Skocz do zawartości

Kobiety też nie próżnują. Też pomagają sobie w rozwodach.


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia!

Dzisiaj po pracy, przewijałem z nudów tablicę ogólną Facebooka i jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Był to swoisty post z fanpage pod tytułem: Kobieta i Rozwód Gliwice.

Post oczywiście jest piękną reklamą jak to kobiety są silne, niezależne po rozwodzie (bo okradły swoich partnerów podczas rozwodu). 

Wspomniany fanpage:
https://www.facebook.com/gliwice.kobietairozwod

Z tego postu wynika, że funkcjonuje w Polsce sieć poradni Kobieta i Rozwód. Chciałbym kurwa zobaczyć minę facetów gdyby była konkurencyjna poradnia dla Samców Rozwodników :D. Poradnik Rozwodnika jako biblia przed rozwodem. 

EDIT:
A tu wspomniana dyrektorka tej sieci: https://www.facebook.com/dorota.wollenszleger
20664903_1582495721814750_60613840887514

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli promowanie silnej i niezależnej kobiety, dziś na stacji benzynowej miałem próbkę tej niezależności, trzy loszki stanowisko obok nie potrafiły nalać paliwa do baku, bo pistolet im ''strzykał'' :)

 

Edytowane przez Assasyn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Red_Pill napisał:

Sugeruje rozwód jako formę rozwoju ... 

 

Wiesz, jeśli sobie dobrze zaplanują rozwód i oskubią biednego samca, to mają środki, a czasem bardzo pokaźne środki więc mogą przelać na rozwój, albo na takie pasożytnicze organizacje jak ta od rozwodów. Ta gruba po zjedzeniu środków męża, wpadla na pomysł stałych środków od rozwódek :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta w Polsce nie podejdzie pierwsza, nie złamie panującego tu schematu, choćbyś się jej kur..podobał niemiłosiernie.

 

@PewnySiebie może się wstydziły, ale teraz to bez znaczenia, ale kiedyś babki mnie poprosiły o pomoc w zmianie koła, wtedy usłyszałem z wielką ulgą  ''Nie ma to jak męska ręka'' może dlatego ze byly o wiele starsze odemnie to miały wyjebane na schemat

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, CalvinCandie said:

Wiesz, jeśli sobie dobrze zaplanują rozwód i oskubią biednego samca, to mają środki, a czasem bardzo pokaźne środki więc mogą przelać na rozwój, albo na takie pasożytnicze organizacje jak ta od rozwodów. Ta gruba po zjedzeniu środków męża, wpadla na pomysł stałych środków od rozwódek :D. 

Masz racje , to są początki bardzo cynicznej i bezdusznej branży przemysłu. Tak , nie przez pomyłke użyłem słowa przemysł.

Ta pani wzoruje się na zachodzie , tutaj ta" branża " przynosi kosmiczne dochody , kosztem mężczyzn i niestety dzieci .

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie wsiokiem a może  poprostu asertywnym ( i nie dającym sie wykorzystywać w sensie że loszka oczekuje zmiany koła za darmo) . 

To jest sztuka ktòrej @PewnySiebie jeszcze nie opanował ?.

Starszej osobie , tak napewno bym pomògł. 

Młodej ...... powiedział bym aby zadzwoniła po pomoc drogową , ba nawet sam bym zadzwonił !!!!?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w moim pierwszym temacie na forum :D

Robią z siebie bohaterki bo w końcu odważyły się opuścić złego samca.

A gdy facet odchodzi bo ma dość wbijania szpil to jest cham, chuj i menda co zostawia biedną kobiecinę.

Tak czy tak facet jest zawsze winny, nie ma innej opcji.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Red_Pill napisał:

Bycie wsiokiem a może  poprostu asertywnym ( i nie dającym sie wykorzystywać w sensie że loszka oczekuje zmiany koła za darmo) . 

To jest sztuka ktòrej @PewnySiebie jeszcze nie opanował ?.

Starszej osobie , tak napewno bym pomògł. 

Akurat rozmowa tyczy się nalania paliwa do baku, a nie wymiany koła. To jest przegięcie z drugiej strony tzn. jest kobietą to jej nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.