Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- duuuuży dystans pary ślubnej przy założeniu że nie jest to prowokacja

- moim zdaniem narusza granice dobrego smaku bo jak by nie podchodzić do tematu fotografii ślubnych to jednak jakiś poziom powinny sobą reprezentować

- podobna fota już gdzieś kursowała, fotograf się podpisał bo nic jak skandal czy naruszenie pewnych zasad czy norm nie rozrusza mu biznesu czy da darmowy rozgłos - fotek ślubnych jest brud na necie i ludzie obojętnie je oglądają i ciężko zachwycić ciekawym kadrem a tu fote obejrzało już w cholerę ludzi którzy nawet na codzień nie zaglądają na neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno pomysł na tą fotkę podrzuciła matka panny młodej...

 

Jak dla mnie to żenada. Ciekawe jak to wytłumaczą swoim przyszłym dzieciom ?

 

Autor fotografii też "profesjonalista", skoro decyduje się na takie popisowe foty.

 

Świat się kończy :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor najwidoczniej zauważył, że kontrowersja Przyciąga najszybciej bije rynek (np. cypis, popek, put-in itd.) i postanowił w związku z tym wynaleźć coś w ramach prezentacji swoich usług działalności.

   Tylko do jakich społeczniaków klientów to ma zamiar trafiać

dres%20na%20slub.jpg

Edytowane przez eDavid9304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Widać, że moda przyszła z zachodu. Tam jednak trochę chyba przegięli pałę i był mały skandal :P

 

Edit. Nie wyświetliło mi poprzedniej wypowiedzi, ale filmik jako uaktualnienie :)

Pojawił się wątek tytułowego zdjęcia.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalność Zachodu wpadła w schizofrenie jeżeli chodzi o seksualność. Z jednej strony pruderia kościelna, z drugiej strony puszczają coraz bardziej (zdrowe) hamulce i brakuje ludziom wstydu (tak, normalne odczucie, które chroni przed ekshibicjonizmem). Dla mnie intymność w czasie seksu to podstawa czy też krępuję się z pocałunkiem francuskim w miejscu publicznym. Islam w Europie ma podobną sytuację, z jednej strony patrole szariatu, z drugiej muzułmanki masowo dokonują rekonstrukcji błony dziewiczej. Ocenę takich postaw pozostawiam Waszej ocenie. ;) Dla mnie takie sytuacje przypominają mi to co się działo w Czarnobylu przed tragedią.

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie bezczelna prowokacja i próba wywołania gównoburzy. Normalni ludzie się z takimi rzeczami nie afiszują - to jest naturalne, że się takie rzeczy robi w zaciszu a nie w "świetle kamer". Taka ludzka natura , tym się od szympansów różnimy. Niewiele ale jednak.

Skoro ktoś się z tym afiszuje to ewidentnie mu o coś chodzi - (wątpliwy) poklask, uwagę i sławę (nie ważne co mówią, ważne żeby mówili) a może jakieś polityczne cele (kto tak naprawdę zapłacił za to zdjęcie ten miał w tym interes - tego akurat najtrudniej się dowiedzieć bo zainteresowane strony będą to ukrywać z wiadomych względów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.