Skocz do zawartości

Zaczynam chodzić na Viet Vo Dao, jak zyskać szacunek u kolegów z sekcji?


Suchos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak zdobyć szacunek u kolegów z sekcji, ale wiem że jeśli napiszesz sztukę walki jak trzeba, dużymi literami Viet Vo Dao (sprawdzenie tego zajęło mi trzy, cztery sekundy), będziesz robił spację po przecinku oraz napiszesz "nie wiem" zamiast "niewiem", to zdobędziesz mój szacunek. No i oszczędzisz sobie ostrzeżeń i połajanek.

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakieś PUA dla  betaorbiterów ?  :D

 

 

A tak poważnie to nie przejmuj się "zyskiwaniem szacunku". Klimat na sekcjach SW jest zazwyczaj bardzo dobry. Tam ważniejsze jest coś, co określić można jako "kameradschaft". Jak masz zyskać szacunek jak idziesz tam piewszy raz ? :D Nakopać prowadzącemu sekcję? To co się liczy to wysoka etyka pracy, dawanie z siebie wszystkiego, potem praca w domu też mentalnie, utrwalanie zdobytej na sekcji wiedzy i umiejętności a także - last but not least - ORTOGRAFIA ;D

 

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to Viet Vo Dao, na Wilanowie u Ryszarda Jóźwiaka? Sam chodziłem kilka miesięcy w sumie, poznałem tam trochę osób i są to spoko persony szczególnie te trenujące z większym stażem jak i sam mistrz jest ciekawą postacią, szacunek możesz zdobyć swoimi umiejętnościami i osiągnięciami w ogóle co to za rozkminy chłopie? Za dużo myślisz, co Ty chcesz imponować na pierwszym treningu i robić wrażenie? Nie tędy droga, ja tam poszedłem aby się czegoś nauczyć i najmniej umiałem w grupie i jakoś mi to nie przeszkadzało. 

 

@KurtStudentViet Vo Dao to piękna wietnamska sztuka walki która łączy różne style i elementy stójkę, parter, dźwignie,  zapasy wszystko tam znajdziesz, trochę jak MMA tyle że moim zdaniem lepsze ;) , aż mnie dziwi czemu jest tak mało popularne. Nawet jest specjalna odmiana Tai Chi i są oddzielne zajęcia z tego prowadzone w Wawie przez Tomasza Marszałka. Sam myślę czy by nie wrócić do treningów.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Zaczynam chodzić na Viet Vo Dao, jak zyskać szacunek u kolegów z sekcji?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.