Skocz do zawartości

Randka na golasa


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo wiem czy w dobrym dziale ale zaryzykuję. Przeglądając yt wyskoczyła mi propozycja urywków z Duńskiego czy tam Szweckiego programu telewizyjnego pt. "Adam szuka Ewę". Jest to program typu randka w ciemno. Z pewnym wyjątkiem. Uczestnicy wyruszają na bezludną wyspę i muszą spędzić ze sobą czas będąc bez ubrania. Nie wiem w jakim stopniu jest to wyreżyserowane ale po zobaczeniu fragmentu stwierdziłem, że fajnie się ogląda i poszukałem całego odcinka online. W tym odcinku na wyspę trafiają na początku spokojna pulchna blondyna i imprezowicz z dużą "maczugą" jak to podkreślają samice w programie. Dochodzi do nocnego incydentu. Zauroczona dziewczyna czuje się wykorzystana. Następnego dnia na wyspę trafiają spokojny facet i ciemnoskóra szczupła nimfomanka... Niemal jak scenariusz z życia wzięty. Kto chce niech obejrzy i opowie jak wrażenia. Dla zachęty 2 ładne dziewczyny, no mężczyźni też przystojni :D

 

https://www.cda.pl/video/1919937d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.