Skocz do zawartości

Ballantines, z czym pić?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dnia 4.01.2016 o 00:40, RedBull1973 napisał:

Dużo w życiu piłem i piję nadal (bo lubię), można powiedzieć, że próbowałem niemal wszystkiego :-)

 

Jak wielu, miałem okres zauroczenia whisky (z colą), ale minęło...za słodkie, boli głowa, no i jakieś takie pedalskie jednak :-)

Potem tequila, ale też minęło...za bardzo przypomina bimber i koniaki, których nienawidzę!

Po piwie mam zazwyczaj chore gardło, bo w knajpach za mocno je schładzają, a lubię tylko "z kija", więc też unikam picia browarów...Ponadto śmierdzi potem jakoś tak gównem z japy :-(

Wódka ze spritem jest nawet niezła ,ale jednak za słodka, trzeba mocno rozcieńczać wodą.

Drinki z colą czy sokiem pomarańczowym to nieporozumienie, nigdy ich nie lubiłem. Obrzydliwe.

Gin z tonikiem jest niezły, ale dużo tego się nie wypije, boli głowa...

Tak samo wódka z sokiem ananasowym i z lodem - pyszne ,ale dużo nie wypijesz...

 

Każdy alkohol o wyraźnym smaku i/lub zapachu jest niedobry w większych ilościach, a takie "większe ilości" zdecydowanie preferuję :-)

A już największe nieporozumienie, to wódki smakowe, te wszystkie Finlandie Grejfrut, Żurawina, Kawa (istna tragedia!!!) czy inne nalewki domowej roboty...

 

Dlatego od około 10 lat piję wyłącznie wódkę czystą, najczęściej sprawdzona polską markę...kiedyś dobry był Maximus, Sobieski, potem dobra była Żołądkowa Gorzka Czysta, ale zepsuła się, teraz dobra jest Żubrówka Biała...

Nie ma sensu płacić za Finlandię, Absoluta itp. marki Premium, bo dobra wódka gdy jest schłodzona, wcale nie musi kosztować wiele. Wchodzi i sponiewiera tak samo :-)

Do wódeczki preferuję napoje energetyczne, ale tylko te wybrane - Red Bull (classic albo Egzotyczny!) albo te z Lidla (Classic) , ewentualnie LEVEL Champagne (tylko ten) czy Tiger, inne energetyki są raczej chujowe.

Wódka z kostkami lodu, cytrynką i energetykiem smakuje mi wybornie, dla mnie to najlepszy drink na świecie!

Ponadto wódka z Red Bullem ma na mnie bardzo dobre działanie - pobudza jak lekki narkotyk, tańczę i baluję do rana, potem rucham jak opętany :-) , a na koniec...nie mam prawie w ogóle kaca...!

Polecam, choć wiem że nie każdemu służy taka mieszanka, na pewno nie ludziom mającym problemy z sercem, ciśnieniem itp.

 

A niby dlaczego pedalskie? Przepraszam za wyrażenie, ale specjalnie założyłem konto by to skomentować ... co za mentalność w Polsce, ocenianie takie bezpodstawne. To, że facet lubi się napić whisky z colą nie znaczy, że jest pedałem no ludzie... ogarnijcie się trochę... To tak samo jak facet napije się drinka to już pedał, bo pije drinka dlatego, że dirnki piją TYLKO kobiety a facetowi nie wolno się napić? 

 

Cytat

 

 

 

- przywitaj się w odpowiednim dziale

- zapoznaj się z regulaminem

- wstaw avatar

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balka nie trawię, Jack jest za słodki, natomiast ostatnio rozsmakowałem się w winach, szczególnie półwytrawnych. Piwo panowie to ESTROGEN! Uwaga!!! Nic się nie dzieje, a nagle popadasz w melancholię - piwo to wróg, piękny, pyszny, cudny, ale wróg. Jeśli chodzi o łychę to podchodzi mi Bushmills, w każdej wersji, bo łączy w sobie cierpkość Balka i słodkość Jacka na wyważonym poziomie. Piję go z konieczności z Colą Zero i lodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rysiek napisał:

Balka nie trawię, Jack jest za słodki, natomiast ostatnio rozsmakowałem się w winach, szczególnie półwytrawnych. Piwo panowie to ESTROGEN! Uwaga!!! Nic się nie dzieje, a nagle popadasz w melancholię - piwo to wróg, piękny, pyszny, cudny, ale wróg. Jeśli chodzi o łychę to podchodzi mi Bushmills, w każdej wersji, bo łączy w sobie cierpkość Balka i słodkość Jacka na wyważonym poziomie. Piję go z konieczności z Colą Zero i lodem.

 

Z colą zero? Zawsze mnie to bawiło, dbasz o linię? :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.