Skocz do zawartości

Piszą o nas na portalu dla uwodzicieli


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Dziś wpisując w google "bracia samcy" jako 3 wynik pojawił mi się ten link - http://www.podrywaj.org/forum/bracia_samcy_co_o_tym_sadzicie

Członkowie tego portalu wypisują o nas takie opinie jak:

 

"Jak wszędzie- kilku zwycięzców, masa przegrańców. Nic wartościowego się od nich nie dowiedziałem."

 

"tylko życiowe przegrywy podrywają na kasę i wygląd. Liczą na łut szczęścia"

 

"Forum dla mizoginów, którzy taplają się we własnym szambie."

 

"Przecież to forum braci to jest zakala internetu. Po pierwsze oni śmieją się pua i stron takich jak ta, śmieją się z uwodzicieli bo im samym z kobietami nie wyszło. Tylko nie wiedzą,że to co głosza na stronie w 80 % pokrywa się z wiedzą pua i ogólnie na tematy podrywu ( no to że za kobietami nie mozna latac i włazic w dupe,że trzeba dawać kobiecie emocje i być pewnym siebie itp)"

 

To tylko kilka wypowiedzi z pod tamtego tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego, gówniarze  i ich ad personam erystyka  na nasz temat.
" Sami sobie robią kuku za parę lat dopiero zobaczą konsekwencje takiego pustego życia - wypalenie i depresja."  Buuu.. lepsze to niż partolenie sobie życia dla "szczęścia" jakiejś karyny.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są biali rycerze, którzy niczego nie rozumieją.

Oczywiście przekonują samych siebie, że są super i tak się prężą i  wygłaszają złote myśli, tacy są "męscy", pewnie tacy PUA i alfa - proste odruchy.

Coś przeczytali u nas o zarabianiu pieniędzy i myślą, że to dla nas najważniejsze hahaha.

Naprawdę są żenujący, szczególnie w świecie kobiet. Proste myślenie, prostackie.

 

Nie są w stanie pojąć, że to tylko droga, pieniądze, pozycja, postawa życiowa, godność.

I wciąż im się wydaje, że nam zależy na byciu z kobietą, że to coś ważnego.

Ciągle są w matrixie.

 

Myślą, że pomaganie innym opowiadając, co przeszliśmy z kobietami to słabość, choć w głębi siebie słyszą ten głos "rany, u niego było tak jak u mnie".

 

Strach pomyśleć, że byłem kiedyś takim białorycerskim tłukiem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dziwi mnie, że tak zwani uwodziciele nie czują się swojsko wśród ludzi skoncentrowanych na wyższych celach niż zdobywanie kobiet. Łatwo się domyślić, na jakiej podstawie nasza społeczność została podzielona na zwycięzców i przegranych (pewnie dziwią się, że ktoś taki jak ja jeszcze ze sobą nie skończył). Proponuję ich przerosnąć wykazując się zrozumieniem.

 

Cytuj

Niektórzy ludzie mogą być samotni przez długie lata (księża zakonnicy chociaż wiadomo jak to w tych czasach jest) ale większość ludzi ma potrzeby socjalne i potrzebuje dziewczyn do życia.

To chyba wszystko wyjaśnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się orientuję to PUA uczą jak latać za kobietami to raz. Dwa, to fakt, że uczą, że "możesz mieć każdą". Trzy, stawiają cipkę ponad wszystko bo PUA opiera się głównie na ONS.

Wyliczać by tak można było co i raz, zresztą, skoro nasze forum uważają za zbiorowisko mizoginów to jak nazwać ich grupy? Kultem Żeńskiego Krocza?

Porażka, jedna wielka porażka

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

tylko życiowe przegrywy podrywają na kasę i wygląd.

Życiowe przegrywy to podchodzą do 100 pań, z czego zbiorą z 40 numerów telefonów, z czego 20 będzie fałszywych, pozostałe 20 będzie realnych ale odpisze tylko 8 a umówi się z 2 :>

Podziwiam, że chce im się tak latać jak pies za suką :) 

Godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Jak wszędzie- kilku zwycięzców, masa przegrańców

I autodiss :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

"Przecież to forum braci to jest zakala internetu. Po pierwsze oni śmieją się pua i stron takich jak ta, śmieją się z uwodzicieli bo im samym z kobietami nie wyszło. Tylko nie wiedzą,że to co głosza na stronie w 80 % pokrywa się z wiedzą pua i ogólnie na tematy podrywu ( no to że za kobietami nie mozna latac i włazic w dupe,że trzeba dawać kobiecie emocje i być pewnym siebie itp)"

Logicznie rzecz biorąc to gość z zacytowanego postu ma rację:

1) (prawda) na forum "śmiejemy" się z PuAsów - oczywiście życzliwie :) (chociaż mają w 80% podobne poglądy jak wyżej napisał autor). Jak laska widzi Biebera czy Ronaldo to sama się stara, więc podryw jest niepotrzebny Wg teorii forum jak i obserwacji.

2) (prawda) Puasi to młode chłopaki (w większości), więc nie mają takich przejść z kobietami jak niektórzy użytkownicy forum (rozwody, zdrady).

Poza tym każdemu mężczyźnie przynajmniej raz w życiu nie wyszło z kobietą, więc postawiona teza jest prawdziwa.

 

Zgadzam się z powyższym zacytowanym postem poza "zakałą internetu", która jest zwykłą demagogią, działaniem Ad hoc.

 

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

"tylko życiowe przegrywy podrywają na kasę i wygląd. Liczą na łut szczęścia"

Nieprawda. Bieber albo Ronaldo raczej nie są przegrywami. Poza tym jest duża szansa, że autor tego posta sam wykorzystuje wygląd w połączeniu z podrywem. Bez ładu i składu.

 

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

"Forum dla mizoginów, którzy taplają się we własnym szambie."

Częściowo prawda. Na forum jest grupka mizoginów i nie da się temu zaprzeczyć (np. Rysiek Judasz - zbanowany użytkownik). Sam Pan Marek stara się nad nimi zapanować, ale wbrew pozorom jest ich mało w porównaniu do chociażby forum mgtow. Szanujemy wszystkie kobiety. Jest sporo użytkowniczek na forum braciasamcy.pl, które mają podobne poglądy. Użytkownicy mizogini są stopniowo banowani.

 

1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

"Jak wszędzie- kilku zwycięzców, masa przegrańców. Nic wartościowego się od nich nie dowiedziałem."

Prawda. Samców alfa jest kilku - kilkunastu z realnymi zasobami i umiejętnościami np. @Mosze Red , @Rnext , @SledgeHammer , @SennaRot , @Długowłosy , @RedBull1973 , @ReddAnthony , @Adolf , @Ethereal , @Doug , @Dobi , @Voqlsky , @HORACIOU5 , @Horacy , @Odlotowy , @Brat Jan , @Stulejman Wspaniały.

 

Większość z nas zdobywa pierwsze szlify, zasoby, umiejętności i uczy się męskości.

Schowajmy Ego i przyznajmy się. Prawda @Wstydliwy ? (no offence)

Dla Młodej duszy jest na forum mało przydatnej wiedzy.

 

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Dwa, to fakt, że uczą, że "możesz mieć każdą"

Nieprawda. Są różni nauczyciele, ale oficjalne stanowiska PuA to nie możesz mieć każdej. źródło: RSD, Limitless Poland, podrywaj.org. Nie pytajcie skąd wiem.

 

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Z tego co ja się orientuję to PUA uczą jak latać za kobietami to raz

Nieprawda. Są różni nauczyciele, ale oficjalne stanowiska PuA to nie możesz latać za kobietami, musisz mieć ułożone życie. źródło: RSD, Limitless Poland, podrywaj.org. Nie pytajcie skąd wiem.

 

Godzinę temu, AdamPogadam napisał:

Nic ciekawego, gówniarze  i ich ad personam erystyka  na nasz temat.

Prawda. To są młode chłopaki, których target kobiet to 16-23 , gdzie liczy się wygląd i umiejętności społeczne. Jeżeli wybili je na naprawdę wysoki poziom to nadal działają, ale ze znacznie zmniejszoną skutecznością.

 

51 minut temu, Pozytywniak napisał:

I wciąż im się wydaje, że nam zależy na byciu z kobietą, że to coś ważnego.

Prawda. PuAsi tak podświadomie uważają. Przyznajcie się Panowie bez bicia. Schowajmy ego do kieszeni. My się przyznaliśmy do własnych słabości.

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta strona nie jest głównie od nauki podrywania kobiet. Tutaj można się dowiedzieć tego i owego, ale tyle jest działów... Więc o co chodzi?

 

Tutaj tylko obnażamy ułudę i sztuczki. Co kto z tym zrobi to jego sprawa.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Johnsons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Przykładowe źródło: http://lemale.blog.pl/tag/uwodzenie/

 

cytat PuAsa:

Cytuj

Jakie jest moje zdanie na ten temat ? Nie, nie możesz mieć każdej !!!

 

http://www.uwodzenie.org/uwodzenie-vs-wyglad-wzrost-i-kasa-psychologia-uwodzenia-cz-3/

cytat PuAsa:

Cytuj

Gratuluję tego przekonania. Dzęki niemu więcej kobiet zostaje dla mnie. Mówię serio. Kiedyś Rafał „Solid” powiedział „Często mam wrażenie, że kobiety są prezentem dla mnie od facetów i ich podejścia do kobiet”. Patrząc na to co napisałeś, myślę że jesteś doskonałym przykładem takiego faceta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PewnySiebie napisał:

Prawda. Samców alfa jest kilku - kilkunastu z realnymi zasobami i umiejętnościami np.

Dziękuję za wyróżnienie ;) i nazwanie mnie samcem Alfą, za którego się nie uważam :D bowiem nadal zgłębiam nauki galaktyki,zwłaszcza, że moje zasoby jakieś fenomenalne nie są...ale za to widoki na fenomenalne zasoby, to inna sprawa :P
Aczkolwiek duży, zimny, browar się należy :D

Co do podrywaj.org - mam tam chyba jeszcze konto...chyba...bowiem jakiś czas temu zostałem tam zbanowany, ale nie wiem za co, możliwe, że za jakieś, niewygodne pytanie.

Zauważyłem jednak pewną różnicę targetową w zakresie odbiorców - o ile Bracia Samcy, to społeczeństwo samców - a także samic - jednak w wieku znacznie starszym, niż ogólnie przyjętym wiekiem studenckim, to na podrywaju można spotkać całą masę gimnazjalistów, jarających się tym, że ,,laska się nimi interesuje" Co jest najlepsze, spora część użytkowników tamtego forum, zwyczajnie ciśnie bo padawanach pragnących poznać ,,Tajemnice Twierdzy Kobiet"

Jeden z dawniejszych, czołowych użytkowników tamtego forum, okazał się zwykłym pozerem, żyjącym za ,,pieniążki" mamusi, który w rzeczywistości ,,kradł" czyjeś i sprzedawał jako swoje.

Myślę również, że jeszcze z 10 lat temu, mogło być skarbnicą wiedzy, wartą uwagi...dzisiaj - sentymentalną podróżą w czasie - nawet technicznie i wizualnie wygląda jak z minionej epoki.
Działa tam słynny Adept - gość miał swój program w TVN Style - jakoś nie byłem w stanie go oglądać, podobnie jak ,,Chłopaki Do Wzięcia" - jeśli ktoś ma kompleksy, to te dwa programy, skutecznie z nich leczą.
Nie warto zaprzątać sobie tym uwagi, każdy wybiera co mu bardziej pasuje ale porównując mentalnie Podrywaja do Bracia Samcy - to jak byś porównywał kolorową, dyskotekę w betonowej dżungli, z elitarnym klubem dla wybranych, delektujących się wybornym Brandy, z jeszcze bardziej wybornymi cygarami zwycięstwa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PewnySiebie napisał:

Większość z nas zdobywa pierwsze szlify, zasoby, umiejętności i uczy się męskości.

Schowajmy Ego i przyznajmy się. Prawda @Wstydliwy ? (no offence)

Dla Młodej duszy jest na forum mało przydatnej wiedzy.

 

Przyznaję, nie mam doświadczenia życiowego i zasobów forumowej elity. Jeśli oczekujesz, że dołożę do tego zaproponowaną przez uwodzicieli łatkę przegranego, to wolę schować ego, czy jak to sobie nazwiesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Prawda. Samców alfa jest kilku - kilkunastu z realnymi zasobami i umiejętnościami np. @Mosze Red , @Rnext , @SledgeHammer , @SennaRot , @Długowłosy , @RedBull1973 , @ReddAnthony , @Adolf , @Ethereal , @Doug , @Dobi , @Voqlsky , @HORACIOU5 , @Horacy , @Odlotowy , @Brat Jan , @Stulejman Wspaniały.

Redbull bijący kobiety, nazywający je "polskimi kurwami", chlejący wódkę z energetykami ma umiejętności i zasoby? Jedyne umiejętności jakie ma, to w rzucaniu ciężkich, nieprawdziwych oskarżeń na wykopie, działając w stanie wielomiesięcznej histerii.

  • Like 5
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mężczyzna może mieć tylko tę kobietę, której nie boi się stracić"

 

     Hahahaha!

 

    Dalej nie czytałem bo raka oczu bym dostał. Niech się kiszą we własnej kiszonce, szkoda tych młodych chłopaków, może kiedyś dorosną.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz jestem nazywany przegrywem, więc co to żadna nowość. Natomiast @PewnySiebie zastosowałeś ładną manipulację uderzającą w męskie ego i mającą na celu potwierdzenie Twoich prawd. Nie wiedziałem, że znasz każdego z nas osobiście i wysuniesz tak dalekosiężne wnioski. Przykro mi, ale to tak nie działa, że napiszesz "hej no dobra, przyznajcie się, że to tak naprawdę to chodzi wam o to i o to". Jeżeli uważasz, że dla większości tutaj bycie z kobietą to coś ważnego to oznacza, ze albo nie czytasz nas ze zrozumieniem, albo próbujesz przepchnąć nam rycerskie pierdololo o tym jakież to istotne dla mężczyzny jest bycie z samicą. Nie wiem czemu i nie interesuje mnie to. Jeżeli sam uważasz to za coś tak bardzo istotnego to napisz, że to Twoje zdanie zamiast zasłaniać się Braćmi.

 

Ponadto stosujesz jeszcze inną manipulację poprzez klasyfikowanie większości mężczyzn wybierających MGTOW jako mizoginów. I chociaż zaprzeczasz, że PUA nie koncentruje się na lataniu za kobietami to jesteś w błędzie. Filozofia takich osób sprawia, że cały swój świat podporządkowują zdobyciu danej kobiety, a potem jak je przy sobie utrzymać. Problem w tym, że tam jest mowa o zmienianiu siebie pod samice, a nie dla siebie. No ale hej, udawajmy dalej, że to nie polega na układaniu życia pod loszki.

 

Próbujesz wrzucić wiele rzeczy do jednego kotła, zamieszać, a potem wypaczyć znaczenia owych kwestii. Not cool.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Nie napisałem, że bycie z kobietą jest Nr 1 w ideologii prezentowanej na tym forum. Jest to stanowisko PuAsów Wg ich oficjalnych źródeł (te 20% różnicy pomiędzy braciasamcy.pl a PuA środowiskiem).

 

Nie klasyfikuję MGTOW jako ruch mizoginistyczny, jedynie stwierdzam fakt że jest tam więcej mizoginów (na forum MGTOW). Wiadomo że na MGTOW oraz tutaj nie są oni mile widziani. To tylko prosta obserwacja.

 

Co do reszty zgadzam się, nie patrzę na słowa, tylko na target oraz czyny wymienionych ruchów, ideologii.

Patrzę na czyny, a nie słowa i górnolotne stwierdzenia.

 

PS nie uważam Ciebie za przegrywa. Masz swoje pasje, muzyka Trance i inne i bardzo mi się to podoba oraz czytam Twoje wpisy na blogu.

 

19 minut temu, Adolf napisał:

"Mężczyzna może mieć tylko tę kobietę, której nie boi się stracić"

Co w tym cytacie jest nie tak?

 

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PewnySiebie jeszcze jedno mnie zastanawia. Operujesz wrzucaniem ludzi do miana "Samców Alfa", ale robisz to w dość specyficzny sposób. Umieszczasz tam użytkowników takich jak Dobi czy Redbull i to jest interesujące. Wiesz dlaczego? Hmm... pomyślmy. O, może tak. Pozwól, że opowiem w taki dość pocieszny sposób o pewnym małym zakombinowaniu. Jest taka zagrywka, polegająca na wrzuceniu paru czarnych owieczek do danego grona, a potem przedstawienia ich na równi z tymi białymi. Potem przychodzi sobie jakaś osoba trzecia i sprawdza wypowiedzi tych osób. Pech chciał, że wybiera akurat czarną owieczkę. I co my tam mamy? Agresja wobec kobiet i inne ciekawostki. Reakcja? Odrzucenie. Kolejna reakcja? "Ej wiecie co? Te niby samce alfa tam to tak naprawdę hejtują kobiety a niby pierdzielą, że je szanują!".

 

Zdajesz sobie sprawę z tego jak łatwo jest wtedy manipulować czyjąś opinią na temat danej grupy? Może tak, może nie... któż to wie. Na pewno nie ja, bo raczej nie jestem dość bystry, by zauważyć takie coś... prawda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.