Skocz do zawartości

Dlaczego lubie MILFy


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Mosze_Green napisał:

Gościu masz problemy z pewnością siebie.

Jak ty dajesz rade wyjść z domu...

Gościu, to proste - nie wychodzę.

32 minuty temu, Mosze_Green napisał:

Gdzie twoja męska solidarność ze mną?

Z kurwami nie tańczę.

 

Masz mentalność i inteligencję niemowlaka. Dałeś się podejść jak idiota, bo jeśli coś kwacze jak kaczka, chodzi jak kaczka i wygląda jak kaczka, to na pewno jest karpiem :D

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ,życie nauczy go pokory i zweryfikuje.jeszcze o tym nie wie ale na pewno kiedyś się dowie tylko za młody jeszcze.

Kiedys oglądałem taki film o najcięższych amerykańskich więzieniach i był tam taki stary kryminalista z dożywociem ,który powiedział:

Możesz rżnąc największego twardziela,że nikt cie nie wyruchał w dupe ale to nieprawda bo każdy chociaż raz był ruchany w dupe ,nawet największy twardziel taki jak ja.

po prostu życie prędzej czy później dokopie każdemu kto dokopywał innym.

Co do MILF bo to temat to ja patrze na wygląd a ile ona ma w dowodzie to mnie nie interesuje ,,ma wyglądac.

Ja mam 41 a wyglądam na 33-36 lat. 

Cyfra o niczym nie mówi w wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, roxtedy napisał:

Możesz rżnąc największego twardziela,że nikt cie nie wyruchał w dupe ale to nieprawda bo każdy chociaż raz był ruchany w dupe ,nawet największy twardziel taki jak ja.

po prostu życie prędzej czy później dokopie każdemu kto dokopywał innym.

życie w pewnym momencie dokopie każdemu, nawet temu kto cały czas dobrze i moralnie postępował, ale lubię jak taki niby Twardziel jak Ty pisze coś mądrze, masz plusa ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Camilovesky napisał:

życie w pewnym momencie dokopie każdemu, nawet temu kto cały czas dobrze i moralnie postępował, ale lubię jak taki niby Twardziel jak Ty pisze coś mądrze, masz plusa ode mnie :)

Dzięki ,bracie.

Jeżeli ktoś nie jest socjopatą a jest w miarę niezaburzony to zależy tylko od sytuacji ,ale przyjdzie taka ,że go złamie ,zrobi z niego pasztet!

Miałem w życiu okazję przebywać z gościami twardymi jak stal nie lękającymi się niczego a przyszła nagła np:smierć żony i dziecka i facet złamał się jak zapałka,nigdy nie był już normalny.

Twardziele nie istnieją.wystarczy poczytać o PTSD .

Ale to temat o MILF  a nie o naszych rozkminach  nad sensem istnienia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 11/7/2017 at 12:26 PM, Mosze_Green said:
Quote

Takze, jesli ktos chce pukac mezatki to nie problem. Jest duzo chetnych lub zdesperowanych na portalach internetowych, trzeba tylko poswiecic chwile. Zastanawia mnie co nimi kieruje, chec wyruchania sie z mlodszymi i udowodnienie, ze jeszcze sa cos warte?


 

Na jakich portalach?

Zarzuć coś.

Normalnie na fejsie spróbuj ja lekko wyhaczyłem 4 w tym roku a kolejne 2 chętne tylko mi troche za daleko jest jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

jak dla mnie jesli układ jest jasny, facet wolny ona deklaruje ze chce po cichu poślizgać się na młodszym to czemu nie...pod warunkiem, że jej mąż nie jest bokserem XD a motyw....może jej stary już nie może, może nie chce tak często jak ona...cholera wie jak będę w wieku MILFA to może się dowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.