Jump to content

Nie locha, tylko Pani - bardzo o to proszę

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bracia,   Chyba już rozumiecie, że forum to airbag w trakcie "dzwona", rozstania czy rozwodu, i w wielu innych sytuacjach. Wchodzi tu wiele osób - także ze świata mediów, znanych i wpływowyc

Wszystko fajnie, ale niech władze forumowe zaczną od siebie, bo jak na razie w dziale o niedojrzałych emocjonalnie mężczyznach w Rezerwacie podtytuł rzecze: "Jak widać po ilości postów  w dziale znajd

Rewelacja. Taka "niewielka" zmiana w słownictwie a jak bardzo podnosi jakość forum. Geniusz tkwi w prostocie jak to mawia Ferdek Kiepski. Czas zamienić się w prawdziwego faceta Koniec z

Od tej pory tylko Pani lub kobieta. Zresztą szacunek do kobiet na Forum zawsze był propagowany a wszelka nienawiść czy pogarda wręcz piętnowana.

@Stulejman Wspaniały czy określenie "samica", które często używałem w swoich postach jest dopuszczalne? Pisałem zawsze w jednym kontekście - facetów nazywałem wtedy też samcami.

Edited by SennaRot

Rozumiem o co chodzi i się z tym zgadzam. Apeluję także o niestosowanie równie obraźliwych stwierdzeń z wykopu np. na dzieci - gówniak. Niesamowicie mnie to denerwuje.

• Like 7

Przypominam również o gramatyce i interpunkcji.... jest czas na to aby napisanego posta przeczytać i poprawić błędy. Temat był już poruszany.

Forum trzyma poziom od samego początku i niech już tak zostanie. Zasady muszą być min po to aby nie było postów od trolli i tych, którzy nie rozumieją idei oraz chcę Nas i to miejsce zaszufladkować jako wrogo nastawione i nieprzyjazne kobietom co jest po prostu bzdurą.

Wszystko fajnie, ale niech władze forumowe zaczną od siebie, bo jak na razie w dziale o niedojrzałych emocjonalnie mężczyznach w Rezerwacie podtytuł rzecze: "Jak widać po ilości postów :lol: w dziale znajdziecie to co loszki jara najbardziej  ;)". A samo słowo loszki chyba najczęściej używa Mosze Red :>

• Like 8

Trochę musztarda po obiedzie w momencie gdzie niemal w każdym temacie loch, loszek itp nie brak.Na początku nawet mnie to dziwiło, bo faktycznie trąca prostym burakiem - ale mi się podoba.Wiadomo, że to w tonie żartobliwym ale nie dla każdego...

I co z przecudnym określeniem "loszkologika"? To powinno zostać bo musi być nieco zaczepne i kuriozalne jak logika pań :)

• Like 1

Znalezione obrazy dla zapytania kultura plakat prl

Podpisuję się pod apelem Wodza z resztą ja  zawsze używam słowa "panna" nawet w odniesieniu do mężatek ale zwroty "loszkologika" lub " z loszkowego na nasze" mają swój smaczek. 

Edited by jaro670
  • Like 3

Faktycznie trochę musztarda po obiedzie, ale lepiej późno niż wcale. 

To samo odniósł bym do przeklinania typu : przyjebałbym na masie, najebałem się, napierdala mnie, dał w ryj, kutas  itd. To jest łacina podwórkowa, a nie język polski. 

Edited by Metody

@Stulejman Wspaniały Bardzo dobry pomysł, bo słowo "loszki" już praktycznie całkowicie zastąpiło słowo "panie". Jak jednak pisze @EnemyOfTheState - jak wszyscy to wszyscy.

A ja proponuję od momentu założenia tego tematu za używanie słowa "loszka, locha" L4 na 24h z marszu. Szybko to się wtedy wypleni.

• Sad 1

Rewelacja. Taka "niewielka" zmiana w słownictwie a jak bardzo podnosi jakość forum.

Geniusz tkwi w prostocie jak to mawia Ferdek Kiepski.

Czas zamienić się w prawdziwego faceta

Koniec z "loszkami" ......

swinia_27542624.jpg

........... a czas najwyższy na kobiety, panny, DAMY

lipstickpig.jpg

Jestem dumny, wypinam pierś i obowiązkowo całuje w rączkę

zdrowia Bracia

• Like 3
  • Haha 4

@Rnext Tylko nie zapominaj, że dla niektórych pań katalizator to pewnie jakieś automatyczne urządzenie do kręcenia rzęs więc i laszki skumają z loszkami :D A Laszki to nie odnosi się do kobiet Lachów? Z południowego-wschodu Polski?

Edited by Tomko

Myślę że nazywanie brzydko kobiet (locha, loszka), jest identyczne jak zachowanie kobiet, które obrażają nas bo nie spełniamy ich zachcianek. Trzeba więc pokazać klasę, że nie zachowujemy się jak one.

I nie martwcie się o to, że nie będzie to brzmiało mocno - gdy kobieta którą za zachowanie można nazwać kurwą, przeczyta o sobie "Pani" pisane dużą literą, wścieknie się znacznie gorzej, bo gdy ktoś klnie, to pokazuje że został urażony - a Pani w pewnych sytuacjach jest drwiną, pokazaniem swojej przewagi.

I to wkurza, a nie loszki, lochy, świnie itd.

Co do Reda i jego loszek, dostosuje się jak my wszyscy, bo zrozumie że to nam pomoże - z czasem gdy forum poszybuje w górę i stanie się znane z pewnej klasy, a wy zyskacie prace, nowe znajomości do biznesów i życia, że nie wspomnę o fajnym miejscu do przebywania - zrozumiecie że to miało głęboki sens.

No i dlaczego klubów nie zakładacie? Po to wybuliłem hajs na to, żebyście korzystali :>

• Marek Kotoński changed the title to Nie locha, tylko Pani - bardzo o to proszę
  • Mosze Red featured and pinned this topic

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.