Skocz do zawartości

Bizneswoman


wapas

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj trafiłem na popularny czat internetowy. Moją uwagę przykula kobieta, która żaliła się na trudy prowadzenia własnej firmy. Mylicie się jeżeli przypuszczacie, że narzekała na ZUS czy urząd skarbowy. Jej główny problem to pracownicy, głównie mężczyźni, których określiła jako "bezmózgowców".

Czułem, że trafiłem na jakąś feministkę jednak to czego się od niej dowiedziałem przerosło moją wyobraźnię. Rozmowa trwała parę godzin i była dość konkretna. Pani oświadczyła, że uważa mężczyzn za istoty mniej inteligentne i twórcze od kobiet. Zripostowałem, że w takim razie powinny zgarniać wszystkie nagrody Nobla. Tu samica zwaliła winę na patriarchalne społeczeństwo, które od wieków ogranicza kobiety.

 

Skierowałem  zatem rozmowę  na temat psychologii ewolucyjnej. Tu była nawet zgoda w pewnych kwestiach bo kobieta przyznała, że celem samicy jest wybór jak najlepszych genów dlatego szuka samca alfa do rozrodu i ma do tego prawo. Prawo, które może realizować w ten sposób, że trudami wychowania obarczy innego samca, który powinien być zadowolony z tego zaszczytu. Podała mi nawet przykłady ze swojego środowiska gdy facet z radością wychowuje cudzego bachora. Sama jednak nie będzie z tego korzystać bo własną pracą zdobyła duży majątek i jest w stanie zadbać o swojego syna. Oczywiście w ciąże zaszła w sposob sztuczny w klinice in vitro gdzie starannie wybrała materiał genetyczny dla swojego potomka. 

 

W tym momencie myślałem, że już niczym więcej mnie nie zaskoczy, jednak grubo się myliłem. Stwierdziła dalej, że seks jest mocno przereklamowany i stanowi podobnie jak religia opium dla plebsu. Dlatego aby się całkowicie uwolnić od tych barbarzyńskich popędów usunęła sobie to i owo, obecnie jest niezdolna do odbycia stosunku i dobrze jej z tym. Wyzbyła się wahań nastroju oraz innych dolegliwości. Nawet zasugerowała, że coraz więcej kobiet z wyższych warstw społecznych wybiera takie rozwiążanie.

 

Opisała też dokładnie w jaki sposób weszła w posiadanie całkiem sporej firmy zatrudniającej obecnie 250 pracowników. Z wykształcenia jest architektem wnętrz, kończyła też technikum budowlane. Chwaliła się, że potrafi wykonać większość prac stolarskich. Rzekomo jakieś 10 lat temu zaraz po studiach została dyrektorem w koreańskiej firmie z tej branży. Gdy praca na etacie ją znudziła założyła firmę wykonującą wykończenia wnętrz dla bogatych klientów.

 

Na koniec udzielła mi nawet paru rad. Skoro jestem mało atrakcyjny ale dość majętny to powinienem się związac z kobietą z dzieckiem i pokornie przyjąć rolę samca providera.

 

Edytowane przez wapas
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wapas napisał:

Stwierdziła dalej, że seks jest mocno przereklamowany i stanowi podobnie jak religia opium dla plebsu. Dlatego aby się całkowicie uwolnić od tych barbarzyńskich popędów usunęła sobie to i owo, obecnie jest niezdolna do odbycia stosunku i dobrze jej z tym. Wyzbyła się wahań nastroju oraz innych dolegliwości. Nawet zasugerowała, że coraz więcej kobiet z wyższych warstw społecznych wybiera takie rozwiążanie.

 

 

Jaką kategorię czatu wybrałeś ? :D Zwaliło mnie to z nóg.

 

Ja po takiej "intelektualnej" rozmowie chyba bym strzelił baranka o ścianę. Jak dla mnie rozumowanie tej "kobiety" jest dalekie od ogólnie przyjętych norm, i jeżeli ona na prawdę ma takie podejście do życia, to powinien się nią zainteresować jakiś dobry psychiatra, by bliżej zbadać pobudki jej działań.

 

Nie ufaj do końca historii, którą Ci opisała. Równie dobrze może to być spasiona, leniwa baba, która gówno w życiu osiągnęła, a internet jest miejscem, w którym każdy człowiek może być kimkolwiek zechce, do momentu kiedy przychodzi moment weryfikacji danej osoby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie jestem w stanie zweryfkować jej wersji. Jednak na podstawie stylu pisania i ogolnej wiedzy jestem prawie pewien, że rzeczywiście skończyła studia. Największe wątpliwości mam co do tego wysokiego stanowiska w firmie zaraz po studiach. Pisała, że zdobyła je ze względu na biegłą znajomość koreańskiego. To chyba jednak nie wystarczy.

In vitro oraz aseksualność jest możliwa bo to znane zaburzenie. W prywatnych klinikach można też dokonać za odpowiednią kwotę nawet nielegalnego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wapas napisał:

W tym momencie myślałem, że już niczym więcej mnie nie zaskoczy, jednak grubo się myliłem. Stwierdziła dalej, że seks jest mocno przereklamowany i stanowi podobnie jak religia opium dla plebsu. Dlatego aby się całkowicie uwolnić od tych barbarzyńskich popędów usunęła sobie to i owo, obecnie jest niezdolna do odbycia stosunku i dobrze jej z tym. Wyzbyła się wahań nastroju oraz innych dolegliwości. Nawet zasugerowała, że coraz więcej kobiet z wyższych warstw społecznych wybiera takie rozwiążanie.

 

Opisała też dokładnie w jaki sposób weszła w posiadanie całkiem sporej firmy zatrudniającej obecnie 250 pracowników. Z wykształcenia jest architektem wnętrz, kończyła też technikum budowlane. Chwaliła się, że potrafi wykonać większość prac stolarskich. Rzekomo jakieś 10 lat temu zaraz po studiach została dyrektorem w koreańskiej firmie z tej branży. Gdy praca na etacie ją znudziła założyła firmę wykonującą wykończenia wnętrz dla bogatych klientów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Taki przypadek jest możliwy. Sam mam sąsiadkę, która jest czuła na każdy przejaw seksizmu. Zawsze zażarcie broni swojego zdania, nawet jak nie ma racji, zawsze jest indiwidualna, remontuje sama dom i całemu światu chce udowodnić, że nie jest gorsza i może wszystko.. ale to nie jest kwestia płci, ale strasznie wybujałego EGO, które już w tym momencie utrudnia jej życie. 

 

 Mężczyźni nie mogą być ani lepsi ani gorsi od kobiet, bo są po prostu inni. Męskość ma swoje atrybuty i kobiecoś ma swoje atrybuty. 

 Każdy ma swoją rolę daną np. przez naturę. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to jest po prostu ignorantem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.