Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Marek Kotoński

"Chora sekta braciasamcy.pl" - wyznania Szymona

Recommended Posts

Szanowni Bracia, oto nasz były "przyjaciel" (ten od zbierania hejterów na wykopie, by przyjechać do mojego miejsca zamieszkania) i moderator, Szymek Vincentem zwany (niektórzy z Braci go nawet gościli, dawali prezenty, bezustannie słuchali narzekań itd.), który rozpracował psychologicznie mnie, was i forum. Przy okazji chciałbym poinformować, że Sławka kilka razy zbanowano na wykopie (dostali nakaz z prokuratury i policji, wiec zrozumieli że jest poważna sprawa), więc swoją działalność przeniósł na portal eioba, który (jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują), został opuszczony przez właścicieli i moderację (nie odpowiadają na meile, nikt tego nie pilnuje; szkoda, bo to kiedyś było fajne miejsce, a teraz ludzie pouciekali), oraz jest okupowany przez jednego gościa, który rozwalił cały portal (dyl sowizdrzał). Na eioba usunąłem swoich kilkaset artykułów, autor nie ma opcji kasowania komentarzy, więc zaczęła się rzeźnia.

 

Podaję link do kolejnej odsłony tego dramatu: http://www.eioba.pl/a/5jk7/kolczing-level-praga-polnoc

 

No i przesłanie Szymka, nie widzę powodu byście nie znali jego zdania. Link: https://www.wykop.pl/link/3235341/tryptyk-starokawalerski-czesc-2-dwa-swiaty-po-latach/najnowsze/

 

@Kanister3: Odpowiem zatem ostatni raz na wezwanie. Więcej proszę mnie nie wywoływać.

@DonVincento
@donnie01
@CriticalThinker
@lufelle
@themaskator_pl
@Harmagedon
@zly_wuj
@Kamizo
@Vektor
@donnie01
@benio00 
@RedBull1973
@Ferred

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, nauczony doświadczeniem z chorą sektą braciasamcy.pl, postanowiłem nieco bardziej rozejrzeć się w temacie pt. "coaching", przy czym nie mówię tutaj broń Cię Panie Boże, o chęci zostania potencjalnym klientem jakiegoś doradcy "jak żyć". Chodziło mi bardziej o opinie ludzi korzystających z takich usług, będących na życiowych zakrętach, osób pogubionych, o niskim poczuciu własnej wartości. Chciałem dojść do prawdy, jak to naprawdę jest z tym środowiskiem, kto tam bryluje na parkietach, kto rozdaje karty, jakie metody Ci ludzie obierają. Przewaliłem sporo stron internetowych i wypowiedzi osób "po terapii", z konta znajomego wszedłem m.in na ten profil i przeleciałem go szczegółowo od góry na dół: https://pl-pl.facebook.com/zdelegalizowaccoaching/

Wnioski jakie się nasuwają po lekturze są porażające! To co wyrabia Pan Kotoński, to nic w porównaniu z innymi asami i ich oszustwami. Tzw. "kołcze" to zwykłe cwaniaczki którym niejednokrotnie wystaje słoma z butów, bezlitośnie żerujące na naiwności osób psychicznie słabych. Bezczelni, roszczeniowi, bezkarni, chamscy, gardzący swoimi klientami, niejednokrotnie tak naprawdę prymitywni, a ich twórczość to w wielkim uproszczeniu skondensowany i posklejany z różnych pseudoporadników banał.. Nie pamiętam ile opinii już przeczytałem na temat chyba najbardziej znanego trenera osobistego - Grzesiaka, jak to zniszczył ludziom życie, rozwalił ich związki, psychikę, sprowadził swoimi radami na dno, oszukał finansowo, jak to go nienawidzą. Co ciekawe, Pan Grzesiak stosował podobną taktykę do Pana Kotońskiego, krytykujących go, pozywał do sądu i groził odszkodowaniami na rzecz rzekomego uszczerbku na jego wizerunku. Czyżby metodę tą Pan Kotoński skopiował właśnie od niego?

Zresztą, niedaleko pada jabłko od jabłoni. To jak ktoś mówi (pomijam już mowę ciała) - sporo o nim dostarcza informacji. Rzutem na taśmę, aby na dobre odciąć się od tamtego chlewu i nie mieć z tym Panem oraz jego wiernymi giermkami już nigdy więcej do czynienia, wszedłem w miniony weekend na kanał radio samiec, wyszukałem audycję, w której Pan Kotoński doradza dzwoniącym do niego nieszczęśnikom, proszącym o radę. Usiądźcie w wolnej chwili i wsłuchajcie się w głosy tych ludzi, w ich intonację, w to jak formułują zdania. Tam czuć... strach, niepewność, lęk, zagubienie, brak pewności siebie. Określenie "beta" będzie tutaj dalece niewystarczające. I na takich właśnie osobach oraz przede wszystkim ich pieniądzach ludzie pokroju Pana Marka Kotońskiego bezwstydnie żerują. Ktoś zaraz powie - wolny rynek, każdy ma prawo robić co chce, jeśli znajduje na to popyt. Otóż nie, gdyż taka postawa jest zwyczajnie niemoralna i nieetyczna. Nie dziwi mnie teraz zupełnie dlaczego Pan Kotoński od zarania działalności forum obrał takie, a nie inne, dodać należy - dość prymitywne metody zarządzania i kontroli nad stadem. W tym momencie mam go rozpracowanego w 100%. 

W związku z powyższym dołączam do orędowników delegalizacji kołczingu, jako grupy i środowiska zrzeszających najgorszy ludzki element, pasożytniczy i próżniaczy w stopniu nawet większym niż klasa polityczna.

Oszuści i hochsztaplerzy. Powkładają niebieskie garnitury z brązowymi bucikami, wypożyczą CLA na 2 dni i wzbudzając zaufanie i podziw zgromadzonych na sali głupków, opowiadają im jak trzeba żyć :) Do ciężkiej k... co trzeba mieć w głowie żeby pójść na "wykład" bzdur takich cymbałów? To taki specyficzny gatunek ludzi, który przyciąga specyficzną klientelę (audycja Pana Kotońskiego - nalegam). Osoby, które trzeba co jakiś czas motywować do tego by coś ze swoim życiem robiły, a na koniec sakramentalne "fakturę prześlę mailem". Taki kolejny januszowy odłam polskiego biznesu. Wróżby u cyganki kiedyś taniej wychodziły, a i nie było całego tego zadęcia i udawania, że oto uczestniczy się w czymś ważnym i podniosłym, że oto rodzi się jakaś siła. Każdy inteligentny człowiek powinien w takiej chwili parsknąć śmiechem i wyjść. Dużo słów, mało treści i konkretne za to pitolenie pieniądze (1000 zł za 45 minut na skype) i gadanie w kółko o tym samym od lat, regres twórczy, szukanie atencji gdzie się tylko da. Skąd my to znamy?

Pozdrawiam.

 • Haha 1
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Systematycznie uprawiany sport, wcześniej kalistenika, obecnie boks, niedługo połączenie obu, coraz lepsza sytuacja finansowa, większa ambicja, o wiele większy spokój wewnętrzny, a przede wszystkim większa chęć zgłębiania swojego "wnętrza". Lepsza samoocena, radość z pozornie mało istotnych spraw, bardziej klarowna wizja przyszłości, świadomość kobiecych(ale i męskich też!) schematów, co pozwala skuteczniej radzić sobie w relacjach z ludźmi i wiele, wiele innych rzeczy, które tutaj uzyskałem i to dosłownie w kilka miesięcy zmieniając swoje życie mocno widocznie :) Także dzięki Panie, warto było wydać te pieniądze za Twoją wiedzę! :) A nie, czekaj... Nie wziąłeś ani złotówki...

 

Generalnie, nie wiem do końca z kim tam wojujesz Marku bo jest to mocno zagmatwane, ale ja za to forum Ci dziękuję, głowa do góry! :) 

 • Like 12
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę być nawet naiwnym debilem. Lubię jak ktoś obcy bardziej przejmuje się moimi pseudo-problemami, niż ja sam :D

 • Like 3
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwykła zazdrość wychodzi z tego kolesia. Markowi się udało i to widać, a jemu możliwe, że nie i teraz wylewa swoje żale i chce delegalizować coaching :lol:

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwilę po tym gdy ogłosiłem że wkładam oszczędności w spółkę, nastąpiła eskalacja oszczerstw na mój temat - nic tak nie rozjusza stróżów moralności i prawdy, jak moje plany i finanse. Oni nie wiedzą wprawdzie co będę ze wspólnikami produkował i sprzedawał, ale już wiedzą (!) że to na pewno oszustwo. 

 

Wprawdzie jakoś specjalnie nie darzę ich sympatią, ale aż się boję co się stanie, gdy znowu coś mi się uda, albo nie daj Panie dobry Boże, zarobię pieniądze - wrzaskom i oskarżeniom nie będzie końca.

 • Like 2
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

który rozpracował psychologicznie mnie, was i forum.

Dobra, ja wracam już do swojego pokoju bez klamek... 

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

I na takich właśnie osobach oraz przede wszystkim ich pieniądzach ludzie pokroju Pana Marka Kotońskiego bezwstydnie żerują.

A on co tu robił? A już wiem! Pewnie idąc za przykładem Korwina, który żeby walczyć z UE musiał się tam dostać i pobierać stosowne apanaże tak on musiał być tu moderatorem, żeby walczyć z forum! Tfu, zaraza!

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Określenie "beta" będzie tutaj dalece niewystarczające

Prawda. Tutaj trafiony wniosek, sam Pan Marek przyznaje się w swoich audycjach, że nie jest "alfa" , ale czy Pan Szymon jest alfą? No Panie Szymonie, z całym szacunkiem, ale już wolę osobę, która przyznała się do swoich słabości i tego że nie jest alfą niż człowieka, który komuś wytyka słabości. Czy alfa tak robi? Na pewno nie!

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 Tam czuć... strach, niepewność, lęk, zagubienie, brak pewności siebie

Nieprawda. Bardziej z wpisu Pana Szymona czuć te emocje, ponieważ krytykować każdy potrafi, tego czytać się nie da. Epitety na każdym kroku, argumenty ad hoc.

Dodatkowo z wyżej wymienionego wpisu czuć potężnie urażone ego.

Jedno mnie martwi, Pan Marek w ostatnim czasie zraził kilku cenionych użytkowników (np. GluX).

Może to i dobrze, bo pokazuje kto musi nad swoim ego popracować, ale warto się nad tym aspektem zastanowić. Mamy łączyć czy dzielić?

 

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

gadanie w kółko o tym samym od lat

Prawda. Przez tyle lat pracy łatwo o powtórkę tematów.

 

1 godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Oszuści i hochsztaplerzy. Powkładają niebieskie garnitury z brązowymi bucikami, wypożyczą CLA na 2 dni i wzbudzając zaufanie i podziw zgromadzonych na sali głupków, opowiadają im jak trzeba żyć

Nieprawda. Akurat ten argument bardziej pasuje do Pana Grzesiaka, Wiśniewskiego z sukces.pl, który sam o tym wprost mówi i innych kołczów z nurtu "american dream", a nie Pana Marka.

Argument mega nietrafiony!

 

Poza tym gratuluję sukcesu Panu Markowi. Zazdrośnicy pojawiają się w momentach sukcesu. Proszę się nie przejmować nimi i skupić energię na wiernych fanach, którzy oczekują szczerej i pozytywnej energii.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając możemy się dowiedzieć że nasz Kołcz mieszka u pani 60, zajada snikersy i ogólnie robi swoje videobloki jak pije browary, gdzie w pewnym momencie powinien mu się urwać film na wizji..
Nie wiem o co chodzi tym dziwnym "ludziom"...

Marku czy warto wrzucać takie treści na forum?
-nie wiem czy to nie jest karmienie przysłowiowych trolli..
Nie myślałeś o tym aby ich olać i ewentualnie dojechać jakimś prawnikiem?


p.s.
szukałem ale chętnie bym jeszcze przeczytał (tak wiem stracę swój czas) ale Marek często wspomina (na youtubie) o jakimś Sławku, co to i kto to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haters gonna hate. Po jaką cholerę się tym przejmować ? Strata cennego czasu. Jednego z najlepszych coachów, myślicieli na youtube, który ma prawie 800 k subskrybentów wyzywają od szarlatanów, sprzedawcy złudzeń, naciągaczy, a co dopiero Marka z takiej Cebulandi jak Polska. :)

 

Tak już po prostu jest i trzeba być proaktywnym, a nie reaktywnym. 

Edited by Metody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba być naprawdę mało kumatym żeby po dostaniu pisma dalej robić gnój. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stulejman Wspaniały udostępniając takie posty pokazujesz że przejmujesz się takimi ludźmi, stworzyłeś takie a nie inne miejsce w którym powinni siedzieć silni faceci, a tymczasem niestety udostępnianie tego trola jest krótko mówiąc, nie po mojemu...Twoje forum, robisz jak zechcesz, mówię tylko co ja myślę...

 

Sam dokładasz drzewo do ognia, napisał to napisał, chuj mu w dupę, wklejasz taki temat na forum i  wychodzi że sam sobie zaprzeczasz, skoro twierdzisz że Vincent jest jaki jest, a jednocześnie udostępniasz to co On napisał, pokazujesz że nie leży Ci ten koleś, że się go obawiasz w jakiś sposób, powinieneś go zlać ciepłym moczem, niech sobie piszę, skoro jest słaby, jak mniemasz,  to siła rażenia też jest słaba...

 

Rozumiem, oczekujesz naszego wsparcia, w walce z trolami itp,  ale jesteś tu szefem, wałkowanie tego tematu nie sprzyja, bo karmisz trola a trol widzi że ciągle ma tutaj swoje zabawki, mówię Ci jako serdeczny internetowy kolega, nawet najlepsza armia kiedy widzi wahającego się wodza wątpi...

 

Trzymasz go przy ''życiu'' mówiąc kolokwialnie przejmując się tym, udostępniając jego wypociny, a on tam pewnie siedzi i się cieszy, zbanowany został tyle czasu temu a nadal się tutaj ciągle pojawia, albo kończymy temat albo się bawimy jak dzieci w piaskownicy, męska decyzja, tak to tak, nie to nie...

 

 

Edited by Assasyn
 • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprawa samooceny , skutkiem czego awans w pracy, porzucenie jebniętej panny , poprawa zdrowia, kondycji. Od miesiąca szczęśliwy niepijący. Radosny człowiek pełen wdzięczności i harmonii.  Fakt Marek to potrafi ludziom zjebać beret i zniszczyć życie. No i te sumy które ze mnie wyciągnął : 44,00 + 19,97 + 0,00 + ok 100 zł donejtów.

Marku Kotoński oddaj 163,97 i moje poprzednie  życie:D

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały Jasio obraził się na wszystkich w piaskownicy

Teraz przychodzi ukradkiem w nocy i robi kupy w piasku... klasyka

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i znowu niektóre osoby reagują dziwacznie - pytania po co to wklejam, żeby olać itd. Czy wy naprawdę nie rozumiecie, że jeśli forum ma być miłym miejscem które pomaga innym, daje możliwość spędzenia miło czasu z konkretnymi ludźmi, musimy mieć dobry PR? 

 

Jeśli ktoś bezustannie używa mojego nazwiska w kontekście oszustw, przewałów, a was nazywa ofiarami z których ciągnę pieniądze, to robi nam złą opinię. A opinia dziś to połowa sukcesu - robią tak od lat, cały czas tą samą techniką.

 

Straty:

 

1. "Dowód społeczny", czyli ludzie widząc złe opinie, przejmują je i dalej rozpowszechniają, a nawet jak zobaczy taki człowiek że jest u nas fajnie, to i tak reaguje nie na fakty, tylko na swoje wyobrażenie o tym miejscu. Czyli mamy ludzi, którzy nie tylko nami gardzą, ale i często piszą o nas kalumnie dalej - nie wiedząc że zostali zrobieni w konia przez zazdrośników.

 

2. Większość mojej "kariery" przepracowałem za darmo - zawsze byłem uczciwy, nie kradłem, nie krzywdziłem - więc nie podoba mi się, że moje nazwisko jest kojarzone z przestępstwami i będę później przestrzegany jako oszołom, manipulant i bandzior. Cała grupa ludzi nad tym bezustannie pracuje, co odbije się rykoszetem na forum i w końcu na was, bo gdy społeczność jest słaba, to i możliwości (praca, znajomości, układy itd.) są mniejsze. Uderzenie we mnie, to uderzenie w was - brzmi pyszałkowato, ale jest faktem.

 

3. Takie rzeczy jak moje nerwy i zdrowie pewnie mało was interesuje, ale jak w końcu padnie zdrowie, to zamknę forum i kanał, i będzie po zabawie.

 

I jeszcze trochę ich by się znalazło.

 • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

3. Takie rzeczy jak moje nerwy i zdrowie pewnie mało was interesuje, ale jak w końcu padnie zdrowie, to zamknę forum i kanał, i będzie po zabawie.

Mimo wszystko trochę wiary w kolegów z forum ;) Ja i na pewno masa ludzi tutaj życzymy Ci jak najlepiej.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum nie upadnie nie ma opcji:) To jedyne takie miejsce w internecie, pyskują uj z nimi. Prokurator zrobi gastroskopię sławkowi i wtedy będzie inba, po latach stalkingu w końcu czuje że sam ma przesrane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie da się ukryć, że mocno mnie szarpnęli psychicznie - zemścili się że nie chciałem grać jak mi zagrają. Prawdopodobnie czeka mnie jeszcze z nimi wiele lat postępowań sądowych, zależy kogo dorwą. Więc różnie może być, np. mogę w pewnym momencie dojść do wniosku, że mnie to przerasta i trzeba ratować zdrowie, odizolować się od netu. Wtedy forum będzie zamknięte, bo kto będzie całe swoje dnie spędzał na pilnowaniu tego?

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powoli zaczynam się cieszyć , że są jełopy pociskające w tą " sektę " tym bardziej jako grupa ludzi .

Będzie pozew zbiorowy.

Jadąc dziś " pędzelino REGIO " z braku możliwości liczenia słomy w swoich butach , obserwowałem ludzi :

rurki srurki

facejebuski

pstrykacze

opierdalacze 

narzekacze itd.

Normalnie góru chorej sekty nie ma racji , że to działa no nie ? (ironia checheszkowa)

Sam mam żal do j.w. zamiast widzieć Dysney jowskie pałace wszędzie bunkry i okopy/linie frontu/obłuda i bezustanna walka o przetrwanie gatunku.

Ja myślę , że to wina Braci Wachowskich za nakręcenie trylogii (dokumentalnej ) o bio bateriach. 

 

Jednym słowem Marku to twoja droga krzyżowa za nasze grzeszne życie abyśmy stali się Wolni .

Twoje dawne cierpienie nasze przyszłe WYZWOLENIE.

Edited by Tornado
przemyślenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie "żyjątka" będą to robić bo to jest ich cel,karmią się tym  , ich myśli są tylko i wyłącznie skoncentrowane na nienawiści do ciebie i forum , zjadają strach  innych ludzi upajają się tym. I niema takiego czegoś że "odpuścisz"   oni ci nie odpuszczą,  ,to walka jasnej i ciemnej strony (może to kogoś śmieszyć ale ja tak to widzę ) LINK

 

A tak będzie za jakiś czas...

Dlaczego byłeś hejterem ? -Ja nie wiem…nie wiem .. 
LINK

 

Hejter nic nie pamięta ... hejter głupi .. Kazali mi...

LINK

 

Pamiętaj że forum to mini Państwo ;P jako Szef samozwaniec masz pod sobą 3300 obywateli ,musisz kierować dalej :D 

Edited by Voqlsky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze Marek mówi.

Ja bym chyba nie dał rady  to dużo energii i zdrowia kosztuje, ale potem ten smród ciągnie się że to wq...ia człowieka. Jak jest dobrze w firmie to prawie  szef nie potrzebny samo się nakręca, ale jak jest źle to wtedy widać jaki szef jest Dobry. Marek to wyprzedzana na kilka ruchów w przód i czuje co się święci. Możliwe że Jest w takim momencie że może Dużo zyskać ale i dużo stracić. Możliwe że tamci zbierają szyki i robią podchody, wiedzą że są słabsi razem wzięci od Marka. Trzeba wspierać się i pilnować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ci ludzie są żałośni z tym ich bólem dupy bo @Stulejman Wspaniały stworzył fajne forum, wydał dobre książki, które niejednego samca uratowały z nieciekawych sytuacji. Gdyby faceci mieli dostęp do tych treści od 13-15 roku życia, to kobiety miałyby przesrane dosłownie.

Moja rada jest taka, nie przejmować się debilami ich opinie są gówno warte skoro na forum pojawiają się nowi ludzie. Niech sobie tam jęczą w sieci. Ty masz swoje życie, rób to co kochasz. U mnie i u innych masz głęboki respekt. Rozwijaj dalej swój biznes, który jest sensowny. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpłaciłem trochę sosu dla Lenki dałem skromny donejt na forum, przekonałem się ze moje obserwacje i odczuwanie jest właściwe. A byłem naprawdę zimny skurwysyn.

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Dworzanin.Herzoga
   Przeglądając stronę główną wykopu zauważyłem, że dostała się na nią audycja Marka o samotnych matkach:
    
   https://www.wykop.pl/link/5307211/zanim-zwiazesz-sie-z-samotna-mama-z-dzieckiem-strefasamca-pl/
    
   401 wykopów/38 zakopów na tą chwilę, niezłe proporcje.
   Taka tam ciekawostka.
  • By tomekbat
   UWAGA! MUSICIE PRZEWINĄĆ DO 1:10!!!!!! NAGRANIE MA 2 GODZINY A ROZMOWA Z NERGALEM TO JEJ CZĘŚĆ. Nergal pojawia sie po godzinie.
    
   @Marek Kotoński Życzę Ci byś też kiedyś udzielał wywiadu jak załatwiłeś swoich stalkerów. To co opowiada Nergal, brzmi bardzo podobnie do Twoich doświadczeń. Nergal ogólnie mówi podobne rzeczy co Marek o zjawisku hejtu i stalkingu. 
    
   Nergal mnie zszokował że hejtował go... Doktor Medycyny. A konkretniej kobieta, lekarka... widzę spieprzenie umysłowe dotyczy również "elyt".
   Wybaczcie double post ale nie mogę już edytować a znalazłem wyciętą samą rozmowę z Nergalem....
    
    
  • By t0rek
   Cześć Bracia!

   Wpadłem na pomysl jak cwanie rozpropagować (np. na Demotywatorach, Wykopach, Kwejkach itp.) idee naszego forum. Można by tam dodawać np. logo forum - ale można rozważyć i bez i z logo.
   Np. "Nie jestem taka jak wszystkie bingo", "związek z samotną matką BINGO", Generalnie propagować red pillową wiedzę na zasadzie "bomb informacyjnych".
    
   Jak Wam się taki pomysł podoba? Sprawdzałem na szybko i nie znalazłem czegoś podobnego na forum.
  • By EMKEJ
   Witajcie,
    
   Do stworzenia tego tematu już kiedyś natknął mnie jeden fakt. Mianowicie fakt ,że dziwnym trafem artykuły o szczepieniach pojawiały się na głównej z małą ilością wykopów. 

   Stare znajezisko o odrze we Francji:

    
   Komentarze:

    
   Trochę dziwne? No tak ale myślałem ,że to jakiś błąd czy coś, bywa. 
   Swego czasu zacząłem wrzucać artykuły oraz filmiki o negatywnych skutkach szczepień. Znaleziska były prawie od razu zakopywane (mimo ,że obejrzenie filmiku czy przeczytanie artykułu zajęłoby kilka minut). Jak to się mówi "zakop w ciemno". Rzadny z moich wykopów nie przetrwał dłużej niż 30m-1h. 
   Oto kilka przypadków:
    
   https://www.wykop.pl/link/4648669/bill-gates-former-doctor-says-billionaire-refused-to-vaccinate-his/
   https://www.wykop.pl/link/4664175/senator-jose-peralta-zmarl-2-tyg-po-szczepieniu-przeciwko-grypie/
   https://www.wykop.pl/link/4723065/rakotworczy-glifosat-znaleziony-w-szczepionkach-odkrywamy-zakryte/
   https://www.wykop.pl/link/4758545/naukowcy-brytyjscy-aluminium-ze-szczepionek-powoduje-autyzm/
    
   Mam swoje zdanie na ten temat. Po prostu pewni użytkownicy tego portalu mają za zadanie zakopywać wszystkie niewygodne info aby to się nie dostało do głównej i aby więcej ludzi tego nie przeczytała. Hasztag polityka to jakiś ponury żart, a jakiekolwiek artykuły spoza kręgu "opiniotwórczych" są uznawane za fanaberie. 
    
   TL:DR
   Imo nie warto czytać tego portalu, a już tym bardziej brać na serio co tam ludzie piszą. Jest to fajny portal do oglądania zdjęć śmiesznych kotków czy innych zwierzaków ale nic na serio. 
  • By Marek Kotoński
   Mówili - nie ma żadnych postępowań, przesłuchań, Kotoński kłamie, manipuluje, wymyśla.
    
   Mówili - Kotoński upadnie, jesteśmy wszyscy jak jedna, wielka miotła, która oczyści internet z mizoginistycznego plugastwa.
    
   Mówili - i klepali się po ramionach, motywując się wzajemnie do kolejnych przestępstw, każdy pewny swego druha...
    
   ------------------
    
   A teraz stan faktyczny:
    
   1. Postępowania się toczą, niektóre są zamykane z sukcesami gdzie ustalono sprawców i metody działania. 
    
   2. Wielu chojraków internetowych przyznaje się do tego co zrobili, i mocno nieprawilnie mówi co zrobili koledzy - w wielkim zapale, nawet gdy przesłuchujący nie pytają
    
   3. Druhowie, ziomeczki i przyjaciele kończą się na posterunku, stojąc przed policyjnym fotografem ze zrezygnowaną miną (Adrian, nie wiedziałem że ważysz na oko grubo ponad 110kg, i nie są to mięśnie )
    
   4. Ziomeczki dziwnie zapominają powiedzieć swoim kolegom, co i kiedy zeznali, a nieświadomi koledzy dalej śmieszkują w obecności konfidentów
    
   5. 179 stron akt gdzie ziomeczek śpiewał jak skowronek. Dziękuję za tę wiedzę
    
   6. Adi, za Twoją nieocenioną pomoc w innych sprawach chciałbym Ci wybaczyć, ale nie mogę - pozew z obszernym uzasadnieniem jest już szykowany
    

    
    

    

    
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.