Skocz do zawartości

Intro do audycji Radia Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, kupiłem intro i outro do audycji, outro już jest.

 

Intro jest takie: https://www.shutterstock.com/pl/video/clip-3707687-stock-footage-hd-sexy-young-model-in-black-white-business-dress-looking-towards-camera-right-position-cgi.html?src=/

 

Co tam wstawić po lewej, żeby miało sens? Jakiś obrazek mój czy fragment z mojego strima gdy coś mówię? A może coś innego? Jakiś tekst w tle?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały  może by tak coś na kształt ,,pomnika"  z lewej strony w tle swojego rodzaju galeri sztuki , przedstawiającego ciebie Marku i ponetny głos niewiasty która  myśląc  ,,głośno " zachęci do kanału ?. 

 

       Oglądając miało by się  wrażenie  że zwiedzamy galerię sztuki w miejscu przedstawiającym wielkiego człowieka ????

Edytowane przez Pussy Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo bardzo fajna pani. Pewnie w typie niejednego samca. Może by dać jak patrzy na tego jaskiniowca, który wykuwa logo "Radio samiec" :D Albo zrobić odświeżone logo + coś dodać (np. jakiś przedmiot/ atrybut/ mężczyznę) + zapraszający kobiecy głos.

 

Edit: Outro moim zdaniem to trochę przegięcie. Poprzednie było bardziej "przyjazne":P Niektórych może razić po oczach.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić kilka wersji do tego intro promujące Pana produkty, strony internetowe

np. po lewej grafika kobietopedii, pani z intro stoi zwrócona przodem, Pan w tym czasie mówi np " chcesz dowiedzieć się jak działa kobieta? kup kobietopedię" pani z intro w tym czasie patrzy tak badawczo na grafikę książki kobietopedii, na koniec zatwierdza okejką Pana słowa i pokazuje że książka jej się podoba.

Można też bardziej hardkorowo zadziałać na męskie ego i powiedzieć coś w stylu "chcesz działać na panie jak prawdziwy samiec alfa? w kobietopedii dokładnie opisałem jak to zrobić" pani zatwierdza okejką, panom kobietopedia kojarzy się z piękna kobietą dla której mogą zostać samcem alfa i ja zdobyć, są zadowoleni, myślą o książce, kupują.

Tak samo pozostałe produkty czy strony internetowe np. po lewej napis BraciaSamcy.pl i Pana głos " BraciaSamcy.pl najlepsza ekipa w internecie, zapraszamy". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam mieszana uczucia..... generalnie to powinna Pani poprawić włosy ;) tak One zazwyczaj na mnie reagują, podziw i zaciekawienie pomieszane z podnieceniem..... oki, żartuje sobie....

 

Powinien być patetyczny napis Radio Samiec najlepiej złoty.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że wasza wizja to jedno, ale trzeba też to umieć zrobić - a Mosze Red wszystkiego w swoich programach nie zrobi, bo jak na członka narodu wybranego przystało, zamiast się uczyć programów to zarabia pieniądze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.