Skocz do zawartości

Dzisiaj porządnych facetów już nie ma ...


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

W prawym górnym okienku boiska jakiś "wysiłek" już jest, dupę trza ustawicznie rzeźbić, skutecznie absorbować uwagę misia co by nie miał sił i okazji aby zwracać uwagę na konkurencję, a przede wszystkim: pracować nad transferem jego zasobów i prać, prać mu mózg, aby rycerz się starał i chciał lśnić coraz bardziej.

W każdym razie, przyznajcie sami, że Pani Lisa Concepcion, nie dość, że nie owija w bawełnę to całkiem apetycznie wygląda jak na jej 46 wiosen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 29.10.2017 at 6:15 PM, manygguh said:

Bez spiny. Im starsza tym ta lista będzie się zmniejszać wprost proporcjonalnie do wieku.

 

Teraz ma szczytowe SMV, więc wybrzydza. Teraz jest: następny, następny, chcę lepszego, zasługuje na więcej, następny. Jak dojdzie dościany to będzie: byle jaki, byle był. Standard.

Jestes w bledzie na 220%.

Starsza juz nie chce sie tylko bzykac bo bzykala sie 1000 razy ze stoma facetami skromnie liczac a kolejnego moze miec w 20 minut.

Teraz to ona chce "faceta z klasą, takiego co nie mysli tylko o sexie".

Sexem juz rzyga. Chce stabilnosci i gwarancji.

Nie darmo zareczynowy pierscionek kosztuje dwie pensje.

 

Dlugo bedziesz tanczyl zanim jej wlozysz.

Generalnie granica w miare swobodnego sexu to plusminus 30-33 lata.

Dwudziestka-25 lat zgwalci ciebie, potem jest coraz trudniej.

Jedyna opcja - obrabiac minimum 5 dup jednoczesnie.

Wtedy nie widac twojej checi ani przymusu sexu DZIS.

Kazdej mowisz "nie spiesz sie, mamy cale zycie".

Nawet moja stala dupa czula te projekcję.

One to wyczuwaja, BRAK GŁODU.

MAM W DUPIE TO CZY MI DASZ ale nie mysl ze bede tanczyl dookola ciebie az mi korzenie (znaczy sie - jeden korzen) uschna.

 

Gdybym mial tyle dolarow ile razy widzialem to w oczach kobiet bylbym bogatszy od Sorosa.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue Ja tylko dodam, że nie da się udawać stylu o jakim napisał JoeBlue.

Trzeba ten stan wewnętrznie czuć. Wszelkie udawanie, że nie zależy Ci na seksie, a na serio ciśnie Cię i nie masz innych opcji, to kobieta z łatwością wyczuje.

Są tego uczone od najmłodszych lat.

 

Ze swoich obserwacji widać, że max 20% facetów ma tak. Może u kogoś w innym środowisku to więcej. 

 

 

I jeszcze jedna prosta rzecz. Musisz być atrakcyjny seksualnie dla danej Pani :)

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi dziewczyna nie chce dać albo czeka w nieskończoność to odchodzę do innej.
 

52 minuty temu, PewnySiebie napisał:

I jeszcze jedna prosta rzecz. Musisz być atrakcyjny seksualnie dla danej Pani

Wystarczy być trochę przystojny. Zrobić jakąś tam rzeźbę na siłce czy gdzieś indziej. Jak widzisz, że brzuch Ci rośnie to mnie wpierdalać żarcia i będzie dobrze.

Ja nie mogę patrzeć na facetów co im brzuchy wiszą szczególnie na plażach. Kurwa jakiś meksyk z tym jest. Większość z brzuchami w 3 miesiącu ciąży. Skoro mnie to wkurwia jak widzę to co dopiero kobiety?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, slavex said:

Przewijam listę tematów i przed chwilą taka sentencja mi na myśl przyszła.

 

 

 

Dzisiaj porządnych kobiet już nie ma...

 

 

 

Ba dum tsss...

On 29.01.2018 at 9:20 PM, PewnySiebie said:

@JoeBlue Ja tylko dodam, że nie da się udawać stylu o jakim napisał JoeBlue.

Trzeba ten stan wewnętrznie czuć. Wszelkie udawanie, że nie zależy Ci na seksie, a na serio ciśnie Cię i nie masz innych opcji, to kobieta z łatwością wyczuje.

Są tego uczone od najmłodszych lat.

 

I jeszcze jedna prosta rzecz. Musisz być atrakcyjny seksualnie dla danej Pani

1. Owszem. Nad tym trzeba popracowac.

Udawanie kobiety widza na kilometr w nocy.

 

2. Dla danej pani. Yes. Trafiles w punkt.

Nie znaczy to ze trzeba byc fizycznie atrakcyjnym. One szukaja czego innego. Google sa pelne rad na ten temat.

Musisz trafic w jej slaby punkt, to wszystko.

Gdyby chodzilo o bycie przystojnym - do dzis bylbym dziewicem.

Niestety nie moge powiedziec nic o swoich statystykach panienek ktorych cipke zwiedzalem.

Nie raz pisalem o trzymaniu jezyka za zebami wiec sam po prostu musze tego przestrzegac.

 

slavex:

Masz zla definicje porzadnych panienek.

Znam takie.

To te ktorym proponowalem niezla kase za sex bez wczesniejszego pieprzenia o milosci a one powiedzialy NIE.

Chcialy kasy jak wszystkie ale nie poszly na dawanie dupy za kase choc je bzykalem BEZ kasy gdy byl emocjonalny zwiazek.

DZIS moze juz takich nie ma, wszystkich narazie nie sprawdzilem. Dwa miliardy to troche duzo.

Nie mam tyle czasu i wdzieku ktory skraca negocjacje.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.