Skocz do zawartości

Skarpetki - ważny detal


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając po raz wtóry:

 

 

... do ostatecznego zwycięstwa:

 

4. ... skarpetki czarne, jednokolorowe.
 
pokornie przepraszam, lecz po kolejnych transach medytacyjnych jestem pewien,
 
skarpetki powinny być w najprostszej wersji o ton ciemniejsze od spodni. Zasłaniać całą gołą skórę. Niedopuszczalne jest by było widać ich krawędź. Dopuszczalne są stopki w lato lub brak skarpetek. Dla bardziej zaawansowanych barci istnieją wersje eksperymentów z kolorami, a nawet wzorkami.
 
Niestety, bardzo źle wyglądają skarpetki czarne do brązowych butów przy granatowym garniturze, w takim wypadku powinny być granatowe. Polecam założyć i sprawdzić przed lustrem. 
 
Wiem, że ryzykuję ban po wsze czasy, ale nie mogłem przemilczeć tego dla dobra wszystkich braci. Zapraszam do dyskusji. Liczę na Wspaniałomyślność Stulejmana Wspaniałego. 
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość skarpetek mam białych albo czarnych - pewnie popełniam gdzieś faux pais :)

 

Jednak jako, że spodnie do koszul oprócz jeansów wybieram jedynie czarne lub grafitowe to łatwiej wybrać odpowiednie skarpetki bo jakbym miał się jeszcze zastanawiać jakie skarpetki do brązowych spodni to dziękuje

 

Ogólnie wg. standardów jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.