Skocz do zawartości

Dziękuję za to kim jestem


darbyd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Dziękuję za to że jestem tym kim dzisiaj jestem.

Jeszcze 4 lata temu przeżywałem katusze życia małżeńskiego, byłem dokładnie spłukany i brakowało mi kasy na wszystko, mam syna i jemu oddawałem siebie stając się zwykłym gościem w oczach żony. Niestety zwykły magazynier w Polsce nie może być kimś ponad przeciętność.

Lecz te czasy minęły dziś nie mam baby, i żyję w UK posiadam znaczny profit na moim koncie a była żona chciała wrócić (nie popełnia się tych samych błędów) w oczach syna jestem super bohaterem. Poza tym realizuje własne pasje życiowe jak siłownia, zdrowe odżywianie (jestem z wykształcenia dietetykiem) podróże w góry. Wspólne spotkania z przyjaciółmi bez negatywnych konsekwencji (kto jest w związku zrozumie) od czasu do czasu kobiety same składają mi propozycje, te które szukają bardziej ustabilizowanych.

 

Wiedziałem że trzeba coś zmienić w moim życiu i racjonalnie patrząc nie chciałem popełniać błędów które inni popełniają. Nie chciałem zostać pijakiem i golasem dlatego zawsze chciałem więcej dziś mam to o czym kilka lat temu mógłbym tylko marzyć i choć nie znałem Marka sam umiałem naznaczyć sobie drogę którą On wskazuje. 

Warto chcieć warto pragnąć nie bójcie się marzeń i pamiętajcie że największym błędem jest barak marzeń i unikanie zmian w swoim życiu.

 

 

Pozdro z deszczowego UK gdzie marzenia są łatwiejsze. Spadam lecę na GYM.   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.