Skocz do zawartości

DANIELMAGICAL w TVN!


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu reportażu w TVN...

Uważam, że DanielMagical popełnił błąd z tym reportażem.

Owszem - jest pierwszym YouTuberem, który pojawił się w mediach na taką skalę, jeśli się nie myle.

To pierwsza sprawa...

Druga sprawa jest taka, że pokazuje, że w tym kraju można, lekko i łatwo zarabiać ,,hajs" albo jeszcze inaczej - żyć z cudzych pieniędzy, nie mając nic ciekawego do zaoferowania i nic ze sobą nie reprezentując.

Trzecia sprawa, TVN jednak przedstawił jego, jego rodzinę i tych ludzi wokół niego, jako agresywną patologię, która nic nie robi całe dnie, tylko pije alkohol.

Do tego TVN uraczył widzów, w swoim reportażu, skompromitowaną feministkę z ,,Hejt Stop", której zdaniem kilka rzeczy na tych streama'ch jest niezgodnych z prawem i YouTube powinien to wszystko usuwać.

Nie będę zaskoczony jeśli faktycznie za jakiś czas wyjdzie jakiś dym i streamy Daniela znikną, mimo, że jednak próbuje pilnować porządku na nich - często mówi o zachowaniu zgodnym z regulaminem.

Ogólnie to mógłby się przynajmniej jakoś poważniej ubrać do takiego reportażu i chociaż ogolić, włosy jakoś zrobić...przyszedł menel do reportażu, to pokazali go jako menela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Odlotowy napisał:

Uważam, że DanielMagical popełnił błąd z tym reportażem.

To prawda. Już na samym początku błędem było, że on się zgodził na wywiad z tym kolesiem z TVN.

35 minut temu, Odlotowy napisał:

Owszem - jest pierwszym YouTuberem, który pojawił się w mediach na taką skalę, jeśli się nie myle.

On jest ostatnio dość popularny to prawda, ale nie pierwszy. Wardęga, Gimper, Izak czy Stuu Games pojawiali się także często w mediach. Ator też w sumie.

 

37 minut temu, Odlotowy napisał:

Ogólnie to mógłby się przynajmniej jakoś poważniej ubrać do takiego reportażu i chociaż ogolić, włosy jakoś zrobić...przyszedł menel do reportażu, to pokazali go jako menela.

Daniel nie dba o takie rzeczy wcale. On chyba nawet o tym nie myśli :lol:

 

37 minut temu, Odlotowy napisał:

skompromitowaną feministkę z ,,Hejt Stop", której zdaniem kilka rzeczy na tych streama'ch jest niezgodnych z prawem i YouTube powinien to wszystko usuwać.

Lewica jest niby taka wolnościowa i demokratyczna, a zawsze jako pierwsi chcą wprowadzać cenzurę i poprawność polityczną. 

 

38 minut temu, Odlotowy napisał:

Trzecia sprawa, TVN jednak przedstawił jego, jego rodzinę i tych ludzi wokół niego, jako agresywną patologię, która nic nie robi całe dnie, tylko pije alkohol.

Wiele osób rzeczywiście jest taką agresywną patologią. Poza tym TVN w ten sposób chce odstraszyć swoich widzów od oglądania filmów na Youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Odlotowy napisał:

Uważam, że DanielMagical popełnił błąd z tym reportażem.

"Nie ważne jak o Tobie mówią - ważne aby mówili". Moim zdaniem jeśli ma łeb, a wygląda na to, że ma, bo znalazł swoją niszę i jest w pewnych kręgach popularny to na tym skorzysta.

Mam dziwne przeczucie, że właśnie tak będzie ;) A wiecie dlaczego? Już wyjaśniam, pamiętacie reklamę Tigera, tą wulgarną? I każdy przecież ten napój hejtował, część sklepów wycofała a oto rezultat: https://dorzeczy.pl/kraj/39893/Niewazne-jak-byle-mowili-Sprzedaz-Tigera-wzrosla-po-skandalu-z-reklama.html

1 godzinę temu, Odlotowy napisał:

Druga sprawa jest taka, że pokazuje, że w tym kraju można, lekko i łatwo zarabiać ,,hajs" albo jeszcze inaczej - żyć z cudzych pieniędzy, nie mając nic ciekawego do zaoferowania i nic ze sobą nie reprezentując.

To akurat wiemy od dawna, patrz -> polityk.

1 godzinę temu, Odlotowy napisał:

Do tego TVN uraczył widzów, w swoim reportażu, skompromitowaną feministkę z ,,Hejt Stop", której zdaniem kilka rzeczy na tych streama'ch jest niezgodnych z prawem i YouTube powinien to wszystko usuwać.

Ah, Ci eksperci :D czemu oni zawsze biorą takich ekspertów, za przeproszeniem z dupy? Ta Pani powinna zacząć od siebie jakieś zmiany :> 

1 godzinę temu, Odlotowy napisał:

Ogólnie to mógłby się przynajmniej jakoś poważniej ubrać do takiego reportażu i chociaż ogolić, włosy jakoś zrobić...przyszedł menel do reportażu, to pokazali go jako menela.

Taki wizerunek :D Mam nieodparte wrażenie, że właśnie dzięki temu, że Daniel jest takim "naturalem" to ludzie to kupują. Nieważne czy zjebie matkę na wizji czy pobije się z kumplem czy zrobi coś jeszcze innego. To nie ma znaczenia. Jest naturalny i taki przyszedł do TVN. On ma jakąś smykałkę co do takich rzeczy i instynktownie wyczuł, że gdyby zaczął robić coś w podobie co napisałeś, to ludzie mogli by zacząć mu wyrzucać, że się sprzedał etc.

Takie tam moje wypociny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas po obejrzeniu tego materiału pojawiły mi się przed oczami flashbacki sprzed paru lat. W czasach youtuba łupanego, gdzie pod filmami nie było łapek tylko pięć gwiazdek, przydarzył się mi i kumplom incydent

przez który m.in. nasz filmik został pokazany w telewizji publicznej z niewybrednym, kłamliwym komentarzem reportera, mówili też o tym m.in. w radio eska.

 

Lokalna gazeta opisała to zdarzenie w kronice kryminalnej pisząc o mnie z nazwiska, ponieważ myśleli, że to pseudonim.

Co ciekawe po odpowiedniej interwencji napisali sprostowanie na pół strony, w którym stwierdzili, że całe wydarzenie było ciekawie zaplanowanym happeningiem artystycznym, a jedyna nasza wina 

to brak dyplomu ukończenia ASP. Do dzisiaj mam ten art powieszony w ramce na ścianie.

 

To była pierwsza migawka, w której mogłem zaobserwować mniej więcej na jakiej zasadzie działają media, ale zrozumiałem to dopiero później. :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.