Skocz do zawartości

Emocje VS rozum. Manipulacje nieświadome kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Znajdując wreszcie chwilę wolnego czasu, po chwilowej przerwie na Forum i zainspirowany innym wątkiem przedstawię Wam krótką i zabawną historię z mojego życia na dość lekkim przykładzie.... aby nie było zbyt przygnębiająco na wieczór. Sprawa dotyczy manipulacji kobiet na Naszych zakorzenionych głęboko wzorcach męskości.

Tak, są takie zakorzenione wzorce męskości a faceci często są w stanie zrobić wszystko aby je "obronić" ale zacznijmy od przykładu praktycznego... zupełnie inaczej niż w szkole ;)

 

Wakacje, wyjazd, Hiszpania, ja plus kilku kumpli. Zaczynamy mały melanż popołudniem, drinki, knajpy aż w końcu znajdujemy się w burdelu. Raczej ekskluzywny klub nocny z divami. Jestem zmęczony, po prostu zmęczony..... nie lubię zbyt alko i alko mnie zmęczył.... zwłaszcza, że jest środek nocy, chce pozbierać ekipę i zabrać się do hotelu jakimś taxi ale chłopaki to dziki nieokiełznane więc trafiliśmy tutaj i już ich widzę w towarzystwie jakiś samic. Siedzę sam przy barze i przysiada się murzynka, dość ładna, o ładnym ciele, sexowna, sama zagaduje, wiadomo o co chodzi. Diva. Mój cel jest prosty i wiem czego chcę. Nie chce dziś sexu. Nie mam już ochoty.

 

Kilka żartów z mojej strony ale zaraz daje jej jasno do zrozumienia, że nic z tego nie będzie i żeby nie marnowała swojego czasu. Po co mam bajerować i męczyć dziewczynę, która jest w pracy. O dziwo pamiętam - nie nalegała na żadnego drinka, może tam panują inne zwyczaje, mniejsza o to.....

 

... jednak murzynka łatwo nie odpuszcza (widzę, że jej się po prostu spodobałem)  i stosuje kilak trików: standard..... dotyk, przybliżenie się, wzrok, dotyka mnie ręką. Proponuje już wprost i obiecuje niezapomniane przeżycia.

 

Odmawiam konsekwentnie. Patrząc jej w oczy. Widzi, że póki co nie działa.... więc po chwili wyciąga już chyba zagrywki ze sprawdzonego bukietu .... kolejny cios z jej strony

 

- Jesteś pedałem? Nie chcesz kobiety. - Stwierdza.

 

(Tania manipulacja. Nie muszę nikomu nic przecież udowadniać. Zastanawiam się tylko szybko czy to trik czy teraz to tak wymyśliła. )

 

Uśmiecham się tylko.

....murzynka zgrywa ostrzej.

 

- Chodź, zerznij mnie.... jak mężczyzna ... jeśli potrafisz?

 

Pewnie to już działa zawsze pomyślałem i nadal odmawiam.

 

- Jesteś impotentem, masz w ogóle kutasa? Pokaż i udowodnij, że jesteś mężczyzną.

 

- Masz tutaj setkę facetów, którzy chętnie udowodnią Ci swoja męskość - odpowiadam - Ja nie muszę tego robić.

 

Strzela focha i wkurzona odchodzi. Znika.

 

Tanie prawda? Łatwe i tandetne zagrywki uderzające w ego mężczyzny i jego tak reklamowaną i wyolbrzymianą tzw "męskość" .... aby osiągnąć zamierzony cel przez kobietę.

Kobiety potrafią lepiej od Nas emocjonalnie zagrywać i manipulować. Jednym z potężniejszych orędzi jest uderzenie w męskość i dumę mężczyzny. Coś jakby połechtanie czułego wzorca w podświadomości ... a on sam jakby z automatu włączał już w świadomości polecenie - za wszelką cenę obronić męskość i udowodnić światu to czy tamto.

 

Czysta manipulacja. Co to za facet, który ulega takim zagrywkom. Bez poczucia własnej wartości. To samiec ma wiedzieć czego chce i jaki ma cel. Zrealizować go. Jak kobieta uderza w Twoją męskość i słyszysz zwroty rodem tych wymienionych wyżej musisz wiedzieć Bracie, że coś się dzieje. Ona robi to w jakimś konkretnym, określonym celu. Ma jakiś plan i właśnie go rozgrywa.

Jeżeli jesteś obojętny dla kobiety to Ona nigdy nie użyje tak emocjonalnych zwrotów w stosunku do Ciebie (chyba, że chce wykorzystać Cię do jakiś celów).

 

Nie dać się manipulować i kontrolować sytuację. To prawdziwa siłą mężczyzny a nie udowadnianie światu czegoś często ogromnym i bezsensownym kosztem. Albo jesteś mężczyzną i Ty dyktujesz warunki dokonując mądrych wyborów i kalkulując na zimno sytuację i jej konsekwencje albo kimś kogo można zmanipulować stosując tanie zagrywki. Co kobiety sexualnie czują do takich facetów sami dobrze wiecie.

 

Na początek wystarczy i zapraszam do dyskusji.....

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat...

Kobieta manipuluje równiez przez komplement :)

Np. "Kochanie, ubierz tamte spodnie, tak ladnie Ci sie tylek w nich opina" :)

 

Ogarnieci wiedza ocb :)

Postawila na swoim? Postawila, spodnie Ona wybrala, tak malymi kroczkami :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shinobi dobre... no ale wtedy musiałbym skłamać ;)

 

@Assasyn zagrywek i codziennie stosowanych trików jest jak słusznie Bracie zauważyłeś wiele. Zaczynamy temat  silnej petardy uderzania w męskość ;) ....

niech młodsi Bracia wiedząc co to tak na prawdę oznacza i jaki ma cel.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn To akurat jest manipulacja tego typu, której bym się poddał. Miło, grzecznie, nic na tym raczej nie stracę, to czemu nie?

 

@SennaRot Po takim tekście ze strony kobiety, traktorem by mnie nie zaciągnęli bym ją posuwał. Widocznie diva przyzwyczajona, że każdy chce ją mieć, i wkurwia ją że ktoś nie chce jej włożyć. Na pewno miała niezłe zwarcie w mózgu po tej akcji, ale mechanizmy obronne się włączyły, i uznała odmawiającego za pedała/nienormalnego/zboczeńca, no bo jak to? Ktoś nie chcę Z NIĄ seksu? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Owszem była atrakcyjna, murzynka musi być na prawdę niezła aby mi się spodobała. Była natarczywa i bardzo pewna siebie, bardzo...... stąd pewnie większe jeszcze zwarcie ;)

Inna też kultura i spora bezpośredniość w wielu kwestiach jaką tam zauważyłem.

 

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem pewną akcję ;)

 

Umówiłem się z pewną loszką w jednej z kawiarni, ale w dniu spotkania uznałem, że wole spędzić wieczór z książką,ciepłą herbatką i wieczorną audycją Marka.

 

Napisałem więc pięknej Pani, że nie mogę się z nią spotkać bo chce sobie poczytać książkę :)

 

Ona odpisała mi : ,,to sobie czytaj, NARA''

 

Gdzieś koło 21:00 odpalam fejsa, a ta wrzuca zdjęcie jak jest z jakimś typem akurat w tej kawiarni w której się z nią umówiłem, akurat tej ;)

 

Uśmiechnąłem się ironicznie pod nosem i wróciłem do lektury :)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek aż się uśmiecham jak widzę kolejny schemat. Biedny kolo ten z randki :D, nawet nie wiedział, że tego wieczoru był tylko wykorzystanym narzędziem w jej gierkach. Przecież nie chciała z nim iść tylko z Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację dzisiaj ze "znajomą koleżanką". Po mojej odmowie zostałem oskarżony o to, że mam kogoś na boku. One po prostu nie potrafią zrozumieć(zwłaszcza jak są atrakcyjne), że facet może nie mieć ochoty, że w życiu są ważniejsze sprawy niż bzykanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dobryziomek napisał:

Gdzieś koło 21:00 odpalam fejsa, a ta wrzuca zdjęcie jak jest z jakimś typem akurat w tej kawiarni w której się z nią umówiłem, akurat tej ;)

Serio zrobiła sobie zdjęcie z jakimś kolesiem w kawiarni, żeby wrzucić na fejsa? :D To w ogóle jest normalne? Czy ja jakiś dziwny jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pozytywny napisał:

Serio zrobiła sobie zdjęcie z jakimś kolesiem w kawiarni, żeby wrzucić na fejsa? :D To w ogóle jest normalne? Czy ja jakiś dziwny jestem?

Serio! No, ale kto powiedział, że ona jest normalna :D ?

 

Nie jest normalna ma pełno orbiterów, zaproponowałem jej tą kawiarnię to mi odpisała : ,,co tak słabo?" to jej odpowiedziałem : ,,że powinna się w ogóle cieszyć, że znalazłem dla niej czas a nie wybrzydzać, że miejsce jest za mało bon ton"

 

Następnego dnia napisała, że chce się ze mną spotkać w tym miejscu, ale sorry lektura ,,Potęgi podświadomości" może mi dać więcej niż spotkanie z loszką :)

 

Wybrzydzała miejsce, które jej zaproponowałem więc nie dostała nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dobryziomek napisał:

,,co tak słabo?"

 

Kurwa co? Po czymś takim loszka jest u mnie skreślona całkowicie. Odpisałbym jej - Póki co nawet na tyle nie zasłużyłaś ale daje Ci taki mały kredyt.... zobaczymy.

 

I baju, szkoda czasu na zmanierowane loszki, są normalne dziewczyny. Te niech sobie szukają księci i szejków.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, SennaRot napisał:

 

Kurwa co? Po czymś takim loszka jest u mnie skreślona całkowicie. Odpisałbym jej - Póki co nawet na tyle nie zasłużyłaś ale daje Ci taki mały kredyt.... zobaczymy.

 

I baju, szkoda czasu na zmanierowane loszki, są normalne dziewczyny. Te niech sobie szukają księci i szejków.

Ja wiem jaka ona jest :D i ogólnie smiesza mnie te jej teksty. Bawimy się w kotka i myszkę...w końcu ja przelece i będę trzymał na dystans.

Tylko może być niebezpieczna trochę igram z ogniem.

Korci mnie żeby jej tylek przetrzepać,  ale jak sobie coś ubzdura w tej swojej główce to moze być słabo....

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dobryziomek napisał:

,Potęgi podświadomości"

Wyrzuć to do śmieci dla własnego dobra. Największy stek bzdur psychologiczno-rozwojowych jakie powstał przez ostatnie 20 lat. Nie ma żadnego poparcia w badaniach naukowych, a już na pewno w rzeczwistości. Sam się nadziałem na tego gniota i żałuje tych 20-30 złotych. Jeszcze pięknie rzuca cytatami z biblii na których wiesza te swoje bajkowe teorie. Takie samo gówno jak słynny SEKRET.

 

 

Edytowane przez Metody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dobryziomek napisał:

,,co tak słabo?"

O mój Boże :D Co za tupet. Jak mnie irytują takie Panie. Nie wiem czy to akurat w moim przedziale wiekowym jest dużo takich czy to niezależne od tego.

Apropo zgrabnego tyłka, to w czasach białorycerza zdarzyło sie, że potrafiła mi dziewczyna powiedzieć, że mam "ładny tyłek", kiedyś też dostałem parę klepnięć, część z nich oddałem.

wow-meme-gif-5.gif

Dobra, zaorałem sam siebie to kontynuuję dalej. A raz na studiach zdarzyło mi się, że babka nieco starsza ode mnie, na oko z 10, może więcej lat, podeszła i mnie wprost złapała za tyłek, oczywiście mężatka już. Jak takie coś interpretować? :D Tak mnie teraz to zastanowiło jak o tym wspomnieliście. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Mi się wydaje jednak, że niektóre a może nawet większość kobiet dojrzewa tylko do 16 roku życia. Przecież ja bym się zesrał ze śmiechu jakbym to zobaczył :D To są właśnie takie zagrywki z I klasy liceum. Śmiech przez żenadę :)

13 godzin temu, dobryziomek napisał:

zaproponowałem jej tą kawiarnię to mi odpisała : ,,co tak słabo?"

Odpisałbym na taki tekst: "jaka partnerka takie miejsce". Akurat w sms jestem bystry jak ku..a błyskawica :D 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko oraz   @Mayki  

Po co mającemu własne życie mężczyźnie, taka "kto komu bardziej dojebie" szermierka na "teksty" ?

"Co tak słabo" nie pozostawia przecież żadnych wątpliwości. Tu jest miejsce jedynie na współczucie dla jej przyszłego, zaobrączkowanego i nieświadomego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 1.10.2017 o 22:28, dobryziomek napisał:

Gdzieś koło 21:00 odpalam fejsa, a ta wrzuca zdjęcie jak jest z jakimś typem akurat w tej kawiarni w której się z nią umówiłem, akurat tej ;)

 

Uśmiechnąłem się ironicznie pod nosem i wróciłem do lektury :)

Dla kobiety liczy się tylko jej ego, odrzuciłeś ją a ona myślała że w ten sposób cię ukaże. Strach pomyśleć co by było gdyby miała pistolet w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.