Skocz do zawartości

Biały Rycerz do kwadratu


igor77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia. 

Po przesłuchaniu audycji Marka zdecydowałem zalogować się na forum.

Moja historia jakich wiele, białorycerstwo do kwadratu.

Mam 40 lat, rozwiodłem się mając 27 lat, z tego zwiazku jak jedno dziecko.Po rozwodzie zalogowalem się na Sympatię,  i tak w skrócie,  poszły konie po betonie walilem wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka☺

Dwa lata temu poznałem pewną samiczke,  jak zwykle drugie spotkanie kolacja, sex standard. Kontakt się urwał,  ona Napierała ale ja miałem wyjebane 

Po pół roku myślę sobie a  Czemu nie, odnowiłem znajomość którą trwa do dziś. Samiczka starsza odemnie o trzy lata po rozwodzie z dwójką dzieci, były mąż alkoholik siedzi w pierdlu za kradzieże.generalnie robił jej problemy na każdym kroku, szczególnie finansowe. 

Wprowadziłem się do niej początki sielanka, wspólne wyjścia, imprezy, zajebista sex. Z czasem zaczną się robić problem za dużo było wyjść,  imprez, restauracji. Nie mówię że  nie lubię,  Ale dwa razy w tygodniu i wekendy to można z torbami pójść ☺ zauważyłem że samiczka na problem, jest coś takiego jak zakupoholizm, z galeri nie wychodziła wszelkie próby rozmowy kończyły się przyznanie mi racji i robiła to samo, tylko już w tajemnicy przede mną,  następna próba rozmowy zakończyła się fochem i stwierdzeniem że żyje się tylko raz. Wziolem ja na urlop bo przecież kasy nie ma, placiłem  czynsz co uważam za normalne w końcu tam mieszkałem. Wyprowadzilem się, bo dowiedziałem się ze jestem nudny, fakt mam bardzo spokojny harakter, nadal jesteśmy ze sobą ale czuje że jesteśmy już ze sobą tylko po to żeby miło spędzać czas, postanowiłem zadbać o siebie , zapisałem się na siłownię basen, odnowiłem relację ze znajomymi, wszystko jest niby ok, ale chce się umawiać z innymi kobietami bo z tej relacji już nic nie będzie wcześniej czy później się to rozsypie , i mam blokadę w postaci wyrzutów sumienia co mnie śmieszy,  bo kiedyś tego nie mialem☺

Proszę o mocnego kopa w dupe ☺

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, znowu będę się pewnie powtarzał. Po kolei: 

 

34 minuty temu, igor77 napisał:

Mam 40 lat, rozwiodłem się mając 27 lat, z tego zwiazku jak jedno dziecko.Po rozwodzie zalogowalem się na Sympatię,  i tak w skrócie,  poszły konie po betonie walilem wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka☺

Dwa lata temu poznałem pewną samiczke,  jak zwykle drugie spotkanie kolacja, sex standard. Kontakt się urwał,  ona Napierała ale ja miałem wyjebane 

Ja pierdolę. Nawet ja daje sobie czas po zakończeniu relacji, bo to niezdrowe tak szukać od razu ukojenia w innej. Dlaczego? Bo będzie jeszcze gorzej. Od potrzeb seksualnych są divy, jak Cie cisnęło to lepiej byłoby zapłacić niż mieszać kobietom w głowach (konsekwencje mogą być opłakane i to dla Ciebie). Tak, one nam to robią, ale to samice. Samiec ma mieć zasady i ich się trzymać, inaczej mamy co teraz mamy: czyli lochy przehajpowane same sobą. 

34 minuty temu, igor77 napisał:

Po pół roku myślę sobie a  Czemu nie, odnowiłem znajomość którą trwa do dziś. Samiczka starsza odemnie o trzy lata po rozwodzie z dwójką dzieci, były mąż alkoholik siedzi w pierdlu za kradzieże.generalnie robił jej problemy na każdym kroku, szczególnie finansowe. 

To już kurwa hicior. Pchasz się w problemową relację. I to ma związek z poniższą sytuacją (wyjaśnię potem dlaczego):

34 minuty temu, igor77 napisał:

Wprowadziłem się do niej początki sielanka, wspólne wyjścia, imprezy, zajebista sex. Z czasem zaczną się robić problem za dużo było wyjść,  imprez, restauracji. Nie mówię że  nie lubię,  Ale dwa razy w tygodniu i wekendy to można z torbami pójść ☺ zauważyłem że samiczka na problem, jest coś takiego jak zakupoholizm, z galeri nie wychodziła wszelkie próby rozmowy kończyły się przyznanie mi racji i robiła to samo, tylko już w tajemnicy przede mną,  następna próba rozmowy zakończyła się fochem i stwierdzeniem że żyje się tylko raz. Wziolem ja na urlop bo przecież kasy nie ma, placiłem  czynsz co uważam za normalne w końcu tam mieszkałem. Wyprowadzilem się, bo dowiedziałem się ze jestem nudny, fakt mam bardzo spokojny harakter, nadal jesteśmy ze sobą ale czuje że jesteśmy już ze sobą tylko po to żeby miło spędzać czas, postanowiłem zadbać o siebie ,

I tu masz odpowiedź. Dlaczego była z tamtym? Bo był beczułką emocji, negatywnych, ale emocji. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ona wróci do męża. Ty podchodziłeś racjonalnie do życia, a ona ma ewidentnie coś z psychą (kompulsywne zakupy). Natomiast nieracjonalnie podchodziłeś do relacji. W takim związaniu to każdy płaci za siebie. Czynsz na pół. W głębi tęsknisz za prawdziwą miłością. Spoko, ja też. Jednak musisz się zmierzyć z rzeczywistością i poznać jak działa świat i kobiety. Musisz mieć odwagę odcinać się od kobiet, które Ci nie pasują. Pominę fakt, że dzieciata. Po prostu odpowiedz sobie na proste pytanie: "po co Ci to było"? Pchasz się jak mucha do ognia w relację z kobietą z dziećmi, która wybrała sobie bedboja na męża i ma mocno poprzewracane w głowie, jak na lochę.

 

 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, igor77 napisał:

 

1Mam 40 lat, rozwiodłem się mając 27 lat, z tego zwiazku jak jedno dziecko.

 

2 zapisałem się na siłownię basen, odnowiłem relację ze znajomymi, wszystko jest niby ok,

2.5 ale chce się umawiać z innymi     kobietami bo z tej relacji już nic nie będzie wcześniej czy później się to rozsypie

3 mam blokadę w postaci wyrzutów sumienia co mnie śmieszy,  bo kiedyś tego nie mialem☺

4 Proszę o mocnego kopa w dupe ☺

 

1 Podnieś moc zużytą na relacje z ORGINALNYM Genem !!!!

2 Tu gitara brawo ty.

2.5 I w czym masz problem ? Masz jakąś umowę z obecną samicą? Może braterstwo dusz? Ha ha . Jedyne co to nie sypiaj na zakładkę , powoli balansuj moc na nowe relacje , zmuś się do pułapu 30 + .  40+ to już zakrawa o nekrofilie .

Zwłaszcza jeśli loszce brak hamulców i retrospekcji jakiego ma Księcia. Obecnie jesteś typowym bankomatem niestety.

3 To nie wyrzuty sumienia a lenistwo z powodu opuszczenia obecnej strefy komfortu.

4 Przeczytaj ze zrozumieniem wcześniejsze punkty .Powieś sobie zdjęcie modelki na widoku .Walnij z dyńki w arbuza bedziesz mieć obraz jaką sieczkę masz teraz w dyńce .

   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, igor77 napisał:

białorycerstwo do kwadratu.

No delikatnie mówiąc :) 

47 minut temu, igor77 napisał:

Po pół roku myślę sobie a  Czemu nie, odnowiłem znajomość którą trwa do dziś.

Czekaj, czekaj..co? Możesz powtórzyć?

47 minut temu, igor77 napisał:

Samiczka starsza odemnie o trzy lata po rozwodzie z dwójką dzieci,

Szkoda, że 5tki dzieci nie miała, może by Cię odstraszyła ta wizja, choć jak znam życie to nie.

48 minut temu, igor77 napisał:

początki sielanka, wspólne wyjścia, imprezy, zajebista sex.

Przynęta zarzucona a ryba łykneła haczyk :) 

49 minut temu, igor77 napisał:

zauważyłem że samiczka na problem, jest coś takiego jak zakupoholizm, z galeri nie wychodziła

Tylko nie mów, że buliłeś za jej zakupy? 

50 minut temu, igor77 napisał:

robiła to samo, tylko już w tajemnicy przede mną,  następna próba rozmowy zakończyła się fochem i stwierdzeniem że żyje się tylko raz.

Było iść do sklepu, kupić sobie jakieś gadżety wydając 3/4 pensji i stwierdzić, że żyje się tylko raz a do końca miesiąca to można przeżyć o chlebie, parówkach, zupkach Knorr i wodzie.

52 minuty temu, igor77 napisał:

Wziolem ja na urlop bo przecież kasy nie ma

Popiersie też postawiłeś w ogródku? :D 

52 minuty temu, igor77 napisał:

placiłem  czynsz co uważam za normalne w końcu tam mieszkałem.

Skoro mieszkaliście oboje to czynsz 50/50 ale po co skoro Ty mogłeś sam opłacić wszystko, misiaczku :) 

53 minuty temu, igor77 napisał:

dowiedziałem się ze jestem nudny, fakt mam bardzo spokojny harakter,

Czyli pozwolisz, że Ci przetłumaczę jej słowa na taki język abyś zrozumiał: Jesteś nudny, ona nie wie już co czuje ale masz kaskę a jej kochaś siedzi w pierdlu więc musi się jeszcze z Tobą pomęczyć ;) i CHarakter.

55 minut temu, igor77 napisał:

nadal jesteśmy ze sobą ale czuje że jesteśmy już ze sobą tylko po to żeby miło spędzać czas,

Błagam, nie.. no nie, powiedz, że wkręcasz! Czy Ty chłopie widzisz coś Ty narobił? Ściągnij tą zaćmę w postaci cipki z oczu bo się skończy dla Ciebie tragicznie. PRZEJRZYJ NA OCZY.

57 minut temu, igor77 napisał:

chce się umawiać z innymi kobietami bo z tej relacji już nic nie będzie wcześniej czy później się to rozsypie , i mam blokadę w postaci wyrzutów sumienia co mnie śmieszy,  bo kiedyś tego nie mialem

Kurwa, brawo, Sherlocku. Napiszę na zakończenie i podsumowanie bardzo krótko. Przeczytaj wszystko co Ci tu chłopaki napiszą, zwłaszcza Ci, którzy siedzą tu dłużej. Oni widzą na pierwszy rzut oka to co ja. Ogarnij się i spieprzaj od tej babki. Chciałeś mocno, to proszę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Janusz z Ciebie. Daj sobie spokój z tą relacją, za dużo Cię to kosztuje i dowiedziałeś się że jesteś nudny. Ona potrzebuje samca ( podejrzenia ), który może da jej w ryj, poszturcha ją coś takiego. Pewnie teraz przeżyłeś nie mały szok czytając to, ale uwierz są kobiety, które to lubią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kimas87 napisał:

Dobry Janusz z Ciebie. Daj sobie spokój z tą relacją, za dużo Cię to kosztuje i dowiedziałeś się że jesteś nudny. Ona potrzebuje samca ( podejrzenia ), który może da jej w ryj, poszturcha ją coś takiego. Pewnie teraz przeżyłeś nie mały szok czytając to, ale uwierz są kobiety, które to lubią. 

Nie, nie przeżyłem szoku, mało tego ja to jej kiedyś powiedziałem ☺ laska tęskni za awanturami w domu, rozpierdalaniem talerzy oct. 

 

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Proszę:

Podobny obraz

Dzięki ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, igor77 napisał:

Dzięki

   

   Dostałeś to co chciałeś. W sumie zazdroszczę Ci bo:

4 godziny temu, igor77 napisał:

 i tak w skrócie,  poszły konie po betonie walilem wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka

   Obrałeś dobry kierunek, mogłeś wybierać panny jak chciałeś, ale:

4 godziny temu, igor77 napisał:

Dwa lata temu poznałem pewną samiczke,  jak zwykle drugie spotkanie kolacja, sex standard. Kontakt się urwał,  ona Napierała ale ja miałem wyjebane 

Po pół roku myślę sobie a  Czemu nie

   No i tu Cię przestałem lubić, poleciałeś za dupą seksem, możliwością byciem szczodrym, jak wielki pan. A tu dupa, za słodki byłeś miś. dlaczego?:

4 godziny temu, igor77 napisał:

Wziolem ja na urlop bo przecież kasy nie ma, placiłem  czynsz co uważam za normalne w końcu tam mieszkałem. Wyprowadzilem się, bo dowiedziałem się ze jestem nudny

   'Ogarnij trochę edytor, podkreśla na czerwono błędy, oczy bolą od Twoich błędów.':)

 

   Za białorycerzyłeś, dostałeś to na co zasłużyłeś. Czynsz za nią, wydatki na nią, wakacje dla niej. O kurwa! Nerkę jej jeszcze oddaj, wtedy będziesz ją naprawdę kochał.

Ach kurwa!:( Taki duży z Ciebie chłop, niby ogarnięty, naruchany, a ty popłynąłeś dla dupy, poczucia wielkoduszności, i współczucia. Stary:

 

4 godziny temu, igor77 napisał:

mam blokadę w postaci wyrzutów sumienia co mnie śmieszy,  bo kiedyś tego nie mialem

   

   To się odblokuj! Do miłości i założenia rodziny znajdziesz inną, normalną. 

 

   W sumie gratki dla Ciebie, dobrze poruchałeś, trochę finansowo Cię to kosztowało, ale co Twoje to Twoje.

Czas zacząć myśleć głową a nie główką.

 

Pozdro.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.