Skocz do zawartości

Przeszczep włosów - macie jakieś doświadczenia?


verde

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2018 o 21:13, verde napisał:

Jeśli jest tu jakaś osoba, która w ciągu najbliższego roku zamierza zdecydować się na przeszczep włosów, to proszę o kontakt. Ja w przyszłym roku zamierzam go zrobić. W tym momencie myślę o klinicie dr Marala. O którym na polskim forum o łysieniu są dobre opinie i widać efekty w postaci zdjęć przed i po.
http://www.maralhairklinik.com/
Ale może w ciągu kilku miesięcy zmienię swoje zdanie. Jeśli jest ktoś tym poważnie zainteresowany to niech da znać na pw. Myślę, że razem zawsze raźniej.

I jak tam @verde, drążyłeś temat? Zdecydowałeś się na zabieg?

 

Też się do niego przymierzam. Research nie jest łatwy przez multum trolli i kryptoreklamy na forach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Zrobiłem przeszczep. Udało mi się zmiescić w tym co pisałem w pierwszym poście. 8 grudnia będzie 4 miesiące po moim przeszczepie. Efekty nie są jeszcze zadowalające, ale u większości osób po takim czasie nie widać jeszcze super efektów. Ocenię po pół roku. Poza tym biorę biotynę, siarkę organiczną i witamię D3. Pewnie nic nie pomagają, ale całkowitej pewności nie mam. No i stosuję na koronę minoxidil, ale jak dotąd bez większych rezultatów.

Ogólnie rzecz biorąc, mimo tego, że na efekty trzeba jeszcze poczekać, to już czuję się lepiej. I przyjemniej mi się patrzy w lustro jak widzę jakąś linię włosów, a nie kępkę trawy, jak przez ostatnie 7 lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem o co Ci chodzi z tą kępką. Wszystkie szampony czy dziwne wcierki gunwo dają, chociaż też wpierdzielam biotynę i w.D3. i mam wrażenie, że włosy się wzmocniły.

4 godziny temu, verde napisał:

Udało mi się zmiescić w tym co pisałem w pierwszym poście.

Przeglądałem wątek, jednak nie widzę konkretnego info poza stronką maralhairklinik, więc nie wiem czy się na nią zdecydowałeś . Bybłyś skłonny podzielić się szczegółami - jeśli nie publicznie to na PW?

 

Chodzi mi o:

- klinikę + lekarza

- cenę/graft

- metodę (ja przymierzam się do FUE)

- o zdjęcie "przed i po/obecnie" (bez twarzy) nie śmiem prosić, ale bym się nie obraził... na necie jest ich dużo, ale ciężko z wiarygodnością i niezależnością

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem przeszczep w klinice Serkan Aygin. Sam dr Serkan nie robił zabiegu, tylko jego technicy. Całość (bilety z Polski do Stambułu, zakwaterowanie w hotelu, transport po Stambule, zabieg i leki) kosztowała mnie okolo 3000 euro. Włosy miałem pobierane z brody i donoru na głowie. Oni mówią, że przeszczepili mi 4000 graftów, ale ja myślę, że było jednak kilkaset mniej. Niestety nie mam jak tego policzyć. Metoda FUE. Zdjęcia obecnie nie wstawie, bo jest jeszcze za wcześnie i szału nie ma. Za dwa miesiące mogę ewentualnie wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Już przeglądnąłem i wygląda obiecująco.

 

Jeśli chodzi o foty, to Ciebie pewnie interesuje wynik końcowy, mnie natomiast interesuje pośredni, czyli widok dopiero co rosnących, przeszczepionych włosów, ale spoko, nie naciskam.

 

Zastanawiają i lekko powstrzymują mnie tylko wyniki z googla dla "FUE scars" lub "FUE keloid":

- małe, ale wyraźne, łyse kropki w pasie miejsc biorczych, widoczne szczególnie przy krótkich włosach (a przecież z tyłu głowy to standard)

- małe, wypukłe blizny w miejscu kłóć

 

Nie masz tego typu "powikłań"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.