charakterze bata.

Stawiasz siebie na pierwszym miejscu - jesteś dupkiem.

Ważniejsze są twoje interesy niż panienki - jesteś dupkiem

Nie cenisz dostępu do konkretnej "złotej groty" - jesteś dupkiem

Nie zachowujesz się funkcjonalnie i służalczo - jesteś dupkiem

Nie podwieziesz czy nie zasponsorujesz kolacji - jesteś dupkiem

 

Wiecie co, super jest być dupkiem. Przecież to komplement.

Czyli jesteś dupkiem jeśli jesteś normalnym człowiekiem a nie podnóżkiem na zawołanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Stawiasz siebie na pierwszym miejscu - jesteś dupkiem.

Ważniejsze są twoje interesy niż panienki - jesteś dupkiem

Nie cenisz dostępu do konkretnej "złotej groty" - jesteś dupkiem

Nie zachowujesz się funkcjonalnie i służalczo - jesteś dupkiem

Nie podwieziesz czy nie zasponsorujesz kolacji - jesteś dupkiem

 

 

Boszeee, jaki ja jestem okropny :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ostatnio wzięło na dziwne skojarzenia więc... nie ma litości! Jeżeli weźmiemy punkty wymienione przez @Rnext-a i uznamy, że taki rodzaj faceta jest dupkiem, to nasuwa się ciekawy wniosek. Otóż po przetłumaczeniu słowa "dupek" na język angielski otrzymamy jakże pocieszną wersję w postaci "asshole" (wersja amerykańska) / "arsehole" (wersja brytyjska / australijska). Mając taką wiedzę możemy uznać, że mężczyzna, który stawia siebie na pierwszym miejscu, nie usługuje loszce i nie stawia waginy w centrum swojego świata w efekcie znacznie częściej uzyskuje dostęp do tej bardziej mrocznej kobiecej groty (mam nadzieję, że gra słów jest oczywista)! Natomiast rycerze, którzy słuchają loszek i podporządkowują się ich chorym wymysłom mogą sobie o tym tylko pomarzyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Mnie rozbroiła logika Pani w zielonej bluzie i czapce z daszkiem :D pierwsze pytanie i odpowiedź "no bo kobiety bardziej ciągnie do dupków..(bla bla)) a na koniec ankiety, gdy pada pytanie "Jak mili mężczyźni mogą zwiększyć swoje szanse u kobiet?" odpowiada "Swoim dobrym zachowaniem, kwiaty..." Taaaaaaaak. Uśmiałem się :lol: 

 

Bezlogika pokierowana poczuciem koniecznego "public relations". Biada temu, kto chce uczyć się kobiet od... kobiet.
Im bardziej obserwuję znajomych dupków (zazwyczaj dresy), to lepiej widzę u nich pewną "niechęć" do kobiet w sensie traktowania ich jak bydło. Tak jakby sprawdziwszy na sobie działanie samic, dotarli do poziomu jeszcze większego zdupkowacenia, hejtu na dziewczyny.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie do końca zapominacie o jednym o pożądaniu. Jeżeli zobaczy Cię jako samca alfa to nie ma znaczenia jaki jesteś miły czy dupek, wysoki czy kurdupel jeżeli ma pożądanie do Ciebie to nawet gdybyś był kanibalem to ona zostanie kanibalką. Ważne co w niej to pożądanie wyzwala pewność siebie granicząca z arogancją, czy też dobry samochód i markowe ciuchy i dobry telefon? Jeżeli masz w niej pożądanie to reszta jest błahostką.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 11.09.2017 o 18:30, PewnySiebie napisał:

Co mówią: Wolimy miłych facetów z ustabilizowaną sytuacją życiową, dbających o nas.

Co robią: Robi nam się mokro na widok bandytów, morderców, wszelkiej maści oszustów

Bo to chodzi że kobieta dziś woli spokojnego a jutro brutala, wystarczy rozszyfrować jaki dzień jest dziś przemnożyć przez kontangens sześcienny obwodu czarnej dziury w spoczynku grawitacyjnym nadprzestrzennym i mamy. Przecież to takie proste. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.