Skocz do zawartości

Dziewica chcąca jedynie anala - prośba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa jest naprawdę ciekawa i nietypowa. Może ktoś miał podobny przypadek chociaż mi się przytrafił po raz pierwszy.

3 miesiące temu poznałem ładną, wyglądającą na normalną dziewczynę 26 lat. Wszystko pięknie, ładnie... pierwsze randki i niby wszystko po kolei jak należy. I teraz dochodzi do spraw łóżkowych i nagle okazuje się, że kobieta wielki ryk (!!), mówi że jest dziewicą, że nigdy tego nie robiła. Miała niby dwóch facetów wcześniej ale wiadomo, że każdej kobiecie należy jeszcze dopisać zero;) No dobra, ale w końcu odpuszczać się nie da, więc przy każdej okazji próbuję atakować... i nagle wchodzi jak w masło, bez żadnego jęku, pretensji. Jakież moje zdziwienie gdy okazało się, że wszedłem w drugą dziurę. Naprawdę bez żadnego problemu i smarowania. I tak to wygląda, że przy każdej okazji posuwam ją w tyłek a pipa pozostaje nietknięta. Nawet palca nie wpuści. Twierdzi, że nigdy tego nie robiła bo boi się bólu i ma jakąś blokadę(a w tyłek nie boli?)

Poza tym laska nie potrzebuje dużo seksu. Zdarza się, że skoczę do kibla a po powrocie panna już chrapie (!?).

 

I teraz Panowie, co tym myślicie? Jeszcze czegoś takiego u mnie nie grali. Czy taka panna faktycznie ma jakąś blokadę czy po prostu miała w tyłku masę bolców i czeka na bogacza który ją przebije a ja jestem na razie z braku laku? Czekam na wasze opinie. Chłodne podejście do sprawy zawsze mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie.. Panienka ściemnia ;)  raz że względu na wiek.. a dwa wiem z doświadczenia ze ona mówi że ma simlocka a tak naprawdę nie ma.Dlaczego nie chce żebyś wszedł ,,Frontową Bramą".. powodów może być multum oraz zrazu psychicznego (molestowanie w dzieciństwie) aż do.. że jesteś nieatrakcyjnym (w jej oczach) samcem 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widzalem jakis program o krajach arabskich było to jeszcze przed ta cala "wiosna". Do czego zmierzam tam było tak ze gdy młodzi sie spikneli to po ulicy nie mogli nawet za rękę sie trzymać, zapomnij o całowaniu. No i ten sex wszytkie w dupę aby nie stracić ziewictwa do ślubu. Co do twojego przypadku nie odważę sie interpretować. Ja moja pierwsza dziewice puknełem jak ona miała 22 lata...

 

Raczej nie wiązałbym z tym jakis większych planów ale ruchac jebac nic sie nie bać w czółko jest spoko.  Ja bym pompował ile wlezie w tyłek a jakby mi sie znudziło to metoda push and pull. Wtedy by sie okazało czy sypnie tekstem misiu dzis mozesz bez gumki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
  • Rnext odblokował(a) ten temat

Moim zdaniem to dziewczyna ma z ciebie swojego rodzaju rozrywkę. .

     

          Ja chodziłem rok z taką jedna panną jagudka i przez 7 miesięcy też preferowala tylni napęd do czasu kiedy dała wejść frontowymi.No a później spodobał jej sie mój znajomy i ma absolwentke,  bo ze mną była uczennicą ?

 

Ja na twoim miejscu bym korzystał z tego co masz , póki to masz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2017 o 01:58, panicz74 napisał:

czeka na bogacza który ją przebije a ja jestem na razie z braku laku

Tak, ale nie z braku.

Raczej podobasz się, ale nie rokujesz jako "dożywotni wybranek serca, któremu oddam dziewictwo"

Dnia 26.09.2017 o 01:58, panicz74 napisał:

i nagle wchodzi jak w masło, bez żadnego jęku, pretensji. Jakież moje zdziwienie gdy okazało się, że wszedłem w drugą dziurę. Naprawdę bez żadnego problemu i smarowania. I tak to wygląda, że przy każdej okazji posuwam ją w tyłek a pipa pozostaje nietknięta

Ale jak bez smarowania? Musi być, może wcześniej się przygotowuje jeżeli penisa nie brudzisz.

Nawet po łechtaczce palcami nie daje? Czyli ona nie orgazmuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem z dziewczyną która udawała anielice, zapewniała że jest dziewicą i tak dalej, ja wtedy uradowany mam super samiczkę jeszcze z nikim sexu nie uprawiała, grzeczna, na zawsze razem i tak dalej.

Po czasie w związku wygadała się że dawała w dupkę,(już w kurwiony) pytam ale jak to przecież mówiłaś że jesteś dziewicą,  no bo jestem(HA HA :D ), później oznajmiła że to dla niej nie seks :D. Serio tak uważała. 

Może twoja ma podobnie tłumaczy sobie przez to że trzyma dziewctwo dla tego jedynego, a seks dopiero po ślubie  :D

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi samica w tak starczym już wieku 26 lat takie numery odstawiała i pipki nawet tknąć nie dała, to bym się z miejsca obsmarkał ze śmiechu i poszedł w drugą stronę.Przecież to jakaś patologia i takie przypadki mocno rokują, że masz do czynienia z kimś kapkę pierdolniętym.Jak w takich sytuacjach wychodzą tego typu kwiatki to jest pewne, że w innych aspektach życia normalnie też nie będzie.

Wielu oczywiście powie - wal w rurę wydechową skoro dają.Ale skoro tylko taka opcja jest dostępna to czuł bym się jak frajer drugiej kategorii, któremu dają tylko pogrzebać w syfonie, a co lepsze dopiero dla oczekiwanego królewicza na białym koniu :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jebak Leśny napisał:

to jest pewne, że w innych aspektach życia normalnie też nie będzie

O tym samym pomyślałem. 

 

3 godziny temu, Jebak Leśny napisał:

Wielu oczywiście powie - wal w rurę wydechową skoro dają

Dokładnie, gdyby ktoś wcześniej 1, 2, 3 raz wyśmiał lalę, za takie coś, to być może w końcu skończyła z hipokryzją. A tak to wszyscy ujarani korzystają dając przyzwolenie na takie zachowanie.  W ogóle wiele zachowań naszych pań ma miejsce dlatego, że na to pozwalamy. Ciekawe ilu takich co jechało ujarany w dupkę przymykając oko na hipokryzję loszki, w przyszłości trafi na "dziewice". By było jeszcze śmieszniej, pewnie dostanie zwykły seksik, a anal to nie, bo boli, ksiądz zabrania... i nieświadomy mąż - beta obchodzi się ze smakiem, nie wiedząc jaki przebieg na kakaowe oczko.  

 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2017 o 01:58, panicz74 napisał:

i nagle wchodzi jak w masło, bez żadnego jęku, pretensji. Jakież moje zdziwienie gdy okazało się, że wszedłem w drugą dziurę. Naprawdę bez żadnego problemu i smarowania

 @panicz74 jak bez smarowania to swoją drogą musiała mieć przebieg jak nie jeden polonez ? 

 

   Albo kolanoskopie dzień wcześniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie każda powyżej 20 lat twierdząca, że jest dziewicą, jest podejrzana w sensie,

że jej nie wierzę. Ale niedawno taką z lekka starszą rozdziewiczyłem. Do końca nie

wiedziałem, w czym rzecz, chciała jak jedna cholera, przyjechała specjalnie do mnie,

między nogami mokra, chętna, lecz... po jakimś czasie liczonym w godzinach rozmów,

leżenia w łóżku w niej się zagłębiłem. Potem poleciała prać w w umywalce prześcieradło.

Całe we krwi. Nie, nie miała miesiączki (na plastrach, ja mimo to przezornie w gumie).

W oralu i analu obcykana, choć drugiego nie lubi i pierwsze średnio. Dawno nie byłem

 w dziewicy i muszę przyznać, że ciasnota między taką a taką, w której było już wszystko,

nie wyłączając ogórków szklarniowych w celofanie, jest ogromna in plus. Czuć pochwę nawet

w gumie. Przyjemność nie do przecenienia w porównaniu z rozchodzonymi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.