Skocz do zawartości

Jakich ja czasów dożyłem...


K272

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na forum, gdzie kobiety poszukują dawcy nasienia.

Poważnie.

Ogłoszenia typu: "Przeleć mnie w jedną noc i zrób mi dziecko a później spadaj i nie pojawiaj się więcej w moim życiu!"

Nie wiem czy była już o tym mowa na naszym forum, wklejam żeby nie umknęło, zobaczcie sami:

 

https://robimydzieci.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, czader napisał:

Takie jawne oświadczenie się szanuje, a nie sabotowanie prezerwatyw czy inne cudowaniu aby wykorzystać nieświadomego mężczyznę.

 

Tylko że to sama wychowam, misiaczku spermo dostarczycielu jest tyle warte,

ile warte są słowa kobiety - nic. Bo w polskim (i nie tylko) prawodawstwie nie

przewiduje się umowy cywilno - prawnej wiążącej obie strony, zrzekającej się

alimentów (dochodzenia spadkowego po śmierci biologicznego rodzica) na rzecz

dziecka. Zawsze będzie mogła ścigać o kasę, a potem dziecko to samo, które

powstało z twojego nasienia. Niebezpieczna droga może się to okazać zabawa.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qaikwow napisał:

jeszcze pieniądze dostaniesz

A potem je oddasz i to z nawiązką przez 18 lat ;) 

Podejrzana sprawa bo niebezpieczna. Osobiście z zdrowego rozsądku nie brałbym udziału w tych praktykach. 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gotz napisał:

Tylko że to sama wychowam, misiaczku spermo dostarczycielu jest tyle warte,

ile warte są słowa kobiety - nic. Bo w polskim (i nie tylko) prawodawstwie nie

przewiduje się umowy cywilno - prawnej wiążącej obie strony, zrzekającej się

alimentów

Jeśli rozegrasz to sprytnie, bez podawania żadnych danych o sobie (lub podasz nieprawdziwe), wymiana wiadomości tylko mailowa, spotkania w miejscach bez kamer, parki etc i przyjedziesz z innego miasta to powodzenia dla pani w poszukiwaniu ciebie jako biologicznego ojca. Takie ogłoszenia są na pewno nie dla głupich co chcą poruchać.

Jednak jak kobieta na takie coś pójdzie to musi być kurwa naprawdę głupia. Koleś z doskoku, żadnych badań etc... Ogłoszeń dużo od pań.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Tomko said:

@JoeBlue
Chyba za duzo CSI sie naogladales.

"spotkania w miejscach bez kamer, parki etc i przyjedziesz z innego miasta to powodzenia dla pani w poszukiwaniu ciebie jako biologicznego ojca. "

 

Moze.

Nawet facet co mial swiadectwo lekarskie ze jest bezplodny dostal wyrok placenia alimentow.

Uzasadnienie:

Dziecko musi miec z czego zyc.

Prawda jaka prostota wyłania sie z takiego wyroku?

Ty masz kase, ktos potrzebuje kasy, trzeba tobie zabrac a ktosiowi dac,

Proste jak pierdolenie.

Facet jest od placenia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue
Jak juz zostaniesz przedstawiony przed sadem to jest pod gorke i masz przejebane. Ale mozesz skutecznie utrudnic.znalezienie siebie. Statystyczma.karyna nie potrafi znalezc kolesia, z ktorym.sie ruchala na woodstocku a co dopiero goscia, mtory przedstawo sie z innego imienia i pochodzi z innego miasta. Spokojnie Joe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomko napisał:

Jeśli rozegrasz to sprytnie, bez podawania żadnych danych o sobie (lub podasz nieprawdziwe), wymiana wiadomości tylko mailowa, spotkania w miejscach bez kamer, parki etc i przyjedziesz z innego miasta to powodzenia dla pani w poszukiwaniu ciebie jako biologicznego ojca. Takie ogłoszenia są na pewno nie dla głupich co chcą poruchać.

 

Otóż mylisz się i to bardzo.

I "zabawa" w bycie dawcą to BARDZO, BARDZO niebezpieczna dla samca gra.

 

Dlaczego?

Ano już spieszę z wyjaśnieniem.

 

"Dawca" zostawia w pani 100%, niepodważalny dowód swojej bytności. DNA.

A to takie urocze diabelstwo, które JUŻ DZIŚ da się przekształcić do postaci cyfrowego zapisu.
Niepowtarzalnego i nieomylnego.

 

I teraz wyobraźmy sobie dużą, duuuużą bazę takich zapisów... Taką obejmującą 100% ludności globu...
JUŻ DZIŚ są takie techniczne możliwości! Nie ma tylko JESZCZE podstawy prawnej zgromadzenia "wsadu" do takiej bazy. Ta podstawa pojawi się. I to szybciej, niż nam się wydaje.

Zauważ: Chcąc mieć paszport - musisz już dziś "podać" swoje odciski palców. Pojęcie prywatności w praktyce istnieje tylko, jeżeli jesteś mnichem mieszkającym w Bieszczadach w chatce z gówna i patyków, a porozumiewasz się za pomocą znaków dymnych i listów-wycinanek.

Jeszcze parę większych zadym zamachowych i powszechny spis DNA ludności "ciałem się stanie".

A jak już się taka baza pojawi, to co to za problem zrobić kwerendę "oto ja, kto jest moim PRAWDZIWYM TATUSIEM"?

Maszyna zabuczy, zawarczy i powie: "@Tomko, zapraszamy do kasy!" :-)

 

Że rządy "zagwarantują bezpieczeństwo danych"? No proszęcię... WSZYSTKO co jest w wersji elektronicznej i podłączone jakkolwiek do sieci (a to będzie musiało być podłączone, bo inaczej po co ma istnieć?) jest lub będzie celem włamywaczy. A nie ma zabezpieczeń nie do złamania i nie takie rzeczy już wyciekały.

 

Uważam, że taka baza dość mocno przewartościuje wiele rzeczy.
Bo nagle wyjdą na jaw wszystkie loszkokłamstwa.
Ale też i wiele tragedii się pojawi. Bo np wyobraź sobie dział spadku po swoich rodzicach.
A tu nagle wpada znikąd jakiś kolunio i mówi "ej, ale to mój tatuś był, dawać mnie no spadek!!!" (i kij z tym, że tatusia na oczy nie widział).

 

Podobnie może być (i bywa) z "anonimowymi" (cudzysłów, bo anonimowość już nie istnieje) dawcami do banków.
Jaka to do jasnej anielki anonimowość, jak DNA to jak komplet dokumentów wszelakich, a nawet bardziej (nawet bliźniaki jednojajowe da się odróżnić...)??

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak bardzo trzeba być jebniętym żeby się na takie coś zgodzić, pomijam już fakt że loszka po jakimś czasie może zażądać jakiś alimentów.

Załóżmy że koleś sprytnie by to rozegrał, pokazał jej jakiś lewy dowód tak że loszka nie miała by szans aby odnaleźć go w przyszłości, ale na miłość Boską czy już nic tych ludzi nie obchodzi kto będzie wychowywał ich dziecko?

Przecież loszka może okazać się lesbijką i z drugą kobietą będą wychowywać jego dzieciaka lub co gorsza może go sprzedać jakimś pedofilom lub innym zwyrodnialcom. Czy tych gości naprawdę nie interesuję co się stanie z ich dziećmi? Naprawdę pokazuje to w jak bardzo pojebanych czasach żyjemy.
 

Edytowane przez SzachMat
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dobryziomek napisał:

Ciekawe czy są faceci, którzy w to wierzą

Widziałeś ile jest ogłoszeń napalonych samców, chętnych do pokrycia jakiejś karyny?

 

3 godziny temu, SzachMat napisał:

Niewiem jak bardzo trzeba być jebniętym żeby się na takie coś zgodzić, pomijam już fakt że loszka po jakimś czasie może zażądać jakiś alimentów.

Załóżmy że koleś sprytnie by to rozegrał, pokazał jej jakiś lewy dowód tak że loszka nie miała by szans aby odnaleźć go w przyszłości, ale na miłość Boską czy już nic tych ludzi nie obchodzi kto będzie wychowywał ich dziecko?

Przecież loszka może okazać się lesbijką i z drugą kobietą będą wychowywać jego dzieciaka lub co gorsza może go sprzedać jakimś pedofilom lub innym zwyrodnialcom. Czy tych gości naprawdę nie interesuję co się stanie z ich dziećmi? Naprawdę pokazuje to w jak bardzo pojebanych czasach żyjemy.
 

Dokładnie, jak można tak bezrefleksyjnie rozsiewać swoje nasienie po świecie? Pojebane czasy, to mało powiedziane...

Edytowane przez K272
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 12.09.2017 o 22:54, Tomko napisał:

@JoeBlue
Jak juz zostaniesz przedstawiony przed sadem to jest pod gorke i masz przejebane. Ale mozesz skutecznie utrudnic.znalezienie siebie. Statystyczma.karyna nie potrafi znalezc kolesia, z ktorym.sie ruchala na woodstocku a co dopiero goscia, mtory przedstawo sie z innego imienia i pochodzi z innego miasta. Spokojnie Joe.

Trwająca operacja pandemia ułatwi odnalezienie "gagadka". Jeszcze nigdy w historii świat nikt nie stworzył takiej bazy dna jak w trakcie pobierania  wykazów. Nie chce mi się wierzyć że władcy posiadając dobrowolnie podaną informację wyrzucą ją na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.