Skocz do zawartości

Spowiedź zrzucającego zbroje


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia drodzy, na wstępie chciałbym podziękować każdemu z was za to że tu jesteście i w krytycznych momentach wasze wypowiedzi stawiają mnie na nogi. Dziś był taki dzień.

Zły humor, złe samopoczucie, czarne myśli, poczucie straty, poczucie pustki - za bardzo się przywiązałem. 

W desperacji przed utratą cipki która oznajmiła w bezpruderyjny sposób "nie chce Cię więcej widzieć" przywdziałem białą zbroje i ruszyłem przed siebie z ogromną nadzieją że to naprawie. 

Związek zakończyliśmy pare dni temu, miało ostać się na friends fuck, ale księżniczka dowiedziała się o moich poszukiwaniach kolejnej zdobyczy (chodzi o pewna niewiaste o którą kiedyś była zazdrosna - nie bez podstaw), wzbudziła we mnie poczucie winy i miała mnie jak na widelcu.

Drodzy bracia, przepraszam za lekceważenie waszych nauk, postanawiam poprawę i proszę o wybaczenie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.