Skocz do zawartości

Popek chce zostać posłem?!


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia Popek chce zostać posłem :blink: Prawdopodobnie wystartuje na posła z listy partii Korwina, z którym ostatnio się zadawał. Wgl Popek siedział w więzieniu. Człowiek z wyrokiem może zostać posłem?

http://wmeritum.pl/popek-trafi-sejmu-ta-deklaracja-zaskoczyla-wszystkich-wystartuje-posla-niedlugo-wideo/203606 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W więzieniu siedziało wiele wybitnych jednostek - ale Popek jest wybitny głównie w sprzedawaniu dzieciakom wizji koksu, dziwek i przestępstw. Szanuję go jako twórcę, lubię jego hity, ale jeśli zostanie posłem, to będzie to kompletne nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już byle gówno może zostać posłem na to wygląda. Cóż więcej tu komentować. Ja byłem zwolennikiem Korwina, ale jeśli to okaże się prawdą to ręce opadają. JKM jest po prostu samoorającą się maszyną, nic do tego chłopa nie trafia. Może to i dobrze. Szkoda tylko, że Korwin jest jednocześnie sterem i dziurą w swoim okręcie. Miał dużo fajnych młodych ludzi z energią do działania, ale przez swoje bezrefleksynje pierdolenie na wiecach i w TV narobił więcej szkód niż pożytku.

A ja to mam w dupie, nic mnie już nie zdziwi :) 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zawsze zastanawiało jak wszelkiej rodzaju indywidua które dopchały się do koryta. Dostawały dopuszczenie do dostępu do informacji niejawnych. W tym celu takie osoby składają tzw. ankietę bezpieczeństwa osobowego. W niektórych przypadkach służby musiały się nieźle nagimnastykować aby wydać takie zaświadczenie. 

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Człowiek z wyrokiem może zostać posłem?

W przypadku większości przestępstw obowiązuje zatarcie skazania, po odbyciu kary/ upływie czasu warunkowego zawieszenia + 5 lat (3 lata na wniosek skazanego.

 

Później taką jednostkę traktuje się jako niekaraną. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EnemyOfTheState napisał:

Tak BTW, Korwin stracił już sporą część elektoratu na rzecz Kukiza, więc tak czy siak z tej mąki chleba nie będzie. 

 

Ale będzie rozgłos dla Popka = kasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

Popek chce zostać posłem :blink:

Krzysztof Bęgowski chciał zostać kobietą, czy mu wyszło, oceńcie sami. Nie, żebym coś sugerował :D 

Na szczęście większość fanów Popka głosować raczej nie może więc życzę mu powodzenia :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba jak najbardziej na miejscu. Inteligentna i zaradna. Wóda, narkotyki, panienki, hajs. Możemy spać spokojnie.

popek_monster_headshot.jpg?1464730704

O ile rzesza bezjajecznych garniturów zaprzedawała Polskę o tyle pan z fotografii wszystko odzyska jak i wyssie wszystkie bogactwa z unii europejskiej.

Patrząc na wygląd nowego posła podejrzewam, że partia Korwin zmieni nazwę na "REPTILIANIE PL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Mosze Red said:

zości przestępstw obowiązuje zatarcie skazania, po odbyciu kary/ upływie czasu warunkowego zawieszenia + 5 lat (3 lata na wniosek skazanego.

 

Ilu chłopa z tego skorzystało... Długo by wymieniać... Pop ma taki fame ze chyba wejdzie... Sam nie wiem co o tym mam myślec... Kariera jak za oceanem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Popek ma wielu fanów, potencjalnych wyborców. Wszystko się zgadza.

Jak Arnold został gubernatorem, jak nie to, że był bardzo popularny jako aktor filmów akcji. Paweł Papke, siatkarz, też chyba był posłem, a sam mówił, ze nie ma zielonego pojęcia o polityce. 

  Korwin ma rację w pewnym temacie : demokracja to rządy większości, a większość jest zawsze głupia. 

 Mój historyk mówił : jaki rząd, tacy wyborcy. 

 Światłe umysły są zawsze w marginalnej opozycji, bo jak przeciętny lud ma ich zrozumieć ? Do nich dociera najbanajlniejszy przekaz oparty na prostych emocjach, a nie na myśleniu systemowym, strategicznym.

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.