Jump to content

Nie locha, tylko Pani - bardzo o to proszę

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bracia,   Chyba już rozumiecie, że forum to airbag w trakcie "dzwona", rozstania czy rozwodu, i w wielu innych sytuacjach. Wchodzi tu wiele osób - także ze świata mediów, znanych i wpływowyc

Wszystko fajnie, ale niech władze forumowe zaczną od siebie, bo jak na razie w dziale o niedojrzałych emocjonalnie mężczyznach w Rezerwacie podtytuł rzecze: "Jak widać po ilości postów  w dziale znajd

Rewelacja. Taka "niewielka" zmiana w słownictwie a jak bardzo podnosi jakość forum. Geniusz tkwi w prostocie jak to mawia Ferdek Kiepski. Czas zamienić się w prawdziwego faceta Koniec z

Od tej pory tylko Pani lub kobieta. Zresztą szacunek do kobiet na Forum zawsze był propagowany a wszelka nienawiść czy pogarda wręcz piętnowana.

@Stulejman Wspaniały czy określenie "samica", które często używałem w swoich postach jest dopuszczalne? Pisałem zawsze w jednym kontekście - facetów nazywałem wtedy też samcami.

Edited by SennaRot

Rozumiem o co chodzi i się z tym zgadzam. Apeluję także o niestosowanie równie obraźliwych stwierdzeń z wykopu np. na dzieci - gówniak. Niesamowicie mnie to denerwuje.

• Like 7

Przypominam również o gramatyce i interpunkcji.... jest czas na to aby napisanego posta przeczytać i poprawić błędy. Temat był już poruszany.

Forum trzyma poziom od samego początku i niech już tak zostanie. Zasady muszą być min po to aby nie było postów od trolli i tych, którzy nie rozumieją idei oraz chcę Nas i to miejsce zaszufladkować jako wrogo nastawione i nieprzyjazne kobietom co jest po prostu bzdurą.

Wszystko fajnie, ale niech władze forumowe zaczną od siebie, bo jak na razie w dziale o niedojrzałych emocjonalnie mężczyznach w Rezerwacie podtytuł rzecze: "Jak widać po ilości postów :lol: w dziale znajdziecie to co loszki jara najbardziej  ;)". A samo słowo loszki chyba najczęściej używa Mosze Red :>

• Like 8

Trochę musztarda po obiedzie w momencie gdzie niemal w każdym temacie loch, loszek itp nie brak.Na początku nawet mnie to dziwiło, bo faktycznie trąca prostym burakiem - ale mi się podoba.Wiadomo, że to w tonie żartobliwym ale nie dla każdego...

I co z przecudnym określeniem "loszkologika"? To powinno zostać bo musi być nieco zaczepne i kuriozalne jak logika pań :)

• Like 1

Znalezione obrazy dla zapytania kultura plakat prl

Podpisuję się pod apelem Wodza z resztą ja  zawsze używam słowa "panna" nawet w odniesieniu do mężatek ale zwroty "loszkologika" lub " z loszkowego na nasze" mają swój smaczek. 

Edited by jaro670
  • Like 3

Faktycznie trochę musztarda po obiedzie, ale lepiej późno niż wcale. 

To samo odniósł bym do przeklinania typu : przyjebałbym na masie, najebałem się, napierdala mnie, dał w ryj, kutas  itd. To jest łacina podwórkowa, a nie język polski. 

Edited by Metody

Rewelacja. Taka "niewielka" zmiana w słownictwie a jak bardzo podnosi jakość forum.

Geniusz tkwi w prostocie jak to mawia Ferdek Kiepski.

Czas zamienić się w prawdziwego faceta

Koniec z "loszkami" ......

swinia_27542624.jpg

........... a czas najwyższy na kobiety, panny, DAMY

lipstickpig.jpg

Jestem dumny, wypinam pierś i obowiązkowo całuje w rączkę

zdrowia Bracia

• Like 3
  • Haha 4

@Rnext Tylko nie zapominaj, że dla niektórych pań katalizator to pewnie jakieś automatyczne urządzenie do kręcenia rzęs więc i laszki skumają z loszkami :D A Laszki to nie odnosi się do kobiet Lachów? Z południowego-wschodu Polski?

Edited by Tomko

Myślę że nazywanie brzydko kobiet (locha, loszka), jest identyczne jak zachowanie kobiet, które obrażają nas bo nie spełniamy ich zachcianek. Trzeba więc pokazać klasę, że nie zachowujemy się jak one.

I nie martwcie się o to, że nie będzie to brzmiało mocno - gdy kobieta którą za zachowanie można nazwać kurwą, przeczyta o sobie "Pani" pisane dużą literą, wścieknie się znacznie gorzej, bo gdy ktoś klnie, to pokazuje że został urażony - a Pani w pewnych sytuacjach jest drwiną, pokazaniem swojej przewagi.

I to wkurza, a nie loszki, lochy, świnie itd.

Co do Reda i jego loszek, dostosuje się jak my wszyscy, bo zrozumie że to nam pomoże - z czasem gdy forum poszybuje w górę i stanie się znane z pewnej klasy, a wy zyskacie prace, nowe znajomości do biznesów i życia, że nie wspomnę o fajnym miejscu do przebywania - zrozumiecie że to miało głęboki sens.

No i dlaczego klubów nie zakładacie? Po to wybuliłem hajs na to, żebyście korzystali :>

• Marek Kotoński changed the title to Nie locha, tylko Pani - bardzo o to proszę
  • Mosze Red featured and pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Similar Content

• By LiderMen
      Rzadko zagaduje dziewczyny na portalu typu fotka bo przez ostatnie 10 lat się wiele pozmieniało. Nie odpisują dziewczyny prawie wcale albo jak odpiszą to krótką wiadomość taką "na odpierd*l się."
      Wywnioskować sobie z tego mogłem tylko jedno, że nie jestem zbyt urodziwy, ale gdy czasami zagaduje kasjerki w sklepie albo obce kobiety w poczekaniu pod gabinetem lekarskim to zawsze chętniej odpowiadają i nawet wydają się takie otwarte na rozmowę. Pytanie czemu tak? Czy w internecie panie są bardziej mściwe na to, że w realu ich nikt nie "aprołczuje"? 

Zapraszam do dyskusji.

• By SzatanKrieger
      Witam.

Jest na topie gorący temat o samotnych mamach, więc może to dobra okazja by trochę dołożyć oliwy do ognia, a mianowicie nie ma to jak oczekiwać na urodzenie córki, żyć tym i dowiedzieć się, że nasza córka nie jest nasza 🙂 

Tym samym powstają zawsze te same pytania, ile mężczyzn wychowuje nie swoje dzieci - mówi się nawet, że to może być od 20% do 30% 

A więc bez gadania i przedłużania:
      Obowiązkowe badania DNA zaraz po urodzeniu obligatoryjnie i nie ma, że boli
      Ilu ojców poświęciło lata, życie, pieniądze na nie swoje dziecko to Bóg w niebie wie - każdy ojciec powinien zbadać czy jego dziecko jest jego i czy kobieta będzie brzęczeć i smuty walić to nie ma znaczenia. On ma wiedzieć i koniec, porządna kobieta nie będzie robić z tym problemów.
      Ile kobiet bez mrugnięcia okiem okłamuje najbliższą im osobę, że jego dziecko jest jego, śpią z tą osobą, kochają się, jeżdżą razem na wycieczki. Przecież po takiej informacji można dostawać zawału, że 15 lat życia, 15 letnia córka, 15 letnio małżeństwo było iluzją.

Pytania same nachodzą, jedno po drugim i najlepsze:

Możesz mieć milion subów na youtubie, być przystojnym, znanym, kasiastym a kobieta i tak Cię zdradzi, to tyle z dedykacją dla naszych wiernych pań.
      Dodatkowo materiał na ten moment ma ponad 3.000.000 miliony wyświetleń i 200.000 lajków + a więc można by na oko powiedzieć, że 200.000 chłopa zostało mniej więcej uświadomionych, że ich myszki nie są takie święte na jakie się kreują. Innymi słowy jedna niewierna zrobiła dobra robotę i uświadomiła setki tysięcy facetów swoim plugawym zachowaniem. 

Ciekawe czy odnajdzie "Tyrona", który ją zapłodnił czy dołączy do samotnych mam. 

Niestety materiał po ang.

Kilka komentów:

When he said “she’s gonna grow up and probably not know I even exist.” I almost cried...   Kiedy powiedział „ona dorośnie i prawdopodobnie nie będzie wiedzieć, że w ogóle istnieję”. Prawie płakałem...

My friend found out 8 years in that his daughter wasn't his. I've never seen a man grieve over the lack of bloodline so hard! It broke his heart and everyone around him as well. Needless to say, he never stopped caring and loving for her. She graduated high school last year and he's still an active part in her life. I pray for you! This hurt will pass, but don't be afraid to express it.   Mój przyjaciel dowiedział się od 8 lat, że jego córka nie była jego. Nigdy nie widziałem, żeby człowiek tak bardzo smucił się z powodu braku rodu! Złamało to jego serce i wszystkich wokół. Nie trzeba dodawać, że nigdy nie przestał się o nią troszczyć i kochać. Ukończyła szkołę średnią w zeszłym roku i nadal aktywnie uczestniczy w jej życiu. Modlę się za Ciebie! Ten ból minie, ale nie bój się go wyrazić.   DNA testing needs to be made mandatory and paternity fraud needs to be made a crime punishable by imprisonment. The only people who have a problem with these statements are those with highly questionable character.
      If a guy wants to raise a child that’s not his, that is his choice but he has the right to be able to make an informed decision about it and shouldn’t be hoodwinked by a sneaky, sly, snake of a female.    
      Testy DNA muszą być obowiązkowe, a oszustwa dotyczące ojcostwa muszą zostać uznane za przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności. Jedynymi osobami, które mają problem z tymi stwierdzeniami, są osoby o wysoce wątpliwym charakterze.
      Jeśli facet chce wychować dziecko, które nie jest jego, to jego wybór, ale ma prawo do podjęcia świadomej decyzji w tej sprawie i nie powinien dać się zwieść podstępnemu, przebiegłemu wężowi kobiety.

Imagine growing up and seeing a whole video about how much a man loved you before you could even talk or walk. I’d be hurt not to be able to call him dad 💔

Wyobraź sobie, jak dorastasz i oglądasz cały film o tym, jak bardzo mężczyzna cię kochał, zanim jeszcze mogłeś mówić lub chodzić. Byłbym zraniony, gdybym nie mógł nazywać go tatą 💔

Her getting defensive when you would ask for a DNA test was a sign 😔

Jej defensywa, kiedy prosiłeś o test DNA, było znakiem 😔
    • By Cagliostro
      Szanowni Bracia,
      mimo czasów "zarazy" i chodzenia w kagańcu, spotkała mnie niebywale miła sytuacja. W jednym z salonów, sprzedających artykuły kulturalnej potrzeby, w miarę regularnie odbieram zamówiony internetowo towar. Niedawno wchodząc z kagańcem na paszczy, zastałem jedną z kasjerek, która mi się podobała już wcześniej. Oczywiście ona też "zamaskowana". Niemniej, kobieta ma na tyle dobrą pamięć, że na wstępie znała już moje nazwisko, nie musiałem mówić kto zacz jestem. Mała gadka szmatka, urokliwa próba naciągnięcia na jakiś tam abonament, uprzejmie odparowana z mojej strony... Kobieta dostała komplement ode mnie, gdy pochwaliłem ją, że jej bla bla bla to miód na serce, dla mojej zmęczonej całym dniem osoby. Intuicja mi mówi, że podobam się jej. Z wzajemnością oczywiście ... Na pożegnanie życzyła mi miłego wieczoru (miły, nie wyświechtany ton). Niedługo wracam po kolejne zamówienie ... Co byście uczynili na moim miejscu i jak? Przyznam się, że dawno, dawno temu miałem lekko podobną sytuację, niestety wtedy byłem na etapie mocno nieśmiałym. Teraz zmieniło się to przez kilka lat.
    • By Chadeusz
      Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mniej więcej 90% powitań z nowo poznawanymi kobietami kończy się dygnięciem z ich strony.

Polega to na tym, że kiedy podaję dłoń na powitanie kobiecie, której nie znam, ona jednocześnie ugina swoje kolanko. Ostatnio miałem nawet taką sytuację na ślubie kumpla z którym się dawno nie widziałem i nie miałem okazji poznać jego kobiety. Pierwsze przywitanie było dopiero przy składaniu życzeń pod kościołem i ona również po podaniu dłoni dygnęła.

Szukałem w internecie co ten gest może oznaczać i według Wikipedia: Dygnięcie (dyg) - ukłon dziewczęcy i kobiecy, polegający na jednoczesnym ugięciu kolana oraz lekkim skłonie głowy, wraz z rozsunięciem rękami fałdów sukienki na boki. Współcześnie rzadko stosowany. Wymóg jego wykonywania związany jest z etykietą i protokołem dyplomatycznym, obowiązuje podczas ceremonii przywitania z głowami koronowanymi. Link.

Próbuję zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Może macie jakieś pomysły. Temat zakładam w rezerwacie bo zależy mi głównie na wypowiedziach Pań.
    • By SzatanKrieger
      Co o tym sądzicie bracia i siostry?

ZA SILNA KOBIETA - przyczyny i skutki —————————— PRZYCZYNY 1. Brak ojca. Wychowanie dzieci na głowie mamy. Dziewczynka dostaje skrypt: Będę sobie sama radziła w życiu. Ojciec fizycznie nieobecny - umarł, wyjeżdżał, odszedł, lub emocjonalnie nieobecny - straumatyzowany, słaby, w ruchu do śmierci etc. 2. Matka zazdrosna o córkę. Kiedy w związku rodziców są trudności, córka może wchodzić w rolę partnerki ojca. Nie chodzi tu o partnerstwo w sferze seksu( choć często zdążą się, że ojciec nieświadomie uwodzi córkę ). Chodzi o to, że ojciec poświęca córce zbyt dużo czasu lub zbyt dużo uwagi córce - zdaniem mamy oczywiście. Matka pomimo iż córkę kocha, może być o nią zazdrosna i się na niej nieświadomie odgrywać. Córka dostaje skrypt: Muszę być silna i walczyć o miłość. Najbliższa osoba( mama, a później partner ) jest wroga. 3. Nieobecna matka. Kiedy mama jest straumatyzowana, poranioną przez życie, nieobecna - córka wcześnie dostaje skrypt: „Muszę walczyć o miłość, muszę na nią zasługiwać. Jeśli wystarczająco mocno zasłużę - może wreszcie mama mnie pokocha”. 4. Parentyfikacja. Kiedy mama nie miała mamy lub musiała być „mamą dla swojej mamy” - może chcieć od swojej córki to czego nie dostała od swojej mamy. Wtedy córka dostaje skrypt: „muszę być mamą dla swojej mamy. Muszę być silna, opiekuńcza, dająca, wspierająca”. 5. Tatusiu dla ciebie wszystko. To skrypty „córeczki tatusia”. Kiedy serce dziewczynki było bliżej taty niż mamy( np dlatego, że widziała brak miłości od mamy do taty i chciała to ojcu zrekompensować ). To skrypt córek robiących kariery dla ojców, mających bycia pięknymi i zadbanymi „dla ojców”, będących silnymi dla ojców, będących „chłopczycami” dla ojców. 6. Tatusiu pokochaj mnie wreszcie. To skrypt kobiet które nie było widziane przez tatę, a bardzo potrzebowały jego miłość. Przenoszą to później na partnera - zasługują, walczą, krzyczą, dopominają się o miłość. 7. Mamo, ciociu, babciu, ja taka jak ty. Czasami bycie „za silną” wynika z uwikłania systemowego, z identyfikacji z losem jakiejś( czasem nieznanej ) kobiety. Pomimo tego, że między rodzicami była miłość i balans, córka może nieść na sobie los jakiejś, samotnej, doświadczonej przez życie kobiety. SKUTKI BYCIA „ZA SILNĄ” - Nieumiejętność brania wsparcia od innych( partnera, przyjaciół, bliskich ) - Bycie dawcą - Samotność - Wypalanie się - Przeciążanie organizmu - Głęboka tęsknota za miłością i wsparciem - Wybieranie nieobecnych i niewspierających partnerów   Źródło:  Ustawienia Systemowe Wojciech Jarczewski

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.