Skocz do zawartości

Witam :-)


pumcia1982

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się przywitać jako nowa uczestniczka tego forum. Znalazłam was w Internecie, po wyszukiwaniu frazy związanej z rozwodami. Nie jestem w trakcie rozwodu, ale otoczenie wokół mnie rozwodzi się na potęgę. Mimo tego że jestem kobietą myślę chyba troszkę inaczej.  Dlatego zainteresowało mnie wasze forum, a być może czasami będę mogła pomóc. A być może czasami się troszkę powyżywam. Jestem inżynierem informatyki, zawodowo zajmuję się nieruchomościami :-) - inwestor. Nie naciągnęłam żadnego mężczyzny w swoim życiu, być może dlatego bo wychowywał mnie wspaniały ojciec, który sam został wykiwany przez żonkę z pierwszego małżeństwa

Edytowane przez pumcia1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody ja mam pod nosem rozwód sąsiada. Poznałam ostatnio faceta rozwodnika. Chcę się przekonać czytając was kogo to jest wina. W pierwszym przypadku żona bez powodu chce go zniszczyć. W drugim przypadku już zniszczyła. Ja nie zdążyłam się ohajtać, więc wchodząc z kimś w związek nie chciałabym wyrządzić komuś krzywdy. 

Wywodzę się z rodziny wielopokoleniowej gdzie obowiązywały jakieś zasady. Ja te zasady odbierałam zawsze jako miłość, ale równieź fakt, że rodzina była nie do pokonania. Tak mnie wychowano. I jak obserwuje co się dzieję to jestem przerażona. Dużo czytam i się uczę.

 

Ezoteryką może się nie interesuję, ale rozwojem osobistym i historią, a właściwie korporacjami. Może was przekonam do tego że marka to iluzja  :P i ktoś kto na nią leci, nie ma świadomości, że to nie ma żadnego znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.