Skocz do zawartości

Taka oto sytuacja z telefonem na kartę.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Są w necie jakieś serwisy, ale biorą słoną prowizję za to. Ew. możesz to wykorzystać tam, gdzie się płaci za usługi za pomocą sms premium (np. chomik)

 

To jest "pułapka" operatorów z darmowymi minutami za doładowanie. Gdy Ci się coś nie spodobało to przenosisz numer lub wyrzucasz kartę. A tak "oo mam jeszcze 60 zł, kończy się ważność, doładuję, wygadam i zmienię operatora". Oczywiście nigdy nie wygadasz, bo nie zżera hajsu. Napisałem to ku przestrodze innych.

Edytowane przez I_am_the_Senate
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie jestem takim naiwniakiem, i doskonale rozumiem ze to nie czerwony krzyż - corppracja musi żyć! Rozważam te strony kup za SMS czy coś tylko jakieś bony można kupić np do techo ze spora strata ale chyba pójdę na to! Dzieki! Jak ktoś coś jeszcze wiem to prosze o cynk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wystawić na allegro, tzn. że sprzedajesz sms premium za mniej. Czyli np. za połowę wartości a nawet 1/4. Na zasadzie, ktoś ci mówi na jaki serwis masz wysłać po wygranej aukcji.  

 

Kiedyś kupowałem sam jak potrzebowałem hosting na https://www.boo.pl/. Jest też sporo innych usług. 

 

Nie wiem czy zależy ci na numerze i karcie. Można wystawić kartę też na allegro. Ok 5 lat temu dość nieroztropnie kupiłem telefon w promocji i w ramach umowy trzeba było doładować potem konto 30 razy. Kartę sim sprzedałem z numerem mniej więcej za 1/2 środków zgromadzonych na koncie bez żadnego problemu również na allegro.

 

Możesz poszukać kontaktu do kogoś z biura poselskiego (nieoficjalnie) przed wyborami samorządowymi, pracowite rączki wolontariuszy wysyłają setki sms na różne lokalne 'niezależne sondaże', tylko że pozbywasz się karty, chyba że właśnie kogoś znasz komu po prostu pożyczysz kartę do wysłania. Różne ankiety w stylu najlepsza tancbuda w mieście itp. Lider zwykle pomaga trochę szczęściu ;)

 

Pamiętaj też, że zwykle jest ograniczenie wysyłania smsów w ciągu 24h więc nie rozładujesz tego na jedno posiedzenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zucker - włącz tacie opcję w Orange - konto ważne przez rok, aby nie musiał już sobie doładowywać, bo jak znam życie to pewnie doładowywuje 50 zł co 3 miesiące. Za rok powtórz tacie promocję "konto ważne przez rok" i jeśli z niej nie zrezygnują tata odzyska pieniądze niedoładowywując telefonu przez jakieś 2,3 lata.

 

Tatę ucieszy taka perspektywa (mój się cieszy). Opcję tę można włączyć obecnie bezpłatnie: http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004230212,article.html

Edytowane przez Sneer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.