Skocz do zawartości

Oczami Mężczyzny - co to ku*wa jest?


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

@Ancalagon fakt, nie doczytałem, dzięki.

 

Na mojej fejsbukowej tablicy jedna koleżanka znowu udostępniła post kolejnego fun page'a o mężczyznach dla kobiet :lol: 

https://www.facebook.com/OnPo30/?hc_ref=ARS96djzSk54in7ojtrLQuqFID8LEQU4srXcWn0D0r2TIwjKEEpfFzfdwB9i0zHy1PI&fref=nf

 

On po 30 - tak się nazywa ten page.

 

Nawiasem mówiąc, jestem wku*wiony tym wszystkim...O co kuźwa chodzi skąd ta moda się wzięła do cholery? :o 

 

Chcesz zbudować fun page'a o dużym zasięgu? Zrób content dla głupich bab i napisz jaki powinien być prawdziwy mężczyzna.

O zgrozo, nie ma czegoś podobnego o kobietach, chociaż sam zbierałem się do pisania, to niestety nie mam na to czasu. 

 

Pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Carl93m napisał:

O co kuźwa chodzi skąd ta moda się wzięła do cholery?

Nie wiem skąd się wzięła ale domyślam się po co. Mianowicie, chodzi o dobicie i tak już leżącej i kwiczącej płci męskiej.

 

Młode jurne chłopaki w dwu tygodniowym związku z laską 8/10 chętnie poczytają co zrobić aby księżniczka była zadowolona. Gdy zastosują się do rad podawanych na wspomnianych stronach zostanie po nich (chłopakach) proch i pył a księżniczka i tak nie będzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś zwęszył hajs i bezczelnie sieje populizm albo sam szuka poparcia społecznego dla swojej zbeciałości. Nie widzę sensu aby mężczyzna "spełniony" siedział i wypisywał "gupoty" na temat jak być "praffciwym" mężczyzną. No proszę was to, przecież żałosne. Ciągle mam w głowie ten tandetny cytat zaczerpnięty z "Oczami mężczyzny" jak gdyby naczytał się harlekinów pokroju "50 twarzy greya". Blog raczej powinien mieć nazwę: "Co ja robię ze swoim życiem?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.