Skocz do zawartości

Gdy obca kobieta na mnie patrzy


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PewnySiebie napisał:

Źle zrozumiałeś, to one sobie ego podbudowują w ten sposób, a nie faceci. Podejdź do takiej , to okaże się co i jak.

 

 

No nie do końca, jak miałem 17 czy tam 18 lat i jakieś fajne laski się do mnie uśmiechnęły to też moje ego poszło do góry. A jak pewna laska na widok której połowa samców z mojej klasy się śliniła zaczęła do mnie podbijać to już w ogóle ego wyleciało z orbity. No ale wtedy człowiek młody i głupi i priorytety nie te. No i nieśmiałość oraz brak doświadczenia zadziałała niczym antykoncepcja skuteczna na 110% :)

 

15 minut temu, Snk napisał:

mózg mi wyparował, co to za konkluzja w ogóle? Czy to jest kolejna ironiczna/sarkastyczna loszkologika?

 

Te teksty o braku odpowiedzialności za siebie tak mi zbrzydły że na samą myśl dosłownie mam odruchy wymiotne. Aby tylko wszyscy inni byli winni tylko nie ja ;]

 

Przecież całe forum jest o świadomości naszego bytu - uświadamiamy sobie tutaj schematy jakimi postępują loszki ale też schematy jakie sami posiadamy jako samce gatunku ludzkiego. Możesz się z tym zgadzać lub nie ale swojej natury nie zmienisz. Samiec ma genetyczne zadanie zapłodnić jak największą ilość samic w celu zapewnienia potomstwa. Pierwszym narzędziem od którego cała machina się zaczyna jest właśnie wzrok i odruch wyszukiwania najlepszej samicy. Gdybyś poświęcił chwilę i zastanowił się nad tym to jest to odruch o którym większość sobie nie zdaje sprawy ale z niego korzysta. Nie wiem co jest takiego obraźliwego w odkrywaniu, wszak prawda nas wyzwoli czyż nie?

Edytowane przez Zbychu
.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Samiec ma genetyczne zadanie zapłodnić jak największą ilość samic w celu zapewnienia potomstwa. Pierwszym narzędziem od którego cała machina się zaczyna jest właśnie wzrok i odruch wyszukiwania najlepszej samicy. Gdybyś poświęcił chwilę i zastanowił się nad tym to jest to odruch o którym większość sobie nie zdaje sprawy ale z niego korzysta

No tak, tylko że ten temat jest nt. sytuacji odwrotnej właśnie... tyle to ja sam wiem. Podobno najczęściej ludzie patrzą na tyłek, ja raczej na to co jest moim obiektem fetyszu reszta faktycznie bez zmian.

 

Chodziło mi raczej o te przerzucanie odpowiedzialności. Że nawet jak coś kobieta zrobi to zaraz racjonalizacja że i tak facet...

Edytowane przez Snk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2017 o 17:29, volcaniusch napisał:

Teraz jak schudłem to widzę jakby większe zainteresowanie kobiet w różnym wieku mną. Jestem też pewniejszy siebie i mój chód stał się zarazem lekki, ale zdecydowany. Kelnerka jak przyszedłem ostatnio odebrać zamówiony obiad na wynos to złapała mnie niby przypadkiem za ramiona, żebym się odsunął (wcześniej takie rzeczy tylko w Erze). 

 

Zjebałeś stary, ale pracuj dalej nad sobą. Jak dają to bierz. Jak biją to uciekaj.

 

Mam rozumieć że każdą dziwczynę trzeba od razu podrywać gdy widzi sie oznaki zainteresowania ?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bizu napisał:

Mam rozumieć że każdą dziwczynę trzeba od razu podrywać gdy widzi sie oznaki zainteresowania ?? :blink:

 

   Nie kolego, masz w głowie rejestrować każdy taki gest, i zaliczać go na plus do swojego SMV.

Jeżeli dana koleżanka spodoba się, to ciągnij grę, ale nie leć jak pudelek do pańci. Miej wyjebane a będzie Ci dane.:)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Haha, serio, aż tak się przejmujecie tym samicami?

"Patrzy sie na mnie w autobusie co robić?" :rolleyes:

 

A musisz cokolwiek robić?

Ja tam mam gdzieś czy sie patrzą czy sie nie patrzą, zwykle się gapię prosto w oczy.

No, ale żebym z tego robił sobie jakiś plan i zastawiał czy powinienem, czy nie, bo ona ma w tym cel?

Bez kitu.

Serio obchodzi was co obca niunia sobie o was myśli?

Co za pisdowatość. 

 

Poza tym to nie jest tez zawsze tak, że to niby facet sie pierwszy sie spojrzy, a potem dopiero kobieta - bzdura totalna, one często pierwsze sie patrzą.

U kobiet widzenie peryferyjne jest większe niż u facetów.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.