Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Robert Burneika odpowiada na groźby Popka

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By tomekbat
      Ostatnio zajrzałem na rakową część Tuby i zobaczyłem że Carrioner bije się z Awiecem. Zaciekawiło mnie w sumie jedno. Awiec zarzuca Carrionerowi, że stosuje tzw "cherry picking", czyli ogólnie tłumacząć - manipulacja faktami, wybieranie najbardziej jaskrawych przykładów i stawianie ich jako reguły. Przykłady cherry pickingu:

1) Na Marszu Niepodległości są sami łysi faszyści z nożami
      2) Na Marszu Równości są sami zboczeńcy w skórach z dildosami przyczepionymi na głowie

Cherry Picking jako tania forma manipulacji jest stosowana niestety przez prawie każdego. I teraz moje pytanie. Skoro Awiec tak sie wkurzył, że Carrioner rzekomo używa tej techniki, dlaczego sam użył jej przeciwko nam? Czy już wszyscy zapomniali, jak Awiec wyjał jakiś jeden kontrowersyjny wątek tutaj, i zbudował narracje jakby to forum było pełne takich, co jest bzdurą i kłamstwem, a żeby to udowodnić wystarczy 5 minut przeglądania forum?

To jak w końcu z Awiecem, cherry picking przeciwko Bracia Samcy jest w porządku i nie masz z nim problemu, ale jak Carrioner go użył, to płacz i zgrzytanie zębami?  

I kolejna rzecz. Awiec na swoim filmiku o Carrionerze na koniec znów mówił o forum, tym razem nabijał się z tematu o Krzysztofie Gonciarzu. Widać że jest wiernym czytelnikiem naszego przybytku  . Mam nadzieje że mój temat o raku prostaty i "jądrobusach" też czytałeś Dominiku, i chociaż minimalnie wykręcisz się z tego. W końcu niby taki empatyczny z niego gość. 

• By Staś
      Witam
      Koledzy czy aby na pewno mamy racje skoro od lat jest wszem i wobec przez kobiety ogłaszane, co znaczy być kobieta. Każdy z nas kobiety szuka a później ma pretensje do świata. Może warto zapoznać się z informacyjna ulotka tutaj w formie muzycznej, a nie później płakać i mieć pretensje do nich !

• By Trevor
      Witam braci w ten sobotni poranek!

Coś mnie tknęło żeby napisać dzisiaj tekst o manipulacjach jakie stosują szefowie w firmach wykorzystując punkty nacisku na pracownika i generalnie chciałbym usłyszeć o waszych doświadczeniach i sytuacjach jakie przeżyliście w tym zakresie. W pracy chce tylko zrobić swoją robotę najlepiej jak umiem, i wyjść (ewentualnie czasem pogadać ze współpracownikami ale to też nie za często. Nie mam w obecnej pracy żadnych ambicji. To tylko robota na przeczekanie/przeżycie, ale sporo mi daje bo traktuje ją jako poligon doświadczalny jak daleko moge sie posunąć w walce o swoje (choć reaguje tylko na niewporządku zachowania współpracowników czy szefa). 

Generalnie zauważyłem że jest kilka taktyk które sosują szefowie żeby upenić się że mają kontrolę nad pracownikiem. Jako że jestem buntownik to sporej części z tego doświadczyłem:

1 ) Zastraszanie - do tego używana bywa presja grupy, groźby, wyzwiska, pokrzykiwania, bezcelowe tyrady bluźnierstw

2 ) Manipulacja - podkładanie świni, celowe świadome ignorowanie gdy przychodzisz z jakąś sprawą, wyśmiewanie na forum grupy w celu wymuszenia podległości, wmawianie że powinieneś w sobie coś poprawić że wykonana praca nie ma aż takiego znaczenia (że ważniejsze jest zachowanie - moim zdaniem bzdura jeśli robie co mam robić i nikomu nie chce wadzić ale trzymam sie swojej roboty i harmonogramu), brak konkretnych szkoleń (niekompetencja praconika ma służyć przede wszystkim jego zastraszeniu wymuszeniu podległości i wytworzeniu wrażenia że jest kimś gorszym od szefa bo on taki wszechwiedzący - w praktyce szefowie często nei wiedzą o tym co robią ich podwładni - to szczególnie w korporacjach)

3 ) Narracja - opisywanie tego co robisz w danej chwili z kpiną i najchętniej rozkręcanie tego na szerszą grupę pod pozorem żartów

4 ) Brak bezpośredniości - wszystkiego powinieneś sie domyślać nawet jak jesteś nowym pracownikiem, a jak pytasz to sobie porobimy przy okazji śmichy chichy z ciebie co by sobie podbudowac ego jakim to wspaniałym szefem jestem

5 ) Obrabianie dupy za plecami - to sie rozumie samo przez się

6 ) Fałszywe kumplowanie się/ próba wywołania huśtawki nastrojów przez śmiechy i żarty a po sekundzie zawaleniem obowiązkami - znowu w celu wywołania niepokoju i nerwowości

7 ) Integracje - masz siedzieć w robocie jak najdłużej żebym mógł trzymać presję na tobie jak najdłużej, żebys nawet nie pomyślał o zmianie pracy czy buncie w jakiejkolwiek kwestii

8 ) Ukrywanie własnej niekompetencji przez zwalanie swojej roboty na pracownika - tak to też widziałem

9 ) Pogarda dla podwładnych - na własne uszy słysząłem na pewnym spotkaniu "Nie miejscie złudzeń tu będzie kołchoz, ale wazne żeby nam było dobrze" i "Zatrudnimy kilku murzynów będzie bardziej internaszonal" - jedno po drugim

10 ) Brak konkretnego określenia obowiązków - jesteś od wszystkiego nie łudź się. To już jest mentalność niewolnicza. Podpisując umowę zgadzamy się na zakres obowiązków i gotowość do pracy w określonych ramach. Tego nie ma w ogóle. 

11 ) Drażnienie się kiedy masz ważną sprawę do załatwienia, i celowe odmawianie dnia wolnego dla zabawy mimo że nie ma ku temu najmniejszych przeciwwskazań.

12 ) Omijanie ważnych dla wszystkich spraw i robienie z błachych spraw czegoś niezwykle ważnego. Każdy o tym wie ale nikt nic nie mówi (i to widziałem nawet w męskiej ekipie).

W różnych pracach doświadczyłem sporo z tego co tu opisałem. Nigdy nie chciałem się kumplować z szefami bo uważam że nie od tego są, a to że nie radzą sobie z samotnością na stanowisku kierowniczym to ich problem nie mój. Zawsze uważałem że w pracy powinny rządzić zasady a nie czyjeś widzimisię, ale ponieważ nie rządzą to zacząłem je naginać pod siebie albo walczyć o swoje zdecydowanie nawet pod groźbą odejscia z pracy kiedy widziałem że ktoś sie ze mną pitoli dla zabawy. Nie jestem chamem. Witam się, odpowiadam z uśmiechem czasem pogadam o czymś nie zwiazanym z pracą, ale nie dam sobie wejśc na łeb. Męczy mnie jednak ze ludzie cały czas grają w te gierki. Generalnie ciekaw jestem waszych doświadczeń w tym zakresie.

Pozdrawiam 
      Trevor 
    • By Analconda
      Siema!
      Na streamie pojawiły się narzekania na YT, że nie można słuchać na wygaszonym ekranie a u Google ta opcja kosztuje 20zł miesięcznie.
      Dlatego tutaj macie to za darmo: https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/

1. Ściągacie aplikacje w jakim kolorze chcecie. Pink to klasyczny wygląd Youtuba. Ale na telefony z amoledem black pomoże oszczędzić baterie.
      2. Aby móc zalogować się do konta google trzeba dodatkowo ściągnąć plik " MicroG Vanced "- jest on zaraz nad listą aplikacji Vanced.

Aplikacja wygląda jak zwykły YT, działa stabilnie, odtwarza w tle (chyba ładuje same mp3 czyli oszczędza transfer)

Dodam jeszcze, że przy instalowaniu takiej aplikacji z internetu będzie trzeba na chwile odblokować w telefonie instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. (telefon sam powinien przekierować do tego ustawienia)
    • By Grzesiek
      https://www.youtube.com/watch?v=fssFXlNk6vw

Wyskoczyło mi przeglądając YT takie coś. Nie znam człowieka, na YT jest programistą, generalnie widzę go pierwszy raz. Spotkał go problem: żona go zostawiła i zabrała ze sobą jego syna, a także ogołociła mu chatę, wyjechali do Japonii, skąd pochodzi. Gość przedstawia zupełnie rzeczową i logiczną analizę tego co się stało i dlaczego, mówi o wpływie pieniędzy na związek. Wrzucam dla Was bracia, bo uważam, że wartościowe.

Jeśli jest lepszy sposób wstawienia filmu z YT proszę mnie upomnieć, jest 4 rano i nie dzisiaj.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.