Skocz do zawartości

Czy rzeczywiście przejmujemy tę władzę?


azagoth

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Myślę sobie od kilku tygodni jak można wspomóc i wzmocnić przekaz tego forum. Poruszane są tutaj naprawdę ważne tematy i przekazywane wartościowe informacje. Jednak nie docierają one do szerokiej publiczności. Z różnych powodów.

Jednym z bardzo istotnych aspektów tejże sytuacji jest moim zdaniem fakt, iż osoby piszące na tym forum są anonimowe. Praktycznie jedynie Marek jest osobą, która przedstawia się z imienia i nazwiska oraz pokazuje publicznie swe oblicze, prezentując odważnie swoje poglądy i przekonania :).

 

Na forum mamy przedstawicieli wielu profesji cieszących się uznaniem jak prawników, lekarzy, przedsiębiorców jak również mężczyzn, którzy pracują w zwyczajnych zwodach - pewnie przekrój całego społeczeństwa. W Internecie wszyscy jesteśmy sobie równi (co jest wspaniałe) lecz ta równość połączona z anonimowością powoduje również zmniejszenie siły przekazu. Każdy oprócz Marka jest tutaj po prostu nickiem (rozumiem dlaczego). Świat zewnętrzny może to postrzegać jako słabość i chowanie się za nickami

 

Jak myślicie - czy ujawnienie się (niekoniecznie teraz) przynajmniej niektórych wartościowych osób z forum wzmocniłoby siłę przekazu i pozwoliło dotrzeć dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest za wcześnie. Najpierw ruch musi się skrystalizować, całkowicie odciąć od oszołomów, żeby nie mieć łatki zakompleksionych, sfrustrowanych pierdolniętych co mieszkają u matki w piwnicy. Należy komentować każde wydarzenie społeczne jakie się dzieje związane z tym naszym ruchem i z czasem reasercherzy zaczną dostrzegać coś takiego i wtedy jak pojawią się "autorytety" sprawią, że ruch się uwierzytelni. W przeciwnym razie będzie to na zasadzie "patrz ten XYZ tych pierdolniętych wspiera, pewnie pedał, albo od tych pieniędzy mu się w głowie popierdoliło i zamiast normalnie kobietę znaleźć, to mu odpierdala".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście z Matrixa i zrozumienie schematów rządzących tym światem to efekt długotrwałej pracy i przyswajania wiedzy. Wątpię aby akurat to dało się zrobić z pozycji tzw autorytetów. Zwłaszcza że, mielibyśmy kontrę w postaci autorytety z Forum VS autorytety świata mediów społecznych matrixowyh. 

 

Jedyną Naszą bronią jest wiedza i prawda, której nie da się podważyć w realnym życiu. Przedstawiamy PRAWDZIWE i funkcjonujące w tym świece schematy. Kto zrozumie już na zawsze zostaje po tej stronie. Świat staję się inny, zrozumiały.

 

Ale aby do tego dojść trzeba włożyć dużo pracy nad zdobyciem wiedzy i nad samym sobą (min przeprogramowanie wzorców podświadomości).

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, azagoth napisał:

Myślę sobie od kilku tygodni jak można wspomóc i wzmocnić przekaz tego forum.

Chłopie... wyjdź na zewnątrz, odstaw internety. 

Forum radzi sobie dobrze, ten kto ma tutaj trafić trafi na pewno a  takie rzeczy jak 

 

49 minut temu, azagoth napisał:

Jak myślicie - czy ujawnienie się (niekoniecznie teraz) przynajmniej niektórych wartościowych osób z forum wzmocniłoby siłę przekazu i pozwoliło dotrzeć dalej?

... zostaw.

Swoim życiem i przekazem się zatroszcz. Reszta out.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest doby pomysł. Ujawnienie się wielu ludziom mogłoby tylko zaszkodzić. Nie tylko przez istnienie tzw. matrixa, ale także przez to, że tutaj własciwie można napisać wszystko co się myśli na każdy temat. Ja traktuje to bardzo osobiście i nie chciałbym, żeby ktoś z mojej rodziny/ znajomych przeczytał moje posty, bo wywołałoby to wiele problemów.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dzielimy się wiedzą mającą dużą moc, mogącą być wykorzystaną w różny sposób (np manipulacje). Skuteczną. Po co inni realnie mają wiedzieć personalnie, że znamy zasady działania schematów. Gdyby na Forum trzeba było się ujawniać wielu wartościowych osób tutaj by nie było. Za to pojawiło by się wielu "wartościowych" chcących zrobić "karierę" na ścieżce Marka.

Edytowane przez SennaRot
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ważni ludzie stąd się ujawnili, ekipa z wykopu (ale nie tylko oni) zniszczyli by im życie. Musicie się ukrywać, nie ufać innym forumowiczom miło z wami piszącymi i wyciągającymi informacje - realia są takie, że to co wiemy jest solą w oku nie tylko zwykłych, zawistno - zazdrosnych robaków typu Sławek, Redbull, Rysiek czy Szynek, ale i dużo mocniejszych sił.

 

Dzięki tej wiedzy nie wchodzimy w gnój, mamy szansę być szczęśliwszymi, oraz nie nabieramy się na kłamstwa manipulantów - zabieramy bestiom dobre życie i władzę. 

 

Broń Panie dobry Boże się ujawniać. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem błędem jest że nie ma książek @Stulejman Wspaniały w dużych książko-szopach typu empik, świat książki ,matras czy jak mu tam. 

Ja sam trafiłem tu tędy owędy przez pole Molędy  a mogło być dużo łatwiej i wcześniej np kupując książkę których przeglądam masę będąc w tych przybytkach.

Zdaję sobie sprawę że jest to spory wysiłek organizacyjny ale gra warta świeczki bo sporo chłopaków się nawróci a i Wódz zmieni ciastka z lidla na belgijskie czekoladki przy okazji :).

Myślałeś o tym Marku ? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaro670 napisał:

Moim zdaniem błędem jest że nie ma książek @Stulejman Wspaniały w dużych książko-szopach typu empik, świat książki ,matras czy jak mu tam. 

Ja sam trafiłem tu tędy owędy przez pole Molędy  a mogło być dużo łatwiej i wcześniej np kupując książkę których przeglądam masę będąc w tych przybytkach.

Zdaję sobie sprawę że jest to spory wysiłek organizacyjny ale gra warta świeczki bo sporo chłopaków się nawróci a i Wódz zmieni ciastka z lidla na belgijskie czekoladki przy okazji :).

Myślałeś o tym Marku ? 

 

 

Myślę że to dobra droga.

Sam trafiłem na arty. Marka na "3obieg"pózniej szukałem książki w papierowniach i nigdzie nie znalazłem, jakoś pózniej trafiłem tutaj...

Marek pomyśl o tym , papier przetrwa więcej niż e-booki, cd, pen-drive ,zawsze można jakiś projekt podeprzeć finansowo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek poruszał w audycjach o atakach hakerów próbujących zniszczyć forum. Aż strach pomyśleć co by się działo po rozreklamowaniu portalu. Pewnie nowych członków by przybyło, ale skala nienawiści i hejtu byłaby nieporównywalnie większa. Podejrzewam że mogłoby to przeszkodzić w technicznym działaniu forum. Serwery mogłyby nie przetworzyć takiej fali nienawiści. Mówiąc kolokwialnie, rura by się zatkała.

 

Możesz przeprowadzić małe doświadczenie na sobie. Podczas jakiegoś większego zjazdu rodziny, chrzcin czy jakichś urodzin dziadka przedstaw swoje matrixowe poglądy na temat rodziny bądź religii :lol:

A gdybyś do tego dołożył jeszcze , że jesteś zarejestrowanym na takim a takim forum to uznaliby Cię za satanistę.:lol:

 

Co jest do wszystkiego, jest do niczego. W świecie pełnym srajbuków i innych takich, to forum przybrało formę małego powstania przeciw ruchowi nieświadomego ogółu.

Każdemu użytkownikowi można przypiąć łatkę wyjątkowości. Taki internetowy "underground", metro pełne wiedzy dla wyjątkowych. Hmmm nawet to......sexy jest;)

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.