Skocz do zawartości

Przeszczep włosów - macie jakieś doświadczenia?


verde

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Rnext napisał:

No mam pytania:

- jak niska była Twoja samoocena?

- zrobiłeś to żeby przypodobać się kobietom czy facetom?

- czego jeszcze w sobie nie akceptujesz?

- co się zmieniło po przeszczepie?

Chodzilo o pytania dotyczace zabiegu, a nie mojej osoby. Smieszny jestes, jezeli sadzis ze Bede się tłumaczył ze swoich decyzji na jakimś forum forum:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuł

W skrócie chodzi o to że kobieta przed ślubem zrobiła kilka operacji plastycznych przez co ukryła swoją "brzydka genetykę" i urodziła dzieci które także były brzydkie, maż ją pozwał o oszustwo -wygrał

 

Problem podobny tak mi się wydaje osoby które chcą przeszczepić włosy coś chcą ukryć, swoje niedoskonałości, "nieatrakcyjny" fenotyp ?

 

Edytowane przez qpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _EndrYou napisał:

Chodzilo o pytania dotyczace zabiegu

Takie pytania to się zadaje lekarzowi w klinice który się przeszczepami zajmuje, kogo obchodzi Twój indywidualny przypadek nie mający odniesienia do większości?

Najciekawsze są właśnie motywy takiego działania już tak młodym wieku 23 lat, bo problem to Ty ewidentnie miałeś w głowie - a nie na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jebak Leśny napisał:

Takie pytania to się zadaje lekarzowi w klinice który się przeszczepami zajmuje, kogo obchodzi Twój indywidualny przypadek nie mający odniesienia do większości?

Najciekawsze są właśnie motywy takiego działania już tak młodym wieku 23 lat, bo problem to Ty ewidentnie miałeś w głowie - a nie na głowie...

Przeczytaj co napisał założyciel wątku i przestań sie pograzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_EndrYou o tym co bałaganem jest a co nie, decyduje moderacja, nie Ty. Ledwie przyszedłeś i już się próbujesz szarogęsić.

 

2 godziny temu, _EndrYou napisał:

Chodzilo o pytania dotyczace zabiegu

Postaraj się więc klarowniej formułować wypowiedzi. Twoja propozycja była jasna: "Odpowiem na nurtujące was pytania". Jednocześnie sugerował bym pisanie zaimków osobowych wielką literą.

 

W kwestii mojej śmieszności (choć osobiście uważam że raczej jestem straszny) - moje pytania miały charakter retoryczny, nie oczekiwałem odpowiedzi, ponieważ je znam. Ale być może należysz do typu ludzi, którym całkowicie obca jest jakakolwiek autorefleksja, co wiecej, przyjmujesz to co czytasz czysto literalnie (jak nie przymierzając instrukcję obsługi pralki), nie wchodząc nawet na najniższy poziom abstrakcji. Dlatego również nie rozumiesz nic z tego co i po co napisał @Jebak Leśny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kłocic się z Endryou czy jest słaby i  jaka ma samoocenę ,osobiście poczytalbym jego opinię na temat tego zabiegu (min.cenę jaką musiał zaplacić i czy jest zadowolony z efektów) . Prawdopodobnie twórcę tematu też to interesuje :) a Endryou jest jedyną osobą która taki zabeg przeszła na forum ,więc dajmy mu szanse się wypowiedzieć

Edytowane przez bolek2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2017 o 19:25, _EndrYou napisał:

Witam,

W wieku 23lat przeszedłem przeszczep włosów.
Odpowiem na nurtujące was pytania ;) 

1. Gdzie robiłeś przeszczep i jaką metodą.
2. Ile Cię to kosztowało w sumie.
3. Czy musiałeś po tym coś dodatkowo robić, żeby utrzymywać nowe włosy?

Dodatkowo mógłbyś wrzucić tutaj zdjęcie głowy przed i po. Pewnie takie masz? Twarzy przecież nie musisz pokazywać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest dla mnie i myślę, że nie tylko dla mnie jak wchodzi jakiś świeżak i chce wszystkich ustawiać. Proponuję grzeczniej, bo to nie piaskownica tylko forum, na którym bywa "co nieco" ludzi i nikt nie chciałby być niemiło traktowany. To jest naprawdę porażające i w moim odczuciu bardzo mało "bą tą". 

@bolek2006 Nikt się nie kłóci, tylko zwraca uwagę a to chyba można robić, prawda? Może niektórzy nie zwracają uwagi na takie rzeczy ale jak widać nasz moderator i nie tylko już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
On ‎08‎/‎10‎/‎2017 at 10:03 PM, kryss said:

Na Mnie łysy lekarz spojrzał.....

A kurwa myślisz że jak by coś było to był bym łysy?

Miałem podobnie, poszedłem do mojego GP i zapytałem - co robić i dopiero zobaczyłem, ze on łysy jak kolano i zaczelismy sie smiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie słyszę , że  jak pojawiają się zakola to mamy do czynienia z łysieniem androgenowym i jest to dziedziczne czyżby?. Jeśli pójdziemy do trychologa będzie nam ładował papki z     witaminami z grupy b.  Jest lek na łysienie minoxidil 15% bodajże Po zażyciu włosy zaczynają odrastać , ale gdy przerywamy kuracje włosy wypadają. Więc w moim mniemaniu problem jest z krążeniem krwi , dlaczego po bokach włosy nie wypadają a na czubku głowy już tak ?. Co te włosy na czubku głowy i skroniach są od macochy? I teraz moje pytanie  Czy często zdarzają ci się zimne dłonie lub nogi albo często masz je zdrętwiałe. Dlaczego faceci z krajów azjatyckich o wiele mniej łysieją? Bo zażywają  dużą ilość soj a wiadomo soja dobrze wpływa na ukrwienie i zażywają więcej warzyw. Często widuje azjatów i spora grupka z nich jest łysa , bo już nie ta dieta. Także spora grupa dziewczyn ma bardzo rzadkie włosy . I ja uważam że problem jest w diecie za dużo cukrów a za mało owoców warzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojkr napisał:

 

Na łyso człowiek wygląda poważniej.

;)

Jak jest dobrze zbudowany to jeszcze jeszcze. Jak jest chudy tak jak ja, to wygląda komicznie. Ja golę sobie teraz głowę co półtorej tygodnia i niech mi nikt nie wmówi, że jest to przyjemna czynność. Bezsensowna strata czasu. Ludzie się tutaj chwalą, że "Ja się golę na łyso i czuję się zajebiście!". Ale czy ja mam kopiować czyjeś samopoczucie i wmawiać sobie, że jest fajnie? Nie jest fajnie. Już nie chodzi o same dupy, na mnie ludzie generalnie źle patrzą jak się ogolę na łyso, to jest ewidentne. Ktoś tutaj znowu wyskoczy z argumentem "Niech cię nie obchodzi opinia ludzi" - odpowiadam: - To jest ich reakcja na łysą głowę, nawet nie muszą nic mówić.

Edytowane przez verde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, verde napisał:

Ja golę sobie teraz głowę co półtorej tygodnia i niech mi nikt nie wmówi, że jest to przyjemna czynność. Bezsensowna strata czasu

Na cholerę czekasz aż Ci te resztki kudłów odrosną na tyle, żeby ciężko to było zgolić? Najlepiej czerep golić co jakieś 3-5 dni przy okazji golenia japy.Przy tak małym odroście maszynka idzie po czaszce jak łyżwa po lodzie i zajmuje to kilka minut - nawet gdy maszynka jest tępa na tyle, że już ryja nie idzie nią obrobić.

 

13 minut temu, verde napisał:

Ludzie się tutaj chwalą, że "Ja się golę na łyso i czuję się zajebiście!

Kwesta samo akceptacji, jeśli sam tego nie przerobisz to zawsze będziesz miał z tym problem.

 

14 minut temu, verde napisał:

Już nie chodzi o same dupy, na mnie ludzie generalnie źle patrzą jak się ogolę na łyso, to jest ewidentne

Ludzie źle patrzą bo w tym zaścianku europy łysy łeb jest bezpośrednio kojarzony co najmniej z kryminałem, skinem lub innym patogenem.Co do dup to problem znowu masz w swoim łbie zaprogramowanym błędnymi przekonaniami o czyichś wymaganiach.Z pewnością prędzej wpadniesz w oko jakieś lasce ogolony na zero jak "bandzior" niż jak sierota która pomimo braków w sierści desperacko hoduje ochłapy i robi zaczesz.Masa kobiet lubi łysoli, ale jak będziesz podchodził do każdej z przekonaniem, że w jej oczach wyglądasz na pewno jak gówno to od razu utnij sobie jajca bo się nie przydadzą - bez obrazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Na cholerę czekasz aż Ci te resztki kudłów odrosną na tyle, żeby ciężko to było zgolić? Najlepiej czerep golić co jakieś 3-5 dni przy okazji golenia japy.Przy tak małym odroście maszynka idzie po czaszce jak łyżwa po lodzie i zajmuje to kilka minut - nawet gdy maszynka jest tępa na tyle, że już ryja nie idzie nią obrobić.

 

 

Przecież to na jedno wychodzi. Golenie co 12-14 zajmuje kilkanaście minut. Czyli w sumie tyle, ile bym golił co 3-5 dni.

Ja nikogo nie zniechęcam do bycia łysym, wolna wola, ale też nikt mnie do tego nie namawia, bo nikt nie jestem mną i w mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli jest tu jakaś osoba, która w ciągu najbliższego roku zamierza zdecydować się na przeszczep włosów, to proszę o kontakt. Ja w przyszłym roku zamierzam go zrobić. W tym momencie myślę o klinicie dr Marala. O którym na polskim forum o łysieniu są dobre opinie i widać efekty w postaci zdjęć przed i po.

http://www.maralhairklinik.com/


Ale może w ciągu kilku miesięcy zmienię swoje zdanie. Jeśli jest ktoś tym poważnie zainteresowany to niech da znać na pw. Myślę, że razem zawsze raźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Joł! ja sobie zrobiłem przeszczep włosów. 02.12.2018 

Chciałem napisać osobny post, ale skoru już jest. Zabieg był w Turcji. 

Chętnie odpowiem na pytania, jeśli ktoś ma. Zdjęć nie będę zamieszczał, na innych forach dotyczących problemu ludzie zamieszczają zdjęcia, ilość graftów, oraz zdjęcia  przed i po. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.